rok 2009 - výsledky 15.-22. kolo

 15. KOLO

Vedoucí JUVE překvapivě lehce přehrálo CHELSEA "94", která měla v sobotu zřejmě velmi dlouhou noc a výkon na hřišti tomu odpovídal. A to můžou ještě děkovat brankáři, který je uchránil od mnohem většího debaklu. SANTORINI si podobně vedlo v duelu s F.R.C., kterému rovněž nasázelo 6 branek. A CARINO ve vyrovnaném zápase přehrálo 2:0 K2 TEAM. Do konce soutěže zbývá sice ještě 7 kol, ale odhaduju, že o místa na bedně se poperou právě tyto 3 týmy. Naopak na opačném pólu tabulky zůstal osamocen HAK, který dnes sice dvakrát vedl, ale MIDOS dokázal vždy vyrovnat a na konci utkání i přidat vítěznou branku, která znamenala vítězství 3:2. Stejným výsledkem skončilo i utkání REAL v. RED BULL. V tomto utkání vedl REAL již 2:0, ale RED BULL nesložil zbraně a vyrovnal. Tři body pro REAL znamenal až pokutový kop nařízený po ruce hráče RED BULLU. V posledním dnešním utkání navázala BOCA JUNIORS na vydřené vítězství v minulém kole a opět rozdílem jediné branky zvítězila. když přehrála 3:2 HARIBO.

 

F.R.C. - SANTORINI

 

 

1

:

6

Branky: Melcher - Benedikt 2, Okleštěk 2, Malý, Šafář M.

HARIBO - BOCA JUNIORS

 

2

:

3

Branky: Semler, Unzeitig - Urbášek 2, Pěnička M.

 

REAL - RED BULL

 

 

3

:

2

Branky: Doležel R., Král, Šváb - Janíček, Šafář

 

 

ČK - Sládek (RED BULL)     ŽK - Mílek, Král (oba REAL), Koula (RED BULL)

CARINO - K2 TEAM

 

 

2

:

0

Branky: Krška, Meixner L.

 

 

 

 

 

JUVE - CHELSEA "94"

 

 

6

:

0

Branky: Neumann 2, Ehrenberger, Malý L., Pěnička, Ratiborský

HAK - MIDOS

 

 

2

:

3

Branky: Drábek, Hýbl - Jano, Krňávek A., Valenta M.

16. KOLO

V krásném podzimním počasí jsme odehráli neúplné 16. kolo, protože CHELSEA"94" si odložila svůj souboj s týmem HAK. Na čele tabulky se ani po dnešku nic nemění. Vedoucí JUVE porazilo F.R.C. 6:2, ale zápas to rozhodně jednoduchý nebyl. F.R.C. začal velmi dobře a šel brzy do vedení. JUVE otočilo až v závěru poločasu, kdy už soupeři docházely síly, neboť hrál bez možnosti střídání. Druhý poločas už byl v režii hráčů JUVE, kteří překvapení nepřipustili. Podobně se odvíjel i zápas BOCA JUNIORS v. CARINO, kde šli do vedení hráči BOCY, ale ti zase doplatili na vlastní a hlavně velmi laciné góly. Prakticky dva ze čtyř gólů CARINA si dali hráči BOCY sami. A ani třetí zájemce o titul - SANTORINI body neztratil, když přehrál v poklidném tempu K2 TEAM konečným výsledkem 7:0. Další cennou výhru si dnes připsal REAL, když v samotném závěru zápasu s týmem HARIBO otočil z 0:2 na 3:2 ve svůj prospěch. REAL na podzim získal již sedm bodů, přitom za celé jaro měl bodů pouze pět. A v závěru se rozhodoval i poslední dnešní zápas MIDOS - RED BULL. Když už to vypadalo na dělbu bodů, váhali obránci MIDOSU tak dlouho s rozehrávkou, až se z toho zrodil čtvrtý a rozhodující gól v jejich síti. Zápas CHELSEA"94" - HAK byl dohrán 25. října a CHELSEA"94" zvítězila 4:1.

 

BOCA JUNIORS - CARINO

 

1

:

4

Branky: Pěnička M. - Hradil, Krška, Špaček, vlastní Boca Juniors

HARIBO - REAL

 

 

2

:

3

Branky: Beran, Šebesta - Král 2, Doležel R.

