rok 2009 - Výsledky 1.-7. kolo

 

1. KOLO

Všichni příznivci malé kopané v Zábřeze se dočkali a v neděli 5.4.2009 začal prvním kolem nový ročník. V krásném jarním počasí jsme viděli převážně vyrovnané zápasy s minimem branek. Hned tři zápasy skončili 2:0. Obhájce titulu SANTORINI si poradil i s posíleným mužstvem HAK a vykročil úspěšně do sezóny. Stejně tak RED BULL se netají útokem na příčky nejvyšší a hned v prvním kole si dokázal poradit s medailistou ročníku 2008 - bronzovým celkem CARINO. A do třetice výsledek 2:0 - K2 TEAM přehrál F.R.C. Výraznější výsledek se zrodil pouze v zápase JUVE - REAL, kde vítězné mužstvo vstřelilo branek 5 a inkasovalo pouze jedinou, což ho vyneslo do čela neúplné tabulky po prvním kole. Nejtěsnějším rozdílem zvítězil MIDOS nad HARIBEM, když dvě branky zaznamenal navrácený nejlepší střelec loňského jara Miroslav Gabčo.

Zápas CHELSEA "94" v. BOCA JUNIORS byl dohrán 19. dubna. A přestože CHELSEA"94" prohrávala, zápas otočila a nakonec hladce zvítězila.

 

MIDOS - HARIBO

 

 

2

:

1

Branky: Gabčo 2 - Tomeček

 

 

 

 

 

ŽK - Krňávek A. (MIDOS), Bača (HARIBO)

 

 

JUVE - REAL

 

 

5

:

1

Branky: Ratiborský 2, Ehrenberger, Horák, Neumann - Sváda

K2 TEAM - F.R.C.

 

 

2

:

0

Branky: Němec, Teffert

 

 

 

 

 

SANTORINI - HAK

 

 

2

:

0

Branky: Hatoň, Okleštěk

 

 

 

 

 

BOCA JUNIORS - CHELSEA "94"

1

:

5

Branky: Petrů - Urban 3, Janíček 2

 

 

 

 

 

ŽK - Soural (BOCA JUNIORS)

 

 

 

 

 

RED BULL - CARINO

 

 

2

:

0

Branky: Šafář, Teffert

 

 

 

 

 

 

2. KOLO

Tak jak jsme si vedli ve druhém soutěžním kole? Porážku zatím nepoznali čtyři týmy. Mužstvo SANTORINI vyhrálo 3:1 nad REALEM. Ještě o jeden gól lépe se vedlo hráčům RED BULL, kteří porazili BOCU JUNIORS 4:1 a opravdu to vypadá, že by mohli být černým koněm soutěže. Souboj JUVE v. CARINO měl po dlouhé době svého vítěze a tím se stalo mužstvo JUVE, které zvítězilo 2:0. Čtvrtým neporaženým týmem je K2 TEAM, který těsně přehrál MIDOS. Překvapením kola je výhra HARIBA nad týmem HAK v poměru 2:0. Že by se HARIBU blýskalo na lepší časy? S jedním získaným bodem odcházeli ze hřiště hráči F.R.C. a CHELSEA"94".

 

SANTORINI - REAL

 

 

3

:

1

Branky: Hatoň 2, Malý - Doležel R.

 

 

 

RED BULL - BOCA JUNIORS

 

4

:

1

Branky: Maršálek 2, Nepor, Neumann - vlastní Red Bull

K2 TEAM - MIDOS

 

 

2

:

1

Branky: Teffert, vlastní Midos - Gabčo

 

 

 

ŽK - Chanh (K2 TEAM)

 

 

 

 

 

F.R.C. - CHELSEA "94"

 

 

1

:

1

Branky: Matějka - Urban

 

 

 

 

 

ŽK - Janíček (CHELSEA "94")

 

 

 

 

JUVE - CARINO

 

 

2

:

0

Branky: Malý V., Stojar

 

 

 

 

 

HAK - HARIBO

 

 

0

:

2

Branky: Báča, Semler

 

 

 

 

