rok 2007 - výsledky jarní část

1. KOLO

Mužstvo SANTORINI si i přes dočasné oslabení kádru poradilo s HARIBEM. No je vidět, že kluci Šafářovic zimní přípravu nepodcenili.  Tým CHELSEA "94" vykročil do sezóny tím správným krokem a s čistým kontem porazil MIDOS. To mužstvo JUVE se na svou výhru řádně zapotilo a i přesto, že čtvrthodinku před koncem prohrávalo 0:2, dokázalo výsledek otočit. V dalším zápase vybojovalo jednobrankové vítězství  mužstvo FC KRUMPACH a v zápase mezi REALEM a CARINEM se diváci (a že jich bylo) gólu nedočkali. Zápas mezi týmy HAK a K2 TEAM byl dodatečně kontumován (viz níže).

HARIBO - SANTORINI   1:2
Branky: Filip - Šafář D., Šafář M.

FC KRUMPACH - RED BULL   2:1
Branky: Reichl, Kulíšek M. ml. - Maršálek F.

CHELSEA "94" - MIDOS   3:0
Branky: Urban 2, Janíček

JUVE - PORTO   4:2
Branky: Ehrenberger, Krejčí, Neumann, Horák - Hasák, Němčák

REAL - CARINO   0:0

HAK - K2 TEAM kontumace  5:0
Z důvodu startu hráče družstva K2 TEAM, který nebyl zapsán na soupisce, byl zápas dodatečně kontumován.
Družstvo HAK podalo protest na schůzi dne 12.4.2007 a ten byl většinou zúčastněných přijat.

2. KOLO

Ve druhém kole si s chutí zastříleli hráči FC KRUMPACH, kteří nasázeli PORTU 9 gólů. CHELSEA "94" si také připsala další tři body za těsnou výhru 2:1 nad mužstvem HARIBA a třetím družstvem s plným bodovým ziskem je K2 TEAM, který přehrál REAL. Otázkou zůstává, zda bude mít K2 TEAM plný počet bodů i po čtvrteční schůzi, kde bude na jednání nepovolený start jejich hráče v prvním kole s HAKEM. Překvapením je výhra mužstva RED BULL nad SANTORINI v poměru 3:1, kdy třetí gól RED BULLU padl až při riskantní hře bez brankáře ze strany SANTORINI a také prohra CARINA s MIDOSEM 1:3. Hráči mužstev JUVE a HAK usedali k nedělnímu obědu se získaným jedním bodem za remízu 1:1.

FC KRUMPACH - PORTO     9:2
Branky: Sedláček 4, Kulíšek M. ml. 3, Gábor, Šichor M. - Gabčo, Doležel O.

CARINO - MIDOS       1:3
Branky: Švorčík - Jílek 3

HARIBO - CHELSEA"94"     1:2
Branky: Škrabal - Janíček, vlastní Haribo

3. KOLO

Plný bodový zisk i po 3. kole udrželo družstvo CHELSEA "94", které se prosadilo až v závěrečné čtvrtině zápasu a podle očekávání porazilo RED BULL 5:0. Dalším družstvem s 9 body je možná trochu překvapivě družstvo FC KRUMPACH, které vyhrálo nejtěsnějším rozdílem s HAK a jak se zdá, nalezli krumpaští i nového střelce ve svém týmu. Naopak na své první body si musí počkat mužstvo HARIBO, které prohrálo 1:0 s hráči CARINA.  Zápas mezi JUVE a K2 TEAM skončil těsným rozdílem, když poražení stihli na 3 branky soupeře odpovědět dvěma přesnými zásahy až v poslední minutě zápasu. REAL dostál předzápasovým prognózám a poradil si s MIDOSEM 4:1. Svůj zápas s hráči PORTA si odložilo družstvo SANTORINI, které netrpělivě očekává návrat svých opor ze vzdáleného Nepálu.

Zápas SANTORINI - PORTO se dohrál 10. června. Hráči SANTORINI přestříleli svého soupeře 7:3.

RED BULL - CHELSEA "94"     0-5
Branky: Urban 3, Janíček, Žouželka

REAL - MIDOS     4-1
Branky: Král 2, Doležel R., Šváb M. - Šváb J.

K2 TEAM - JUVE     2-3
Branky: Orlický, Kulíšek T. - Ratiborský, Havlíček, Malý L.

