rok 2007 - výsledky podzimní části

 

 

12. KOLO

 

Dnes bude komentář velmi stručný. Předehrávané první podzimní kolo se neslo ve znamení vítězství favoritů. Snad jen SANTORINI mělo namále, ale nakonec zdolalo HARIBO 2:1. CHELSEA"94" si poradila s MIDOSEM a po výhře 6:1 si po třízapasovém půstu připsala další body. JUVE nepřipustilo drama z prvního vzájemného zápasu s PORTEM a nadělilo soupeři "kanára". Stejně hladce si poradili CARINO s REALEM a za zmínku jistě stojí druhý hattrick po sobě v podání Ladi Meixnera. Vyrovnaný byl souboj mezi mužstvy HAK a K2 TEAM. I zde se ovšem blýsk třemi góly Jan Bittner a opět se dotáhl do čela tabulky střelců. Druhý kanonýr soutěže Miloslav Kulíšek do hry nezasáhl, protože zápas FC KRUMPACH - RED BULL byl na žádost RED BULLU odložen.

Odložený zápas byl dohrán 30.9. a  FC KRUMPACH zvítězil 5-1.

 

SANTORINI - HARIBO       2-1
Branky: Šafář M., Hošek O. - Bača      
           
CHELSEA "94" - MIDOS       6-1
Branky: Kramár J. 3, Janíček 2, Urban - Beran    
           
JUVE - PORTO       6-0
Branky: Horák 2, Neumann 2, Ehrenberger, Havlíček    
           
HAK - K2 TEAM       1-3
Branky: Haitmar - Bittner J. 3        
           
CARINO - REAL       6-0
Branky: Meixner L. 3, Neumann J.,Pohančeník M.,Klvaňa  
           
FC KRUMPACH - RED BULL 30.9.   5-1
Branky: Gábor 2, Kulíšek M. ml. 2, Šichor M. - Šafář D.

 

 

13. KOLO

 

Ve 13. kole využilo vedoucí mužstvo JUVE nekompletní sestavy hráčů HAK a s chutí si zastřílelo. I přes velké množství nevyužitých šancí a tři nastřelené tyče zvítězilo jasně 9:3 a jako první se dostalo na půl stovku nastřílených branek. Podobně si vedli hráči SANTORINI v duelu s RED BULLEM - sedm gólů vstřelili a žádný nedostali. A do třetice jasný zápas - K2 TEAM neponechal nic náhodě a přehrál REAL 6:1. Důležitost této výhry ocenili hráči K2 TEAM ihned po následujícím zápase, ve kterém překvapivě MIDOS přeťal vítěznou šňůru CARINA a vyhrál 2:1. I přes místy drtivý tlak nedokázali hráči CARINA ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a před letní pauzou klesli na čtvrté místo. Naopak nevyužité šance nemusí mrzet hráče FC KRUMPACH po zápase s PORTEM. I přesto, že první gól vstřelil soupeř, dokázali hráči FC KRUMPACH ještě do poločasu nepříznivý stav otočit a ve druhé půli tři body uhájit. Zápas HARIBO - CHELSEA "94" byl dohrán v podzimní části s výsledkem 1-8.        

 

RED BULL - SANTORINI     0-7
Branky: Hatoň 2, Šafář M.2, Hošek O.,Malý T.,Šafář D.
         
HAK - JUVE     3-9
Branky: Haitmar,Vývoda,Kunčík - Horák 3,Havlíček 2,Ehrenberger, Ratiborský, Neumann, Pěnička
         
REAL - K2 TEAM     1-6
Branky: Bittner L. - Bittner J. 3, Krátký M. 2, Malý V.  
         
FC KRUMPACH - PORTO     4-3
Branky: Kulíšek M. ml. 2, Gábor, Šichor M. - Hasák 2, Gabčo
         
CARINO - MIDOS     1-2
Branky: Hrdlovič - Šváb J., Jílek      
         
HARIBO - CHELSEA "94"     1-8
Branky: Minář R. - Urban 3, Kramár J. 2, Janíček J., Zezula, Žouželka

 

 

14. KOLO

 

V úvodním kole podzimní části zaznamenal vedoucí tým JUVE první porážku v ročníku. A nutno říci, že K2 TEAM byl lepším mužstvem a po zásluze vyhrál. V ostatních zápasech favorité body neztrácely. FC KRUMPACH sice v polovině zápasu prohrával s HAKem 0:1, ale druhá půle byla zcela odlišná od té první a projevilo se to i na konečném výsledku. CHELSEA "94" se na své vítězství řádně nadřela a výsledek otočila také až ve druhé části. SANTORINI sice zdaleka nebylo kompletní, ale na hřišti to znát nebylo a PORTO obdrželo "kanára". Poslední dva zápasy skončily stejným výsledkem 3:0 - REAL si poradil s MIDOSem a CARINO přehrálo HARIBO. 