 

 

JUVE - F.R.C.

 

 

6

:

2

Branky: Ehrenberger 3, Neumann 2, Malý L. - Bezděk, Melcher

SANTORINI - K2 TEAM

 

 

7

:

0

Branky: Okleštěk 2, Výboštok 2, Benedikt, Hatoň, Knížátek

CHELSEA "94" - HAK

 

 

4

:

1

Branky: Janíček, Král, Kramár, Plhák - Hýbl

MIDOS - RED BULL

 

 

3

:

4

Branky: Gabčo, Keprt, Valenta S. - Nepor 2, Hajtmar, Janíček

 17. KOLO

Asi nejsledovanějším duelem dne byl souboj SANTORINI - CARINO, který skončil remízou 2:2. CARINO sice vedlo již 2:0, ale SANTORINI nic nevzdalo a v závěru mohlo dokonce i vyhrát. V zápase se jiskřilo již od úvodního hvizdu, vždyť šlo také o hodně. Důsledkem bylo po jedné červené kartě na každé straně. Dělení bodů mezi oběma soupeři využilo JUVE, které porazilo přesvědčivě HARIBO výsledkem 10:0. Vítěze měl souboj K2 TEAM v. RED BULL. A stali se jimi hráči K2 TEAM, kteří se po delší době sešli v hojném počtu a hned to přineslo 3 body. Zbylé tři zápasy skončili stejným výsledkem - remízou 1:1. Za bod jsou určitě rádi hráči HAK, kteří jich letos mají mnohem méně než se čekalo. Vyrovnaný byl duel mezi týmy CHELSEA"94" a REAL a remíza je spravedlivá. Bohatý na šance byl duel MIDOS - F.R.C. Gólů mohlo padnout mnohem více a opticky více ze hry měl MIDOS, ale bohužel koncovka byla slabší.  

 

BOCA JUNIORS - HAK

 

 

1

:

1

Branky: Urbášek - Hýbl

 

 

 

 

 

JUVE - HARIBO

 

 

10

:

0

Branky: Malý V. 3, Ehrenberger 2, Ratiborský 2, Martínek, Neumann, Pěnička

CHELSEA "94" - REAL

 

 

1

:

1

Branky: Urban - Bittner L.

 

 

 

 

 

ŽK - Šváb (REAL)

 

 

 

 

 

SANTORINI - CARINO

 

 

2

:

2

Branky: Malý, Meisterszyn - Pohančeník M. 2

 

 

ČK - Šafář M. (SANTORINI), Meixner M. (CARINO)

K2 TEAM - RED BULL

 

 

3

:

2

Branky: Böhm, Kulíšek M., Teffert - Janíček, Pek M.

ŽK - Hajtmar (RED BULL)

 

 

 

 

 

MIDOS - F.R.C.

 

 

1

:

1

Branky: Valenta S. - Vrobel

 

 

 

 

 

18. KOLO

Tak 18. kolo ještě více zamotalo souboj o letošní titul. SANTORINI dokázalo v dramatickém utkání přehrát jednogólovým rozdílem JUVE a dotáhlo svého soka bodově na čele tabulky. Ten jednogólový rozdíl jsem zdůraznil úmyslně, protože v konečném účtování bude letos rozhodovat zřejmě každá vstřelená branka ve vzájemných zápasech. A to nejen mezi SANTORINI a JUVE, ale také mezi CARINEM, které dnes porazilo 5:1 HAK a má stejný počet bodů jako JUVE a SANTORINI.  Pokud tato bodová rovnost zůstane i po posledním kole, bude rozhodovat minitabulka vzájemných zápasů a v ní nejprve body (které jsou stejné) a potom rozdíl ve skóre. Ale to jsou zatím předčasné úvahy, protože zbývající 4 kola budou pro všechna mužstva ještě hodně těžká. Velmi cenné tři body dnes získala BOCA JUNIORS, která přehrála nejtěsnějším rozdílem MIDOS a předskočila svého soupeře v tabulce. Překvapivě hladce si dnes poradila CHELSEA"94" s K2 TEAM a upevnila si čtvrtou pozici. A to i díky překvapivému zaváhání RED BULLu, který pouze remizoval s týmem HARIBO 2:2. A to ještě na konci utkání RED BULL dotahoval vedení soupeře. Zápas F.R.C. - REAL byl dohrán 25. října a REAL zvítězil 2:1. 