4. KOLO

V přímém souboji o první místo FC KRUMPACH porazil CHELSEA "94" 5:2 a zůstal tak jediným týmem s plným počtem bodů. Mužstvo, které se v loňském ročníku pohybovalo spíše ve středu tabulky, doplnilo zkušené hráče o šikovné mladíky a zatím se tato kombinace zdá být nad očekávání úspěšnou. Na druhé místo poskočilo mužstvo JUVE, které i přes tlak soupeře ve druhé půli ukopalo vítězství nad CARINEM v poměru 3:2. RED BULL si pohrál s mužstvem PORTA,  zvítězil jasně 9:2 a pokračuje ve velmi dobrých jarních výkonech. Mužstvo SANTORINI zaznamenalo svou druhou letošní výhru a opět se gólově prosadili Dan a Michael Šafářovi. Oba dali po gólu a zajistili svému týmu vítězství nad REALEM v poměru 2:0. Stejným gólovým rozdílem zvítězilo mužstvo K2 TEAM nad MIDOSEM. Premiérový bod získali hráči HARIBA, kteří uhráli cennou remízu s mužstvem HAK.

CARINO - JUVE     2-3
Branky: Krška, Neumann A. - Ratiborský, Neumann, Havlíček

FC KRUMPACH - CHELSEA "94"     5-2
Branky: Kulíšek M. st. 2, Kulíšek M. ml., Šichor M. 2 - Kramár J., Urban

RED BULL - PORTO     9-2
Branky: Janíček T. 3, Sroka 2, Maršálek F.,Paraska, Pek R., Tiago - Diviš, Němčák

5. KOLO

I v pátém kole si FC KRUMPACH udržel plný bodový zisk. V poslední minutě zápasu s mužstvem MIDOS napřáhl ke střele Miloslav Kulíšek ml. a zajistil svému týmu vítězství v poměru 2:1 a sobě první příčku v tabulce střelců. S Krumpachem udrželi krok hráči JUVE, kteří zvítězili nad týmem HARIBO 6:2 a na lídra soutěže tak stále ztrácí  dva body. Naopak CHELSEA "94" remizovala s REALEM 2:2 a připsala si pouze jeden bod. Remízou skončilo i utkání mezi SANTORINI a CARINO. V tabulce si polepšili hráči K2 TEAM díky výhře 3:1 nad RED BULLEM. Potíže se sestavou museli před zápasem řešit hráči HAK. Nakonec se sešli a porazili těsně 5:4 mužstvo PORTO, které tak stále čeká na své první body.

K2 TEAM - RED BULL   3-1
Branky: Bittner, Böhm, Malý V. - Janíček T.

CHELSEA "94" - REAL   2-2
Branky: Žouželka, Kramár J. - Bittner M., Doležel M.

MIDOS - FC KRUMPACH   1-2
Branky: Beran - Solník, Kulíšek M. ml.

6. KOLO

V šestém kole si první tři celky připsali po třech bodech. Stále bez ztráty bodu je FC KRUMPACH, který opět v těsném závěru a opět díky Miloši Kulíškovi rozhodl souboj s K2 TEAM. JUVE přehrálo 2:0 REAL a v příštím kole vyzve v souboji o průběžné první místo v tabulce právě FC KRUMPACH. CHELSEA "94" si dle předpokladů poradila s PORTEM a drží si třetí pozici. Naopak tabulkou vzhůru stoupá SANTORINI, které porazilo HAK 3:0 a má na vedoucí trio ztrátu 3 bodů, ale zápas k dobru. Výhrou nad týmem RED BULL v poměru 3:1 si polepšilo CARINO a má vzácně vyrovnanou bilanci jak zápasů (2-2-2) tak i skóre (8:8).  MIDOS se díky výhře 4:2 nad HARIBEM vzdálil svému soupeři v tabulce již na pět bodů a předskočil i REAL, který zatím nenaplňuje předsézonní očekávání.

K2 TEAM - FC KRUMPACH     2-3
Branky: Bittner, Orlický - Kulíšek M. ml. 2, Šichor M.

RED BULL - CARINO     1-3
Branky: Šafář D. - Hradil, Meixner M., Neumann J.

