rok 2008 - výsledky 8.-14.kolo

8. KOLO

Dohrávané 8. kolo svedlo ke vzájemnému zápasu první a poslední mužstvo tabulky. Ovšem žádný propastný rozdíl ve výkonu vidět nebyl. HARIBO hrálo sebevědomě a v první půli šlo dokonce do vedení 3:2. Ovšem mužstvo SANTORINI do půle vyrovnalo a ve druhé půli přidalo zásluhou Martina Gruntoráda i čtvrtý a vítězný gól. Ve druhém utkání, které se hrálo od 9.00 vyhrál RED BULL nad týmem F.R.C. 3:1 a poskočil do popředí tabulky. V tabulce, za jasně vedoucím týmem SANTORINI, je hned pět týmů, které mají 19 bodů. Z těchto týmů se dnes dařilo K2 TEAMu, který přehrál HAK v poměru 3:1 a také CHELSEA "94", která sice remizovala s týmem MIDOS 4:4, ale pak si spravila chuť v dohrávce 1. kola, ve které zdolala BOCU JUNIORS 4:2. CARINO dnes nehrálo a zápas s mužstvem REAL bude dohrávat v následujících dvou kolech. Gólově se dnes dařilo týmu JUVE, který přehrál BOCU JUNIORS 8:2.

22.6. zvítězilo CARINo v dohrávce nad REALEM 3:1.

HARIBO - SANTORINI 3 : 4
Branky: Semler 2, Báča - Gruntorád, Hošek L., Hošek O., Šafář
CHELSEA "94" - MIDOS 4 : 4
Branky: Solník 2, Penka, Žouželka - Gabčo 3, Beran B.
CARINO - REAL 3 : 1
Branky: Hrdlovič, Pohančeník M., Pohančeník Z. - Bittner M.

9. KOLO

V 9. kole si upevnilo vedení mužstvo SANTORINI, které přehrálo MIDOS 7:1. Zvítězila i  CHELSEA "94". Výhra 4:1 nad týmem CARINO ji opět vrátila na druhou pozici. CARINO šlo v zápase do vedení, ale ještě do poločasu CHELSEA "94" skóre otočila. Když pak přidala po přestávce i třetí gól, bylo o vítězi rozhodnuto. Ze druhého místa spadl RED BULL, který pouze remizoval s JUVE 1:1. Protest mužstva JUVE  bude řešen na nejbližší schůzi - důvodem je nařízená penalta za hraní rukou brankáře při malé domů směřující do brány. K2 TEAM si připsal výhru nad mužstvem BOCA JUNIORS v poměru 4:2. K2 TEAM zvítězil po třech  prohraných zápasech, naopak BOCA JUNIORS prohrála počtvrté za sebou. Ve výborných výsledcích pokračuje mužstvo HAK, které dokázalo porazit REAL 3:1. V souboji dvou posledních týmů gól nepadl a mužstva HARIBO a F.R.C. si připsaly po jednom bodu.

CHELSEA "94" - CARINO 4 : 1
Branky: Janíček, Kramár J., Nádeníček, Žouželka - Pohančeník M.

10. KOLO

10. kolo bylo lehce netradiční, protože se vůbec neprášilo. A začalo v 9.00 hodin soubojem o první místo v tabulce mezi mužstvy SANTORINI a CHELSEA "94". Po výsledku 3:0 si SANTORINI první místo udrželo i když závěr zápasu dohrávalo v oslabení při vyloučení Michaela Šafáře. Přesto neinkasovalo a když bal 20 vteřin před koncem vyloučen i Lukáš Hošek, rozhodčí zápas raději ukončil. Přesto se na výsledku již nic nezmění. Ve druhém ranním utkání si poradili hráči K2 TEAM s týmem HARIBO a vyhráli 10:1. V 10.00 hodin si to mezi sebou rozdala mužstva RED BULL s HAK (1:2) a REAL s BOCA JUNIORS (4:2). První souboj byl velmi vyrovnaný, ale HAK nepřestává překvapovat výbornými výsledky a dostal se již na druhé místo tabulky. Druhý zápas nabídl spoustu brankových příležitostí na obou stranách, ale v jejich proměňování byly lepší borci z REALU. Ve špatných výkonech pokračuje mužstvo JUVE, které mělo dnes co dělat, aby naplnilo potřebný počet hráčů na zápas a odvrátilo hrozbu odpočtu tří bodů za kontumaci. To se sice nakonec podařilo, ale ze souboje s MIDOSEM odešli hráči JUVE poraženi. Jediným střelcem v zápase byl Miroslav Gabčo. V posledním zápase hracího dne CARINO přehrálo F.R.C. 2:0.