  

 

SANTORINI - PORTO     6-0
Branky: Hatoň 2, Malý T. 2, Knížátek 2    
         
RED BULL - CHELSEA "94"     2-3
Branky: Sroka 2 - Kramár J., Nádeníček, Bača  
         
REAL - MIDOS     3-0
Branky: Král 2, Balvín      
         
K2 TEAM - JUVE     4-2
Branky: Teffert 3, Bittner Jan - Pěnička, Lukáč  
         
CARINO - HARIBO     3-0
Branky: Čecháček 2, Pohančeník Z.    
         
FC KRUMPACH - HAK     6-1
Branky: Kulíšek M. ml. 2, Šichor M. 2, Gábor, Sedláček - Kunčík

 

 

15. KOLO

 

V 15. kole přehrálo JUVE mužstvo CARINO 3:0 a udrželo první místo. FC KRUMPACH si nečekaně vysokým rozdílem poradil s CHELSEA "94" a na druhém místě ztrácí dva body, přičemž má o zápas méně. Třetí tým tabulky K2 TEAM taktéž potvrdil roli favorita a porazil MIDOS 5:0. Na čtvrté místo poskočilo mužstvo SANTORINI, které přehrálo REAL 3:0. V zápasech týmů z dolních pater tabulky porazil HAK poslední tým HARIBO 2:0 a PORTO si poradilo s RED BULLEM 3:1. 

 

 

CARINO - JUVE     0-3
Branky: Neumann 2, Havlíček      
         
FC KRUMPACH - CHELSEA"94"   5-0
Branky: Gábor 3, Sedláček, Šichor M.    
         
RED BULL - PORTO     1-3
Branky: Němec - Gabčo 2, Doležel O.    
         
REAL - SANTORINI     0-3
Branky: Hošek L. 2, Hatoň      
         
K2 TEAM - MIDOS     5-0
Branky: Teffert 2, Němec T., Orlický, Pecháček  
         
HAK - HARIBO     2-0
Branky: Vašek, Jílek Jan      

 

 

16. KOLO

 

Tak po 16. kole máme změnu na čele tabulky. FC KRUMPACH díky jedinému gólu, který po sólové akci vstřelil Jan Solník, zvítězil nad MIDOSEM a předskočil JUVE o jeden bod při stejném počtu odehraných utkání. Na dostřel oběma vedoucím celkům je K2 TEAM, který si lehce poradil s RED BULLem 3:0.V příštím kole sehraje K2 TEAM zápas s FC KRUMPACH  a může smazat rozdílové tři body. V souboji čtvrtého a pátého celku tabulky, SANTORINI vs. CARINO, se body dělily za remízu 2:2. Další zápasy byly vyrovnané - HAK přehrál 1:0 PORTO a CHELSEA "94" si poradila s REALEM v poměru 4:3. Zápas mezi mužstvy JUVE a HARIBO byl odložen.     

Odložený zápas byl dohrán 30.9. a  mužstvo JUVE zvítězilo 4-1.

 

K2 TEAM - RED BULL     3-0
Branky: Kulíšek O. 2, Malý Viktor
         
SANTORINI - CARINO     2-2
Branky: Malý Tomáš 2 - Hradil, Pohančeník M.  
         
PORTO - HAK     0-1
Branka: Jílek Jan      
         
CHELSEA "94" - REAL     4-3
Branky: Bača 2, Zezula, Urban - Král, Šváb M., Jašek
         
MIDOS - FC KRUMPACH     0-1
Branka: Solník Jan      
         
JUVE - HARIBO 30.9.   4-1
Branky: Havlíček, Neumann, Pěnička, vlastní Haribo - Krňávek

 

 

17. KOLO

 