 

ŽK - Kalous (HAK)

 

 

 

 

 

 

3. KOLO

3. kolo začalo soubojem dosud neporažených týmů - RED BULL v. SANTORINI a pokud počítáme i loňský ročník, tak SANTORINI ztratilo body po osmnácti výhrách v řadě! A to hned všechny tři, protože RED BULL zvítězil 2:0 a jen potvrdil má slova ohledně černého koně soutěže. Vítězně si vedli i další dva dosud neporažené týmy. JUVE přehrálo HAK 3:0 a K2 TEAM porazil dvěma góly REAL. Rovněž bez inkasovaného gólu dnes zvládli utkání hráči CARINO, kterých se sice moc nesešlo, přesto porazili 4:0 MIDOS. CHELSEA"94" poměrně hladce přehrála HARIBO, které tak nenavázalo na výhru z minulého kola. A protože CHELSEA"94" zvládla i dohrávku 1. kola, připsala si dnes celkem 6 bodů a poskočila v tabulce na čtvrté místo. Po bodu si rozdělily mužstva F.R.C. a BOCA JUNIORS, když  v napínavém utkání padlo celkem 6 branek. 

 

RED BULL - SANTORINI

 

 

2

:

0

Branky: Maršálek, Sládek

 

 

 

 

 

ŽK - Maršálek (RED BULL), Gruntorád, Knížátek (oba SANTORINI)

REAL - K2 TEAM

 

 

0

:

2

Branky: Němec T. 2

 

 

 

 

 

F.R.C. - BOCA JUNIORS

 

 

3

:

3

Branky: Krňávek M., Matějka, Vrobel - Petrů 2, Pěnička M.

JUVE - HAK

 

 

3

:

0

Branky: Malý L., Neumann, Ratiborský

 

 

 

ŽK - Kalous (HAK)

 

 

 

 

 

CARINO - MIDOS

 

 

4

:

0

Branky: Meixner L., Mílek, Pohančeník Z., Švorčík

HARIBO - CHELSEA "94"

 

 

0

:

5

Branky: Janíček 3, Kramár, Žouželka

 

 

 

 

4. KOLO

A co nám přineslo 4. kolo? V první řadě střídání na čele tabulky, kam se díky lepšímu skóre posunul RED BULL, který nadělil REALU osmičku. Zápas to byl od prvních minut o jednom mužstvu, mladíkům z RED BULLU to zatím šlape velmi dobře. Nezaváhalo ani JUVE, které vydřelo nejtěsnější výhru nad CHELSEA"94", když o jediný gól utkání se postaral Lukáš Neumann. Oba vítězné týmy zatím neztratily ani bod a ve čtyřech utkáních inkasovaly pouze jediný gól. Poprvé v sezóně dnes zaváhal K2 TEAM, který nestačil na CARINO a prohrál 1:2. CARINO se po špatném začátku rozjíždí do obvyklé formy a šplhá vzhůru tabulkou. Porážku z minulého kola dnes odčinilo i SANTORINI, které třemi brankami přehrálo F.R.C. Velmi vyrovnané bylo utkání HARIBO v. BOCA JUNIORS a rozhodl ho až špatně zahraný aut obránce HARIBO, po němž se do sóla dostal Martin Pěnička a zajistil svému mužstvu cenné tři body. Týmem, který někde ztratil loňskou formu je HAK. Čtvrté utkání = čtvrtá porážka. Slabou útěchou mohou být první dva vstřelené góly, které ovšem na body nestačily. MIDOS dokázal vstřelil čtyři góly a připsal si tři body za výhru. 

 

F.R.C. - SANTORINI

 

 

0

:

3

Branky: Výboštok 2, Hatoň

 

 

 

 

 

ŽK - Šafář M. (SANTORINI)

 

 

 

 

HARIBO - BOCA JUNIORS

 

0

:

1

Branky: Pěnička M.