SANTORINI - CHELSEA "94" 3 : 0
Branky: Hatoň, Knížátek, Malý
Karty: ČK - Šafář, Hošek L. (oba SANTORINI), ŽK - Malý (SANTORINI)
Branky: Němec J. 3, Němec T. 3, Bohm 2, Kulíšek T. 2 - Žanda
Karty: ŽK - Kulíšek T. (K2 TEAM), Škrabal (HARIBO)
REAL - BOCA JUNIORS 4 : 2
Branky: Hajtmar 2, Sládek 2 - Pěnička T. 2
CARINO - F.R.C. 2 : 0
Branky: Hradil, Neumann J.

11. KOLO

V 11. kole se střetlo vedoucí mužstvo soutěže SANTORINI s nováčkem soutěže - BOCA JUNIORS. Sedmi přesnými zásahy se zaskvěl Tomáš Malý a výrazně pomohl svému mužstvu k pohodové výhře 8:2. O poznání vyrovnanější byl souboj RED BULL v. CHELSEA "94", který rozhodl svým premiérovým gólem v sezóně Filip Maršálek. Druhé místo v tabulce si upevnil HAK, který  přehrál mužstvo F.R.C. 4:2. Jednoznačného vítěze měl i souboj REAL - MIDOS, v němž zaznamenal hattrick Tomáš Sládek z REALU. Hlavičkou v závěru utkání pojistil jednobrankové vedení CARINA nad HARIBEM Zdeněk Pohančeník a posunul svůj tým na třetí místo tabulky. Zápas JUVE - K2 TEAM byl dohrán 22.6. a JUVE zvítězilo 4:2.

SANTORINI - BOCA JUNIORS   8 : 2
Branky: Malý 7, Gruntorád - Pěnička M. 2
REAL - MIDOS   5 : 1
Branky: Sládek 3, Bittner L., Hajtmar  - Valenta M.
CARINO - HARIBO   2 : 0
Branky: Neumann J., Pohančeník Z.
RED BULL - CHELSEA "94"   1 : 0
Branky: Maršálek F.
Karty: ŽK - Flašar (CHELSEA "94")
F.R.C. - HAK   2 : 4
Branky: Lukas, Polášek - Vašek 2, Hýbl, vlastní F.R.C.
Karty: ČK - Matějka (F.R.C.)
JUVE - K2 TEAM   4 : 2
Branky: Horák 2, Ehrenberger, Pěnička - Orlický, Smékal

12. KOLO

Ze 12. kola jsou zatím odehrána pouze dvě utkání. Smírně se rozešly týmy MIDOS a HARIBO. Blízko první výhře byli hráči HARIBO, kteří vedli již 3:1, ale vedení neudrželi a berou alespoň bod za remízu. MIDOS se stává remízovým králem, protože tento výsledek uhrál přesně v polovině svých utkání. Ve druhém hraném utkání se ujala vedení CHELSEA "94" brankou po chytře zahraném trestném kopu a i v dalších minutách byla lepším týmem. Brankář BOCY JUNIORS několikrát podržel svůj tým skvělými zákroky. BOCA hrozila spíše ojediněle, ale i přesto dokázal Martin Pěnička vyrovnat zhruba 7 minut před koncem utkání. Ovšem v závěrečném náporu prokázal důraz před bránou soupeře Martin Benedikt a zajistil svému týmu důležité 3 body. CHELSEA "94" se posunula na druhé místo neúplné tabulky.