 

F.R.C. - REAL

 

 

1

:

2

Branky: Bezděk - Doležel R., Král

 

 

 

 

 

ČK - Paraska (F.R.C.)       ŽK - Melcher (F.R.C.), Král (REAL)

 

BOCA JUNIORS - MIDOS

 

 

1

:

0

Branky: Pěnička M.

 

 

 

 

 

ŽK - Keprt (MIDOS)

 

 

 

 

 

HARIBO - RED BULL

 

 

2

:

2

Branky: Beran 2 - Němec, Šafář

 

 

 

 

JUVE - SANTORINI

 

 

0

:

1

Branky: Meisterszyn

 

 

 

 

 

HAK - CARINO

 

 

1

:

5

Branky: Kozlanský D. - Neumann A. 2, Hradil, Meixner L., Pohančeník Z.

CHELSEA "94" - K2 TEAM

 

 

3

:

0

Branky: Kramár, Penka, Urban

 

 

 

 

19. KOLO

19. kolo jsme odehráli na velmi těžkém terénu. Trávník byl podmočený a kluzký. Doufejme, že pro zbývající 3 kola bude méně pršet a terén se zlepší. Nejprve hrálo SANTORINI a poradilo si s týmem HARIBO 6:2. V průběžné tabulce se SANTORINI posunulo na první pozici díky většímu počtu vstřelených branek. Druhé JUVE porazilo BOCU JUNIORS 4:2, ale utkání to bylo spíše bojovné než pohledné. A i třetí CARINO zabojovalo, přehrálo 6:1 REAL a stále pomýšlí na stupně nejvyšší. A zvítězila také čtvrtá CHELSEA "94", která si bez inkasované branky poradila s týmem MIDOS a zvítězila 5:0.  Úspěšnou neděli dnes prožili hráči F.R.C., kteří překvapivě zdolali RED BULL divokým výsledkem 6:5, když hattrick zaznamenal Tomáš Melcher. A protože F.R.C. vyhrál také v předehrávce 22. kola, připsal si dnes 6 bodů a poskočil v tabulce o dvě místa vzhůru. Na schůzi 29.10. byl zápas K2 TEAM v. HAK kontumován 5:0 ve prospěch HAK a hráč K2 TEAM potrestán zákazem startu ve 3 utkáních.

 

HARIBO - SANTORINI

 

 

2

:

6

Branky: Semler, Unzeitig - Hošek 3, Hatoň, Malý, Okleštěk

CHELSEA "94" - MIDOS

 

 

5

:

0

Branky: Urban 2, Janíček, Kramár, Plhák

 

 

 

HAK - K2 TEAM

 

 

5

:

0

kontumace z důvodu napadení soupeře hráčem K2 TEAM

ČK - Kramár (K2 TEAM)   ŽK - Hubáček (HAK)

F.R.C. - RED BULL

 

 

6

:

5

Branky: Melcher 3, Bezděk, Matějka, Paraska - Nepor 2, Šafář 2, Krejčí

ŽK - Krejčí (RED BULL)

 

 

 

 

 

JUVE - BOCA JUNIORS

 

 

4

:

2

Branky: Malý V. 2, Horák, Martínek - Doubrava M. 2

ŽK - Pěnička (JUVE), Pěnička M. (BOCA JUNIORS)

CARINO - REAL

 

 

6

:

1

Branky: Čecháček 2, Hradil, Krška, Meixner M., Pohančeník M. - Sváda

20. KOLO

Tak 20. kolo mnohé napovědělo o letošním vítězi zábřežské ligy. Dva ze tří vedoucích týmů dnes zaváhaly a třetí toho maximálně využil. Tím třetím je SANTORINI, které si dnes pohrálo s MIDOSEM a nejvyšším výsledkem letošní sezóny zvítězilo. Skóre zápasu se zastavilo na konečných 15:0 pro SANTORINI, když 6 gólů vstřelil Tomáš Malý a je na nejlepší cestě obhájit korunu pro krále střelců. Hattrickem se na vítězství podíleli také Lukáš Okleštěk a Daniel Šafář. Zaváhalo dnes CARINO, které sice již vedlo nad CHELSEA"94" 2:0, ale náskok prohospodařilo a nakonec v závěru dotahovalo na konečných 3:3. Stejným výsledkem, tedy 3:3, skončilo i utkání JUVE - RED BULL, kde naopak vedl již 2:0 RED BULL a sahal po vítězství. JUVE dokázalo srovnat na 2:2, ale vzápětí šel RED BULL opět do vedení. Remízu a důležitý bod svému týmu vystřelil Rostislav Martínek po rozehrávce přímého kopu. SANTORINI tak získalo na své soupeře na čele tabulky důležité dva body a pouze dva zápasy je dělí od obhajoby loňského titulu. Jednoznačně si dnes vedl K2 TEAM, který přehrál 6:0 BOCU JUNIORS, když na gólech se podílelo téměř celé mužstvo. O tom, že po hodech přichází půst se přesvědčili hráči F.R.C. Nad HARIBEM vedli již 2:0 a na žádný obrat to nevypadalo. Ale dva góly během jedné minuty vše změnily a v závěru přišel i třetí, který rozhodl o třech bodech pro HARIBO. Vyrovnanou partii jak herně, tak i výsledkově sehráli týmy HAK - REAL, kteří si rozdělily po bodu za remízu 1:1.    

 

CHELSEA "94" - CARINO

 

 

3

:

3

Branky: Janíček, Kramár, Urban - Meixner M., Neumann J., Pohančeník M.

ŽK - Léhar (CARINO)

 

 

 

 

 

BOCA JUNIORS - K2 TEAM

 

0

:

6

Branky: Kulíšek M., Kulíšek O., Kulíšek T., Němec, Nguyen Huu, Teffert

ŽK - Pěnička T., Pěnička R. ml. (oba BOCA JUNIORS), Teffert (K2 TEAM)

HAK - REAL

 

 

1

:

1

Branky: Hýbl - Bittner L.

 

 

 

 

 

ŽK - Kozlanský D. (HAK), Sváda (REAL)

 

 

 

MIDOS - SANTORINI

 

 

0

:

15

Branky: Malý 6, Okleštěk 3, Šafář D. 3, Benedikt, Knížátek, Šafář M.

JUVE - RED BULL

 

 

3

:

3

Branky: Ehrenberger, Martínek, Valnoha - Hajtmar, Krejčí, Maršálek

HARIBO - F.R.C.

 

 

3

:

2

Branky: Beran 2, Semler - Bezděk, Vrobel

 

 

 

21. KOLO

Absolutně žádné zaváhání v cestě za obhajobou titulu dnes nepřipustil tým SANTORINI, který přehrál CHELSEA "94" 8:1.  Opticky bylo sice utkání vyrovnanější než výsledek napovídá, ale branky stříleli pouze hráči SANTORINI. Hattrick z minulého kola si zopakoval Lukáš Okleštěk. Soupeř většinou ztroskotal na výborném Petru Večeřovi, který hájil branku vítězů. SANTORINI tak má před sebou poslední zápas a pokud zvítězí nad BOCOU JUNIORS, může se pustit do oslav titulu. Zřejmě pouze o druhé místo, které ovšem zajišťuje postup do červencové ligy mistrů, se tak na dálku utkají týmy JUVE a CARINO. Oba si dnes připsali po třech bodech. JUVE svedlo úspěšnou bitvu s týmem MIDOS, když čtyři branky vítězů vstřelil Viktor Malý a ukázal, že i na těžkém terénu se dá střelecky prosadit. CARINO dnes na trávník ani nemuselo vyběhnout.  K utkání se totiž nedostavil jejich soupeř - tým F.R.C., který zakončil sezónu poněkud nešťastným způsobem (zápas 22. kola má F.R.C. předehraný).  RED BULL si dle předpokladů poradil s mužstvem HAK a zvítězil 6:2, když hattrickem vítězství podpořil David Šafář. K2 TEAM otočil zápas proti HARIBU. Přesto, že v poločase prohrával 0:1, po přestávce byl lepším týmem a zvítězil 3:1. Gólovou přetahovanou divákům předvedli týmy REAL a BOCA JUNIORS. Nakonec si oba připsali po jednom bodu za remízu 3:3.