V taháku 17. kola mezi mužstvy FC KRUMPACH a K2 TEAM si soupeři body dělily za remízu 1-1. FC KRUMPACH si udržel 3-bodový náskok na svého soupeře a na vedoucí tým JUVE ztrácí pouze jeden bod. Právě souboj JUVE-FC KRUMPACH nás čeká příští neděli a bude to další klíčový zápas v boji o mistra ligy. JUVE přehrálo REAL 7-2. I přesto, že hráči REALU měli problém se vůbec sejít, nesehráli špatný zápas a rozdíl ve skóre je mnohem vyšší než v předvedené hře. Boj o stupně vítězů nevzdávají ani mužstva SANTORINI a CARINO. Prvně jmenovaný tým dokázal porazit HAK 4-2 a na třetí místo ztrácí tři body, které může smazat hned v příštím kole, kdy hraje s K2 TEAM. CARINO, které ztrácí na třetí místo 4 body, porazilo RED BULL 4-0 a pokud dle předpokladů porazí v příštím kole PORTO, bude alespoň jednomu soupeři velmi blízko. A nezapomínejme ani na CHELSEA "94", která je sice až šestá a na třetí místo ztrácí již 8 bodů. Ovšem čekají ji souboje se všemi třemi týmy před ní a pokud by dokázala ve všech zvítězit, může na té bedně být právě ona. Tuto neděli ji soupeř PORTO nepřišel a tak zvítězila kontumačně 5-0. Mužstvo PORTA si navíc v tabulce musí odečíst 3 již uhrané body. A toho dokonale využili hráči HARIBA, kteří přehráli MIDOS 3-1 a přepustili PORTU poslední místo v tabulce.  

 

JUVE - REAL     7-2
Branky: Malý L. 2, Neumann L. 2, Havlíček, Ratiborský, Suchý - Doležel R., Sváda
         
PORTO - CHELSEA "94"     0-5
KONTUMAČNĚ !!!      
         
MIDOS - HARIBO     1-3
Branky: Koruna - Fait, Knápek, Krňávek P.    
         
SANTORINI - HAK     4-2
Branky: Hatoň, Hošek O., Knížátek, Šafář M. - Lukas, Vývoda
         
K2 TEAM - FC KRUMPACH     1-1
Branky: Bittner Jan - Gábor      
         
RED BULL - CARINO     0-4
Branky: Neumann A. 2, Neumann J., Špaček  

 

 

18. KOLO

 

V přímém souboji o první místo byli lepší hráči FC KRUMPACH a zaslouženě porazili JUVE 4-1. Parádní výkon ozdobený třemi góly podal v dresu vítězů Marek Šichor. Dalším soubojem o čelo tabulky byl zápas SANTORINI - K2 TEAM. Dle slov svého kapitána Michaela Šafáře podalo SANTORINI nejlepší výkon podzimu, porazilo K2 TEAM 3-1 a bodově se na svého soupeře dotáhlo. O pouhý bod zpět je CARINO, které porazilo PORTO těsně 2-1. CHELSEA "94" si poradila s HAKEM v poměru 5-1, a i ona, pokud zvítězí v dohrávce, bude promlouvat do bojů o přední příčky. No vypadá to na velký boj o konečné třetí místo, i když všechna čtyři mužstva mohou zatím pomýšlet i výše. V dalších zápasech 18.kola přehrál REAL HARIBO 3-0 a RED BULL porazil MIDOS 3-1. Druhou polovinu tabulky můžeme bodově rozdělit na souboj mezi mužstvy HAK, REAL a RED BULL o konečnou 7. příčku a na souboj MIDOS,  HARIBO a PORTO o to nebýt na příčce poslední.

V neděli se také dohrávaly dva zápasy. V dohrávce 12. kola vyhrál FC KRUMPACH nad RED BULLEM 5-1 a v dohrávce 16. kola přehrálo JUVE HARIBO 4-1. 

 

PORTO - CARINO     1-2
Branky: Macek - Špaček, Pohančeník M.    
         
CHELSEA "94" - HAK     5-1
Branky: Zezula 3, Janíček, Urban - Hýbl    
         
JUVE - FC KRUMPACH     1-4
Branky: Neumann - Šichor M. 3, Gábor    
         
SANTORINI - K2 TEAM     3-1
Branky: Hatoň, Malý, Šafář M. - Bittner    
         
HARIBO - REAL     0-3
Branky: Bittner M. 2, Král      
         
MIDOS - RED BULL     1-3
Branky: Sládek - Koula 2, Šafář D.    