 

 

 

 

 

ŽK - Škrabal (HARIBO)

 

 

 

 

 

REAL - RED BULL

 

 

0

:

8

Branky: Teffert 2, Hajtmar, Maršálek, Nepor, Neumann, Šafář, vlatní Real

CARINO - K2 TEAM

 

 

2

:

1

Branky: Čecháček, Meixner L. - Kulíšek O.

 

 

JUVE - CHELSEA "94"

 

 

1

:

0

Branky: Neumann

 

 

 

 

 

HAK - MIDOS

 

 

2

:

4

Branky: Drábek 2 - Gabčo 2, Hejtmánek, Jano

 

ŽK - Janhuba (HAK)

 

 

 

 

 

 

 

5. KOLO

Plni načerpaných sil z prodlouženého víkendu jsme odehráli již páté kolo naší soutěže. A ani v něm oba vedoucí týmy nezaváhaly. RED BULL porazil 2:0 MIDOS a JUVE přehrálo 4:0 F.R.C. A stejně si vedly i oba týmy na druhém konci tabulky. A když píši stejně, myslím tím, bohužel pro ně, stejně jako v předchozích čtyřech kolech. REAL prohrál 1:2 s mužstvem HARIBO, které to zřejmě s přenecháním posledního místa v konečné tabulce někomu jinému myslí zcela vážně. HARIBO již nasbíralo šest bodů, přičemž loni jich mělo na konci soutěže deset. Druhým doposud nebodujícím celkem je HAK, který dnes sehrál naprosto vyrovnanou partii s CHELSEA"94", ve které sice vstřelil 3 branky, ale ani ty na body nestačily. Třetí utkání v řadě dnes vyhrálo CARINO, které porazilo 2:0 BOCU JUNIORS.

Odložený zápas SANTORINI - K2 TEAM byl dohrán 28.6. SANTORINI sice dvakrát dotahovalo náskok soupeře, ale nakonec přesvědčivě zvítězilo 5:2. Střelecký den měl Tomáš Malý, který vsítil celkem pět gólů - 4 do sítě soupeře a jeden vlastní. 

 

BOCA JUNIORS - CARINO

 

0

:

2

Branky: Krška, Meixner L.

 

 

 

 

 

HARIBO - REAL

 

 

2

:

1

Branky: Foral, Unzeitig - Šváb

 

 

 

 

 

ŽK - Škrabal (HARIBO), Šváb (REAL)

 

 

 

JUVE - F.R.C.

 

 

4

:

0

Branky: Neumann 2, Ehrenberger, Ratiborský

 

 

ŽK - Kalous (JUVE)

 

 

 

 

 

SANTORINI - K2 TEAM

 

 

5

:

2

Branky: Malý 4, Výboštok - Smékal, vlastní Santorini

 

 

 

ŽK - Výboštok, Šafář M., Knížatek (všichni SANTORINI)

 

 

 

CHELSEA "94" - HAK

 

 

4

:

3

Branky: Žouželka 2, Janíček, Urban - Hýbl 2, Sedláček

ŽK - Balvín (HAK)

 

 

 

 

 

MIDOS - RED BULL

 

 

0

:

2

Branky: Němec, Sládek

 

 

 

 

 

 

 

 

6. KOLO

Druhou letošní porážku zaznamenal obhájce titulu SANTORINI. CARINO potvrdilo, že je schopno porazit kohokoliv a i přes nepříznivý vývoj utkání skóre otočilo a zvítězilo 2:1. SANTORINI tak ztratilo již 6 bodů a protože má o zápas méně, na čelo tabulky ztrácí 9 bodů. Naopak CARINO vyhrálo počtvrté v řadě a je již na třetím místě.  První letošní body ztratil RED BULL, který sehrál s K2 TEAM první bezbrankovou remízu v ročníku 2009. Do čela tabulky tak poskočilo JUVE, které nejtěsnějším rozdílem porazilo HARIBO. JUVE si sice vypracovalo více brankových šancí, ovšem v jejich proměňování si nepočínalo dobře a stejně jako v předešlých zápasech může děkovat svému brankáři za čisté konto. Velmi vyrovnaným byl také zápas BOCY JUNIORS a týmu HAK. Gólově navrch měla BOCA, ale HAK vždy dokázal vyrovnat. Rozhodlo až vyloučení hráče HAK a následná přesilovka, kterou přetavila BOCA v pojišťovací čtvrtý gól. V závěrečném utkání hracího dne přehrál F.R.C. 3:0 MIDOS a odskočil dvěma posledním týmům v tabulce již na rozdíl pěti bodů.