7. KOLO

Tahákem sedmého kola byl zápas o první příčku mezi FC KRUMPACH a JUVE. V prvním poločase byli lepší hráči JUVE a vstřelili dvě branky. Ovšem druhou půli načali hráči FC KRUMPACH  náporem, dokázali snížit na 1:2 a sahali po vyrovnání. Jako rozhodující se ukázala třetí branka JUVE, kdy Břetislav Havlíček využil chyby brankáře soupeře a vrátil JUVE dvoubrankový náskok. FC KRUMPACH ale opět kontroval a vydařenou ránou Vítězslava Pelcla opět snížil. V lehce nervózním závěru utkání, kdy se červenalo na obou stranách, dokázalo JUVE náskok udržet a vystřídalo svého soupeře na prvním místě tabulky. Nečekaně vysokou porážkou 1:6 skončil pro obhájce titulu, hráče SANTORINI, duel s K2 TEAM. V zápase se hattrickem zaskvěl  Jan Bittner a je vidět, že pokud se hráči K2 TEAM sejdou v plné síle, tak jsou obávaným soupeřem. Díky premiérovým gólům bratří Pohančeníků zvítězilo CARINO nad PORTEM těsně 2:1 a PORTO tak stále zůstává jako jediné bez bodu. V zápase mezi CHELSEA "94" a HAK se dvakrát do černého trefil Jan Urban a zajistil svému týmu tři body. CHELSEA "94", která má pro zbývající čtyři kola jarní části velmi těžký los, tak stále drží kontakt s vedoucí dvojicí. Po dvou nevydařených zápasech plně bodoval RED BULL a připsal si cenné vítězství nad mužstvem MIDOS. REAL si poradil 2:0 s HARIBEM a odskočil svému soupeři v tabulce. Výhru ovšem musí potvrdit v příštím kole, kdy hraje s posledním PORTEM.

PORTO - CARINO     1-2
Branky: Stratil - Pohančeník M., Pohančeník Z.

MIDOS - RED BULL     1-4
Branky: Jílek - Janíček 2, Maršálek F., Pek M.

8. KOLO

Po výhře 2:0 nad hráči MIDOS si JUVE upevnilo vedení v tabulce. JUVE šlo do vedení v prvním poločase, díky náhradnímu brankáři Davidu Horákovi udrželo čisté konto a v poslední minutě utkání přidalo gólovou pojistku. Náskok JUVE na čele tabulky se zvýšil na 4 body, protože FC KRUMPACH prohrál s mužstvem CARINA 0:2. O třech bodech pro svůj tým rozhodl Marek Pohančeník dvěma přesnými zásahy z přímých kopů. V souboji dvou adeptů na čelní umístění se body dělily. SANTORINI hrálo s CHELSEA"94" nerozhodně 1:1. Velkým překvapením je zisk prvních tří bodů pro mužstvo PORTA, které porazilo REAL 3:0. Hráči REALU nevydařené utkání rozebírali do pozdních odpoledních hodin, tak uvidíme, zda se to již v příštím kole projeví. Naopak na vítězné vlně se vezou hráči K2 TEAM, kteří porazili HARIBO 2:1. V příštím kole vyzvou CHELSEA"94" a pokud budou úspěšní, posunou se nejhůře na třetí místo tabulky. Jediná branka rozhodla utkání mezi mužstvy HAK a RED BULL. HAK vyhrál 1:0 a zaznamenal třetí výhru v sezóně.

9. KOLO

V 9. kole se střelecky dařilo družstvu FC KRUMPACH, které nasypalo REALU 7 gólů a snížilo náskok vedoucího JUVE na dva body. Druhou remízu v sezóně si připsali na své konto hráči JUVE, kteří sehráli vyrovnanou partii se SANTORINI. Na čelo tabulky mohutně útočí hráči K2 TEAM, kterým se podařilo přehrát CHELSEA "94" 2:0 a předskočili svého soka na třetím místě v tabulce. A dalším soupeřem, který bude chtít jít před CHELSEA "94" bude již v příštím kole CARINO, které porazilo (opět dvěma brankami M. Pohančeníka) družstvo HAK 2:1. V souboji týmů z konce tabulky porazilo PORTO MIDOS 3:1 a bodově se dotáhlo na svého soupeře. Posledním mužstvem tak zůstává HARIBO, které hrálo s RED BULLEM bez branek.

FC KRUMPACH - REAL     7-2
Branky: Gábor 2, Solník 2, Kulíšek M. ml. 2, Kulíšek M. st. - Bittner M., Doležel R.

10. KOLO

V desátém deštivém kole jsme se žádného překvapení na účet favoritů nedočkali. JUVE si hladce poradilo s RED BULLEM a i přes střelecké trápení svého kanonýra Lukáše Neumanna nadělilo svému soupeři sedm fíků. FC KRUMPACH vydřel vítězství nad HARIBO 2:1. O vítězství málem přišel v poslední minutě, kdy se mu po špatném došlápnutí zranil brankář, ale útočník HARIBA nedokázal trefit odkrytou bránu. Věříme, že se nenaplní prognózy o přetržené achilovce a Zdeňku Šichorovi přejeme brzké uzdravení. SANTORINI si poradilo díky svým tradičním střelcům s MIDOSEM 3:0. K2 TEAM přehrál PORTO hladce 5:0 a stále drží třetí pozici. V jediném zápase 10. kola, který neměl jednoznačného favorita, porazilo FC CARINO družstvo CHELSEA "94" těsně 3:2 a vystřídalo svého soupeře na 4. pozici. Duel HAK vs. REAL byl na přání hráčů HAKU odložen.

