rok 2009 - výsledky 8.-14. kolo

 

8. KOLO

V dnešním, již 8. kole, zábřežské ligy malé kopané vyzvalo prvních 6 týmů v tabulce soupeře z dolní poloviny. A všechny lépe postavené týmy si připsaly 3 body za vítězství. Nejtěsnější výsledek se zrodil v duelu K2 TEAM v. HAK. Jediný gól rozhodl o tom, že HAK si na první letošní body musí opět počkat. Ostatní výsledky byly již jednoznačnější a střelecky bohaté. Vedoucí tým ligy RED BULL vstřelil 6 gólů F.R.C.a nezaostalo ani JUVE, které nadělilo BOCE JUNIORS gólů hned osm. Hattrick zaznamenali hned dva střelci JUVE - Lukáš Neumann a Martin Pěnička. SANTORINI přehrálo 5:1 HARIBO a CHELSEA"94" porazila 3:1 MIDOS. V posledním utkání dne nadělilo CARINO kanára týmu REAL, když hattrick vstřelil Ladislav Meixner.

 

HARIBO - SANTORINI

 

 

1

:

5

Branky: Filip - Benedikt 2, Knížátek, Malý, Výboštok

CHELSEA "94" - MIDOS

 

 

3

:

1

Branky: Janíček, Penka, Plhák - Valenta

 

 

 

HAK - K2 TEAM

 

 

0

:

1

Branky: Němec T.

 

 

 

 

 

F.R.C. - RED BULL

 

 

1

:

6

Branky: Melcher - Němec 2, Hajtmar, Janíček, Nepor, Pek R.

JUVE - BOCA JUNIORS

 

 

8

:

2

Branky: Neumann 3, Pěnička 3, Horák, Valnoha - Bittner, Pěnička R. ml.

CARINO - REAL

 

 

6

:

0

Branky: Meixner L. 3, Neumann J., Pohančeník M., vlastní REAL

 

9. KOLO

Z 9. kola byly řádně odehrány pouze 3 zápasy. Dva byly odloženy již ve čtvrtek na schůzi a jeden se nedohrál a řešil se na mimořádné schůzi ve středu 3. června. Jedná se o zápas HAK - REAL, který hrubě nezvládl jak rozhodčí, tak i hráč REALU a po jejich vzájemné potyčce byl zápas ukončen. Ale vraťme se raději k odehraným zápasům. SANTORINI si přesvědčivě poradilo s MIDOSEM a zvítězilo 6:1. V tabulce tak SANTORINI předskočilo CHELSEA "94", která prohrála 0:3 s týmem CARINO. Pro CARINO to byla již sedmá výhra v řadě. Vyrovnaný zápas sehrály týmy BOCA JUNIORA a K2 TEAM. BOCA se sice ujala vedení 1:0, ale K2 TEAM dokázal skóre otočit a zápas vyhrál.

V dohrávce 9. kola porazilo JUVE 3:0 RED BULL a díky vítězství půjde do podzimní části z prvního místa. Ve druhém dohrávaném utkání si po bodu připsaly týmy HARIBO a F.R.C. 

CHELSEA "94" - CARINO

 

 

0

:

3

Branky: Krška, Pohančeník M., Švorčík

 

 

 

ČK - Žouželka (CHELSEA "94")

 

 

 

BOCA JUNIORS - K2 TEAM

 

1

:

2

Branky: Pěnička R. ml. - Němec T., Teffert

 

 

 

HAK - REAL

 

 

5

:

0

kontumace z důvodu napadení rozhodčího hráčem REALU

ŽK - Šváb (REAL)

 

 

 

 

 

ČK - Ikri (REAL)

 

 

 

 

 

MIDOS - SANTORINI

 

 

1

:

6

Branky: Gabčo - Benedikt 2, Knížátek, Malý, Okleštěk, Výboštok

JUVE - RED BULL

 

 

3

:

0

Branky: Neumann 2, Ehrenberger

 

 

 

 

 

HARIBO - F.R.C.