Po vzájemné dohodě byl odložen zápas CHELSEA"94" - REAL, který se dohrál 28.6. REAL sice rychle vedl 2:0, ale vedení neudržel. CHELSEA "94" také zásluhou hattricku Tomáše Žouželky zápas otočila a bere všechny body.

 

BOCA JUNIORS - HAK

 

 

4

:

2

Branky: Pěnička M. 2, Mička, Pěnička T. - Hýbl 2

ČK - Doubrava (HAK)

 

 

 

 

 

JUVE - HARIBO

 

 

1

:

0

Branky: Horák

 

 

 

 

 

SANTORINI - CARINO

 

 

1

:

2

Branky: Okleštěk - Meixner L., Pohančeník M.

 

ŽK - Knížátek (SANTORINI)

 

 

 

 

K2 TEAM - RED BULL

 

 

0

:

0

MIDOS - F.R.C.

 

 

0

:

3

Branky: Matějka 2, Melcher

 

 

 

 

 

CHELSEA "94" - REAL

 

 

4

:

2

Branky: Žouželka 3, Král - Doležel R., Jašek

 

 

 

 

 

ŽK - Jašek (REAL)

 

 

 

 

 

 

7. KOLO

Ze sedmého kola asi neměli moc radost sázkaři, protože hned polovina utkání skončila remízou. Spravedlivou dělbou bodů skončilo utkání JUVE v. SANTORINI. JUVE šlo do vedení výborně zahraným autovým kopem, po kterém David Horák neomylně zakončoval z bezprostřední blízkosti brány soupeře. Poté si hráči SANTORINI vytvořili tlak, který korunoval gólovou dorážkou Marek Výboštok. I ve druhém ranním utkání se body dělily, a to i přesto, že REAL vedl již 3:1. F.R.C. dokázal vyrovnat a sebral tak REALU první letošní výhru. A do třetice remíza - v atraktivním souboji CHELSEA"94" v. K2 TEAM se našli dvougóloví střelci na obou stranách a zápas tak skončil 2:2. Výhru nad HARIBEM 4:0 si dnes připsal RED BULL a opět se díky lepšímu skóre vyhoupl do čela tabulky.  Vynikající formu dnes potvrdilo také CARINO, které přehrálo HAK 2:0. CARINO nejdřív děkovalo svému brankáři Vaškovi Hradilovi, který zneškodnil penaltu soupeře a následně také Jirkovi Neumannovi, který vstřelil obě branky. Spoustu branek si užili diváci v utkání BOCY JUNIORS a MIDOSU. Padlo jich celkem deset, z nichž šest vstřelili hráči MIDOS a 3 body jsou jejich.

 

F.R.C. - REAL

 

 

3

:

3

Branky: Matějka, Melcher, Vrobel - Doležel R. 2, Šváb

ŽK - Borák (F.R.C.), Šváb, Jašek (oba REAL)

 

BOCA JUNIORS - MIDOS

 

 

4

:

6

Branky: Pěnička M. 2, Bittner, Pěnička T. - Gabčo 2, Jano 2, Koruna, vlastní BOCA J.

HARIBO - RED BULL

 

 

0

:

4

Branky: Pek R. 2, Němec, Schetler

 

 

 

JUVE - SANTORINI

 

 

1

:

1

Branky: Horák - Výboštok

 

 

 

 

 

ŽK - Malý L. (JUVE)

 

 

 

 

 

HAK - CARINO

 

 

0

:

2

Branky: Neumann J. 2

 

 

 

 

 

CHELSEA "94" - K2 TEAM

 

 

2

:

2

Branky: Urban 2 - Teffert 2

 

 

 

 

 

ŽK - Penka (CHELSEA"94")