 

 

19. KOLO

 

Budu se opakovat, ale i 19. kolo znamenalo změnu na prvním místě tabulky. FC KRUMPACH totiž i podruhé v sezóně prohrál s mužstvem CARINO, tentokrát 0-1. Jedinou branku utkání zaznamenal Roman Špaček a zajistil CARINU velmi důležité tři body. Naopak JUVE si ve vyrovnaném zápase poradilo s týmem MIDOS a zvítězilo 3-1. JUVE otáčelo nepříznivý stav, příležitostí mělo dostatek, ovšem střelecky se dokázal prosadit pouze Lukáš Neumann, který vsítil všechny tři góly a hlavně jemu může JUVE poděkovat za tři body. V důležitém utkání o přední příčky přehrála CHELSEA "94" překvapivě vysoko SANTORINI a prokazuje v závěru sezóny vynikající formu. K2 TEAM si dle předpokladů poradil s HARIBEM a stále drží třetí pozici. A protože PORTO zvítězilo nad REALEM 3-2, přepustilo poslední příčku právě HARIBU. V zápase mezi mužstvy RED BULL a HAK jsme byli svědky obratu z 0-2 na konečných 3-2 pro HAK.

 

RED BULL - HAK     2-3
Branky: Maršálek F., Nepor - Vývoda 2, Lukas  
         
K2 TEAM - HARIBO     6-1
Branky: Smékal 3, Bittner Jan 2, Malý V. - Brzobohatý
         
SANTORINI - CHELSEA "94"     0-6
Branky: Urban 3, Janíček J. 2, Penka    
         
REAL - PORTO     2-3
Branky: Doležel M. 2 - Gabčo, Němčák, Valnoha  
         
MIDOS - JUVE     1-3
Branky: Jílek K. - Neumann 3      
         
CARINO - FC KRUMPACH     1-0
Branka: Špaček      

 

 

20. KOLO

 

20. kolo začalo velkým překvapením, když REAL porazil FC KRUMPACH 1-0. Obě mužstva se nesešla v optimálních sestavách, REAL hrál dokonce bez možnosti střídání, přesto dokázal favorita přehrát. Tím velmi nahrál mužstvu JUVE, které ovšem nedokázalo porazit SANTORINI, prohrálo 1-3 a tak stále vede tabulku o jediný bod. SANTORINI se výhrou udrželo v bojích o medailové umístění. Výrazně do těchto bojů promluvilo mužstvo CHELSEA "94", které nejenže přehrálo K2 TEAM vysoko 6-0, ale zvládlo také dohrávku 13. kola s mužstvem HARIBO v poměru 8-1. CHELSEA"94" tak vyplnila předpoklady o skvělé formě a posunula se ze šesté pozice na třetí. Rozdíl mezi třetím a šestým místem je pouhé dva body. Na šestém místě je momentálně CARINO, které sice prohrálo s HAKEM 1-2, ale pokud dokáže v 21.kole porazit CHELSEA"94", může se posunout nahoru. V dalších zápasech si RED BULL poradil s HARIBEM 5-1 a bude ještě bojovat o konečnou sedmou pozici. MIDOS vysoko přehrál PORTO, když hattrick zaznamenal Bedřich Beran. HARIBO je tak stále poslední a vypadá to na přímý souboj v závěrečním kole s PORTEM o předposlední místo.

 

FC KRUMPACH - REAL     0-1
Branka: Sváda Robert      
         
HAK - CARINO     2-1
Branky: Vývoda 2 - Klvaňa      
         
PORTO - MIDOS     2-8
Branky: Gabčo, Němčák - Beran B. 3, Sládek 3, Jílek K., Valenta M.
         
JUVE - SANTORINI     1-3
Branky: Neumann - Knížátek, Malý T., Meisterszyn  
         
HARIBO - RED BULL     1-5
Branky: Minář R. - Šafář David 3, Janíček T., Maršálek F.
         
CHELSEA "94" - K2 TEAM     6-0
Branky: Penka 2, Kramár J.,Nádeníček, Zezula, Žouželka

 

 

21. KOLO

 

Dle očekávání 21. kolo nevyřešilo souboj o první místo. FC KRUMPACH si poradil s týmem HARIBO 4:0 a stále drží naději na zisk titulu. JUVE se doslova protrápilo k výhře 2:0 nad RED BULLEM. Asi nejsledovanějším utkáním 21. kola byl souboj CHELSEA "94" - CARINO. CHELSEA "94" potvrdila, že je nejlepším týmem podzimu, vyhrála 3-1 a definitivně vyřadila CARINO z bojů o medaile. V těch se udrželi hráči SANTORINI, kteří porazili MIDOS 5-4. O třech bodech pro svůj tým rozhodl v závěru utkání Tomáš Malý, který se otočil kolem obránce a z těžkého úhlu zavěsil z voleje výstavní kousek. Byla to jeho třetí branka v utkání. Ještě o jednu branku víc, tedy čtyři, zaznamenali hned dva hráči K2 TEAM. Ondřej Kulíšek a Jan Smékal si s chutí zastříleli a přispěli k vysoké výhře 13-0 nad PORTEM. V posledním utkání kola přehrál HAK mužstvo REAL 3-1 a zajistil si konečnou sedmou pozici.