 

 

1

:

1

Branky: Filip - Melcher

 

 

 

 

  

 

10. KOLO

V 10. kole se nejprve ráno střetlo SANTORINI s CHELSEA"94", což je vždy prestižní souboj. Lépe se vedlo hráčům SANTORINI, kteří zvítězili 3:1 a opět poskočili v tabulce o jedno místo vzhůru. Napomohla jim i remíza v souběžně hraném zápase mezi K2 TEAM a HARIBO. Přestože K2 TEAM vedl již dva nula, vedení neudržel a ztratil cenné dva body. Pořadí se měnilo i na čele tabulky a to i proto, že vedoucí tým měl svůj zápas odložený. Toho využilo jak JUVE, tak i CARINO a oba týmy šly před RED BULL. JUVE se protrápilo k výhře nad MIDOS v poměru 6:4 a CARINO dokonce s týmem F.R.C. prohrávalo v poločase 0:1. Ovšem ve druhém poločase vstřelil hattrick Marek Pohančeník a výrazně se podílel na vysoké výhře 5:1. Po bodu si za remízu 2:2 rozdělily týmy REAL a BOCA JUNIORS. Ani tento bod nepomohl REALU odpoutat se z poslední příčky.

Zápas RED BULL v. HAK se dohrál 21. června a RED BULL zvítězil 3:0. 

SANTORINI - CHELSEA "94"

 

3

:

1

Branky: Benedikt, Šafář M., Výbošťok - Král

 

 

RED BULL - HAK

 

 

3

:

0

Branky: Janíček 2, Schetler

 

 

 

 

 

ČK - Hajtmar (RED BULL)

 

 

 

 

 

ŽK - Schetler (RED BULL), Balvín (HAK)

 

 

 

 

 

JUVE - MIDOS

 

 

6

:

4

Branky: Ehrenberger 2, Malý V. 2, Neumann, Valnoha - Valenta S. 2, Gabčo, Koruna

ČK - Krňávek (MIDOS)

 

 

 

 

 

K2 TEAM - HARIBO

 

 

2

:

2

Branky: Böhm, Kulíšek T. - Škrabal, Unzeitig

 

 

REAL - BOCA JUNIORS

 

 

2

:

2

Branky: Doležel R., Sváda - Bittner, Okleštěk

 

 

ŽK - Král (REAL)

 

 

 

 

 

CARINO - F.R.C.

 

 

5

:

1

Branky: Pohančeník M. 3, Meixner M., Pohančeník Z. - Vrobel

ŽK - Paraska (F.R.C.)

 

 

 

 

  

 

11. KOLO

Dnešní 11. kolo řádně zatřáslo čelem tabulky. Týmy JUVE a RED BULL okusily poprvé v sezóně hořkost porážky,  nabídnuté šance se chopilo CARINO a po výhře 3:1 nad HARIBEM se posunulo na první místo. RED BULL dnes neměl svůj den, čehož využila CHELSEA"94" a i přesto, že hrála bez střídání, soupeře jasně přehrála a připsala si tři body za výhru 4:0. JUVE také tahalo v zápase s K2 TEAM za kratší konec a nakonec z toho byla prohra 0:2. Vzhůru v tabulce se naopak posunuje SANTORINI, které dnes lehce potrénovalo s BOCOU JUNIORS. Na loňskou fazónu se rozpomněl Tomáš Malý, který vstřelil hned 6 gólů a s dalšími třemi šutery se dělí o první příčku v tabulce střelců. První letošní výhru zaznamenal REAL, který porazil MIDOS 3:0 a je vidět, že posilování hlavního týmu v Madridu má vliv i na zábřežskou přípravku. Bez branek se rozešli hráči týmů F.R.C. a HAK. 

 

SANTORINI - BOCA JUNIORS

10

:

1

Branky: Malý 6, Benedikt 2, Výboštok 2 - Pěnička R. ml.