Příští týden nás čeká závěrečné kolo první části soutěže a máme se opravdu na co těšit. Ve vzájemných utkáních se střetne prvních šest celků tabulky. JUVE vyzve CHELSEA "94" a určitě bude chtít udržet svou neporazitelnost. CHELSEA "94", která měla v posledních kolech velmi těžký los, se bude snažit zastavit pád v tabulce a tudíž musí bodovat. FC KRUMPACH bude bojovat se SANTORINI a musí řešit problém s brankářským postem. Třetím zápasem, který bude míchat pořadím o jarního krále ligy, je souboj mezi CARINO a K2 TEAM. Oba soupeři mají skvělou formu a opravdu se bude na co dívat.

Zápas HAK - REAL se dohrál 24.6.2007 a REAL přehrál soupeře 5:2.

JUVE - RED BULL     7-1
Branky: Ratiborský 2, Lukáč 2, Ehrenberger, Havlíček, Pěnička - Maršálek F.
HAK - REAL     2-5
Branky: Haitmar, Ikri - Doležel R. 3, Bittner L., Bittner M

11. KOLO

Svou jarní neporazitelnost a také první místo v tabulce si udrželi i v 11. kole hráči JUVE. V prvním poločase byli v souboji s CHELSEA "94" lepším mužstvem, ale dokázali vytěžit pouze jeden gól. Na začátku druhé půle potom mužstvo JUVE podržel vynikajícími zákroky gólman Radim Kalous a když Lukáš Neumann přidal parádní střelou druhý gól, zdálo se být rozhodnuto. Ovšem Jan Urban uspěl v samostatném sólu na brankáře a vrátil své mužstvo do hry. Závěr zápasu byl dramatický, ale CHELSEA "94" se vyrovnat nepodařilo. Dalším ostře sledovaným soubojem byl zápas druhého FC KRUMPACH se SANTORINI. Zatímco FC KRUMPACH vyřešil absenci zraněného gólmana tak, že dopsal na soupisku Libora Pobuckého, čímž se ještě víc posílil, SANTORINI chyběl Martin Gruntorád a tak do brány musel Michael Šafář. SANTORINI začalo zápas výborně, zatlačilo svého soupeře a díky střele Lukáše Oklešťka šlo do vedení. FC KRUMPACH to ovšem nepoložilo, do poločasu otočil třemi góly skóre a ve druhém se mohl soustředit na obranu s rychlými brejky. Právě po nich přidal po přestávce další dva kousky, zejména akce zakončená gólovou hlavičkou byla ukázková. Střelecky se opět zaskvěl Miloš Kulíšek ml. a čtyřmi brankami si výrazně upevnil první místo v tabulce střelců. Na vítězné vlně se v posledních šesti zápasech vezou hráči CARINO a zatímco po pátém kole byli v tabulce devátí, jaro ukončili na místě třetím. V přímém souboji o třetí místo přehráli K2 TEAM 5-3. Oběma týmům scházeli klíčoví hráči - na straně CARINO Marek Pohančeník a na straně K2 TEAM Jan Bittner. CARINO se s absencí svého tvůrce hry vypořádalo lépe a také zásluhou hattricku Ladislava Meixnera zvítězilo. Za tři body v zápase s REALEM mohou hráči RED BULLU vděčit Davidu Šafářovi, který vstřelil všechny čtyři góly svého mužstva.  V zápase dvou posledních týmů přehrálo mužstvo HARIBA PORTO v poměru 3-0 a snížilo svou ztrátu na konci tabulky. Vítěze neměl souboj mezi hráči HAK a MIDOS. Mužstvo HAK sice šlo do vedení, ale MIDOS ve druhé půli z penalty vyrovnal.

HARIBO - PORTO     3-0
Branky: Bača,Fait,Škrabal
CARINO - K2 TEAM     5-3
Branky: Meixner L. 3, Neumann J., Špaček - Malý V.,Kulíšek T., Smékal
FC KRUMPACH-SANTORINI     5-1
Branky: Kulíšek M. ml. 4, Gábor - Okleštěk
HAK - MIDOS     1-1
Branky: Vývoda - Valenta S.