V neděli 14.9. bylo dohráno utkání JUVE - REAL, ve kterém zvítězil REAL 3:1. Hattrick zaznamenal Jakub Balvín.
Odložené utkání SANTORINI - HAK bylo odehráno 21.9. a SANTORINI zvítězilo 2:1.

Zápasy F.R.C. - K2 TEAM a CARINO - RED BULL byly dohrány 5. října.

MIDOS - HARIBO 3 : 3
Branky: Gabčo, Jílek, Valnoha - Báča, Minář M., Semler
Karty: ŽK - Doležel (MIDOS), Semler (HARIBO)

13. KOLO

Před letní přestávkou jsme předehráli téměř kompletní 13. kolo. Vedoucí tým soutěže SANTORINI nepřipustil druhou prohru s REALEM a zvítězil 3:0. Hodně útočné bylo utkání mezi týmy RED BULL a BOCA JUNIORS. Brankáři se nenudili, ale lépe si vedl ten z RED BULLU a jeho tým zvítězil 5:1. Zastříleli si i hráči K2 TEAM a lehce přehráli MIDOS v poměru 7:1. Naopak tradičně vyrovnané bylo utkání JUVE v. CARINO a dá se říct, že i tradičně skončilo - remízou 1:1. V napínavém utkání si důležité tři body připsal HAK, když porazil HARIBO těsně 3:2. Utkání F.R.C. - CHELSEA "94" byl dohrán 28. září a CHELSEA"94" zvítězila 5:0.

SANTORINI - REAL 3 : 0
Branky: Hatoň 2, Knížátek
RED BULL - BOCA JUNIORS 5 : 1
Branky: Neumann 2, Janíček, Maršálek F., Němec - Pěnička M.

14. KOLO

Poslední prázdninovou neděli se rozběhla podzimní část Zábřežské ligy malé kopané. Úspěšně vykročilo mužstvo SANTORINI a je na nejlepší cestě ke zisku titulu. I když v zápase s RED BULLEM prohrávalo, vývoj otočilo na konečné skóre 6:2. Hattrick zaznamenal Tomáš Malý a posunul se do čela tabulky střelců. Co dohánět po jarní části má tým JUVE. V dnešním zápase JUVE rychle vedlo 2:0, ale další šance zásluhou výborného výkonu brankáře soupeře Václava Čamka již nevyužilo. Ve druhé půli se sice podařilo mužstvu HAK snížit na rozdíl jediné branky, ale JUVE nakonec tři body uhrálo. Čtyřmi góly se zasloužil o vítězství svého týmu Ondřej Kulíšek a hlavně jeho zásluhou porazil K2 TEAM mužstvo REAL 4:3. Druhé místo v tabulce si výhrou 3:1 nad MIDOSEM upevnilo CARINO. Pouze bod za remízu 3:3 s týmem F.R.C. si připsala BOCA JUNIORS. Když na začátku druhé půle zvyšovali junioři své vedení na 3:0, zdálo se být rozhodnuto. F.R.C. to ovšem nezabalil a dokázal vyrovnat. Naopak žádné drama se nekonalo v zápase HARIBO v. CHELSEA "94", které skončilo výhrou CHELSEA "94" v poměru 5:0.

RED BULL - SANTORINI 2 : 6
Branky: Nepor, Stenzel - Malý 3, Hatoň 2, Knížátek
REAL - K2 TEAM 3 : 4
Branky: Balvín 2, Bittner M. - Kulíšek O. 4
Karty: ŽK - Pecháček (K2 TEAM)
F.R.C. - BOCA JUNIORS 3 : 3
Branky: Bezděk 2, Drábek - Pěnička R. 2, Okleštěk ml.
JUVE - HAK 2 : 1