A na co těšit v posledním kole? Především na souboj o první místo. 

Oba adepty čeká těžký souboj. FC KRUMPACH od 9.00 vyzve SANTORINI a JUVE od 10.00 CHELSEA "94". Jak SANTORINI, tak i CHELSEA "94" bojují o konečnou třetí pozici, takže nějaké vypuštění zápasu nepřipadá v úvahu. Navíc do boje o třetí místo bude chtít zasáhnout i K2 TEAM, který hraje v 8.00 s CARINEM. To již nemá co ztratit, protože pokud nedojde v posledním kole k nějaké kontumaci, nemůže být lepší než šesté. A nesmíme také zapomenout na souboj HARIBO - PORTO v 8.00. Kdo ze soupeřů skončí na posledním místě tabulky ?

 

HARIBO - FC KRUMPACH     0-4
Branky: Kulíšek M. st. 2, Gábor, Solník    
         
PORTO - K2 TEAM     0-13
Branky: Kulíšek O. 4, Smékal 4, Bittner J. 2, Němec T. 2, Schertler
         
CHELSEA "94" - CARINO     3-1
Branky: Janíček J., Kramár J., Žouželka - Neumann J.
         
MIDOS - SANTORINI     4-5
Branky: Jílek K. 2, Koruna 2 - Malý T. 3, Knížátek, Šafář M.
         
HAK - REAL     3-1
Branky: Vašek 2, Vývoda - Bittner L.    
         
JUVE - RED BULL     2-0
Branky: Horák, Havlíček      

 

 

22. KOLO

 

Další ročník zábřežské ligy je minulostí. Pokud bychom měli zvolit jednoslovný přívlastek, pak to bude určitě ročník VYROVNANÝ. O všem podstatném rozhodovalo poslední kolo. Nejprve porazil K2 TEAM - CARINO 4-2 a díky lepším vzájemným zápasům odsunul SANTORINI z medailových pozic. V následujícím zápase ovšem hráči SANTORINI nic nevypustili a přehráli FC KRUMPACH 4-1. Tím zajistili titul pro mužstvo JUVE. Nicméně FC KRUMPACH dosáhl skvělého výsledku (loni skončil sedmý) a i když se na kdyby nehraje, nutno férově přiznat, že pokud by měl FC KRUMPACH na konci sezóny k dispozici oba tahouny z jara (Miloše Kulíška ml. a Marka Šichora), zřejmě by se z titulu radovali jeho hráči. Takto vybojoval titul tým JUVE, kterému sice na konci sezóny také docházel dech, ale potřebné body navíc nakonec uhrál. Počítá se celá sezóna a jaro mělo o dva body lepší JUVE. Nejlepší závěr sezóny měla naopak CHELSEA "94", která potřebovala ke třetímu místu v posledním zápase porazit již mistrovský JUVE. To se ji ovšem i přes velké šance v závěru zápasu, při kterých se zaskvěl brankář JUVE Radim Kalous,  nepodařilo a skončila až pátá. Z bezgólové remízy se tak mohli radovat hráči K2 TEAM, kteří obsadili celkově třetí pozici. V přímém souboji o osmé místo přehrál REAL - RED BULL v poměru 4-2. Velký náboj měl také souboj o předposlední místo HARIBO v. PORTO. V zápase se jiskřilo, padaly žluté karty. PORTO nakonec 11. příčku udrželo, když zvítězilo 2-1. V jediném utkání, kde už nešlo o vylepšení pozice v tabulce, přehrál HAK MIDOS 5-0. 

Takže ročník 2007 je za námi a všichni se těšíme na příští. Díky všem zúčastněným hráčům, díky také organizátorům.

 

 

HARIBO - PORTO     1-2
Branky: Fait - Gabčo, Keprt      
         
CARINO - K2 TEAM     2-4
Branky: Neumann J., Špaček - Smékal 2, Bittner, Pecháček 
         
FC KRUMPACH - SANTORINI 1-4
Branky: Kulíšek M. st. - Hatoň, Hošek O., Malý, Okleštěk
         
HAK - MIDOS     5-0
Branky: Krátký 2, Hojgr, Hýbl, Vývoda    
         
REAL - RED BULL     4-2
Branky: Doležel R. 2, Doležel M.,Král - Maršálek P., Nepor
         
JUVE - CHELSEA "94"     0-0