 

SANTORINI - CHELSEA "94"

 

8

:

1

Branky: Okleštěk 3, Benedikt, Hošek, Knížátek, Malý, vlastní Chelsea"94" - Janíček

RED BULL - HAK

 

 

6

:

2

Branky: Šafář 3, Hajtmar, Maršálek, Sroka - Balvín, Kozlanský J.

ČK - Nepor (RED BULL), ŽK - Hajtmar (RED BULL)

JUVE - MIDOS

 

 

6

:

0

Branky: Malý V. 4, Ehrenberger, Martínek

 

 

 

K2 TEAM - HARIBO

 

 

3

:

1

Branky: Pecháček 2, Hrdlovič - Žanda

 

 

 

REAL - BOCA JUNIORS

 

 

3

:

3

Branky: Bittner, Mílek, Sváda - Doubrava M. 2, Pěnička M.

CARINO - F.R.C.

 

 

5

:

0

kontumačně (F.R.C. odpočet 3 bodů)

 

 

 

22. KOLO

V sobotu 7.11 jsme odehráli závěrečné kolo ročníku 2009. A až v tomto posledním kole se rozhodovalo o vítězi soutěže. Tím se naprosto zaslouženě stalo SANTORINI, které obhájilo loňský triumf.  Vítězstvím 4:0 nad BOCOU JUNIORS potvrdilo SANTORINI podzimní suverenitu. Po jarní části byli hráči SANTORINI na třetím místě, ovšem na podzim ztratili pouhé dva body,  nastříleli 63 branek a nenechali nikoho na pochybách, kdo je králem zábřežské ligy. Naopak smutní byli po posledním kole hráči JUVE, kteří i ve druhém vzájemném zápase podlehli mužstvu K2 TEAM. JUVE sice v průběhu zápasu vedlo 2:1, ale zbytečnými chybami nabídlo soupeři brejkové situace, které hráči K2 TEAM s přehledem proměnili. A to stálo JUVE druhé místo, protože CARINO získalo cenný bod za remízu 0:0 s týmem HARIBO. CARINO v dramatickém zápase několikrát trefilo brankovou konstrukci, ale v závěru zápasu byli aktivnější hráči HARIBO a nebyli daleko od zisku tří bodů. Vylepšit si postavení v tabulce již nemohli hráči CHELSEA"94", kteří měli jisté čtvrté místo. Přesto nic nevypustili a přehráli 7:3 RED BULL. Ten se při vítězství K2 TEAMU propadl na konečné šesté místo. O sedmé místo bojovali ve vzájemném duelu týmy MIDOS a REAL. Zápas skončil až překvapivě vysokým vítězstvím týmu MIDOS v poměru 8:1. REAL se umístil na konečné deváté pozici. Zápas F.R.C. - HAK byl předehrán v neděli 18.10. a  F.R.C. na těžkém terénu zvítězil 2:0.

 

SANTORINI - BOCA JUNIORS

4

:

0

Branky: Okleštěk 2, Malý, Šafář D.

 

 

 

REAL - MIDOS

 

 

1

:

8

Branky: Doležel M. - Valenta S. 3, Gabčo 2, Jílek, Koruna, Valenta M.

ŽK - Bittner L. (REAL)

 

 

 

 

 

CARINO - HARIBO

 

 

0

:

0

Branky:

 

 

 

 

 

ŽK - Krška (CARINO), Semler, Škrabal (oba HARIBO)

RED BULL - CHELSEA "94"

 

3

:

7

Branky: Krejčí 2, Němec - Janíček 3, Plhák 2, Urban 2

JUVE - K2 TEAM

 

 

2

:

4

Branky: Ehrenberger, Neumann - Hrdlovič, Nguyen Huu, Orlický, Teffert

F.R.C. - HAK

 

 

2

:

0

Branky: Bezděk, Melcher

 

 

 

 

 

ŽK - Hýbl, Vašek (oba HAK)