ŽK - Výboštok (SANTORINI)

 

 

 

 

REAL - MIDOS

 

 

3

:

0

Branky: Jašek, Sváda, Šváb

 

 

 

 

 

ŽK - Doubrava (MIDOS)

 

 

 

 

 

CARINO - HARIBO

 

 

3

:

1

Branky: Neumann J. 3 - vlastní CARINO

 

 

 

ŽK - Meixner L. (CARINO) - Semler, Žanda, Škrabal (všichni HARIBO)

RED BULL - CHELSEA "94"

 

0

:

4

Branky: Urban 2, Janíček, Plhák

 

 

 

 

JUVE - K2 TEAM

 

 

0

:

2

Branky: Němec, Teffert

 

 

 

 

 

F.R.C. - HAK

 

 

0

:

0

 

12. KOLO

Tak jsme si dnes předehráli první podzimní kolo. Největším tahákem byl souboj RED BULL v. CARINO. Býci šli do vedení po chybě obránce soupeře, který namazal Davidovi Šafářovi a ten skvěle zvládl blafák na brankáře a zasunul do prázdné brány. CARINO ovšem nesložilo zbraně a už poněkolikáté v této sezóně zápas otočilo. A obě branky zařídili spíše sváteční střelci - vyrovnával Jirka Mílek, když si počkal na křižnou přihrávku od Marka Pohančeníka a umístil ji pěkně k tyči. Vítěznou branku zařídil ještě v první půli Pavel Švorčík, který si naběhl na zahrávaný aut a z bezprostřední blízkosti nedal brankáři šanci. CARINO zaznamenalo desátou výhru v řadě a pokud JUVE nezvítězí v dohrávce nad RED BULLEM, půjde do podzimní části z prvního místa.
JUVE dnes porazilo REAL 3:1 a to hlavně díky střelecké potenci Lukáše Neumanna. Ten vstřelil všechny tři góly svého mužstva a se 12 góly se dělí o první místo v tabulce střelců. Stejný počet branek má i Tomáš Malý, který dnes pomohl hattrickem k vítězství SANTORINI nad týmem HAK v poměru 5:1. SANTORINI se ke konci jarní části slušně rozjelo a pokud uspěje i v dohrávce 5. kola, nebude hůře než třetí. Soupeřem SANTORINI bude K2 TEAM, který se dnes tak tak sešel a uhrál remízu s F.R.C. 2:2. Posledním dnešním zápasem byl souboj BOCA JUNIORS v. CHELSEA "94", ve kterém CHELSEA "94" potvrdila roli favorita a nadělila soupeři kanára. Hattrickem se ve vítězném týmu blýskl Tomáš Penka.

Zápas MIDOS - HARIBO byl po vzájemné dohodě na 28.6. A v dohrávce zvítězil MIDOS 4:1.   

JUVE - REAL

 

 

3

:

1

Branky: Neumann 3 - Sobčák

 

 

 

 

 

K2 TEAM - F.R.C.

 

 

2

:

2

Branky: Böhm, Němec J. - Melcher 2

 

 

 

ŽK - Krňávek P. (F.R.C.)

 

 

 

 

 

SANTORINI - HAK

 

 

5

:

1

Branky: Malý 3, Knížátek, Šafář M. - Drábek

 

 

BOCA JUNIORS - CHELSEA "94"

0

:

6

Branky: Penka 3, Janíček 2, Žouželka

 

 

 

RED BULL - CARINO

 

 

1

:

2

Branky: Šafář - Mílek, Švorčík

 

 

 

 

MIDOS - HARIBO

 

 

4

:

1

Branky: Gabčo 2, Valenta S. 2 - Beran

 

 

 

 

 

ŽK - Brzobohatý, Filip (oba HARIBO)

 

 

 

 

 

 

13. KOLO

Podzimní část soutěže jsme začali kompletním 13. kolem. Hrajeme v novém působišti, v areálu PASu na přírodní trávě. A můžu říct, že první podzimní kolo žádné velké překvapení nepřineslo. Souboj o první místo tabulky mezi celky JUVE a CARINO skončilo velmi tradiční remízou 1:1 a oba týmy berou po bodu. Toho využilo SANTORINI, které přehrálo 4:1 REAL a dotáhlo se na oba vedoucí celky. Ani další celky hrající o čelo tabulky body neztratily. RED BULL si poradil s BOCOU JUNIORS 4:2, CHELSEA"94" přehrála F.R.C. 3:0 a K2 TEAM porazil MIDOS 3:1. Ani tři noví hráči nepomohli mužstvu HAK, které podlehlo HARIBU i ve druhém letošním zápase. Mezi prvním a šestým místem je minimální rozdíl 7 bodů. Spodní část tabulky už je potom bodově více oddělena a na vyšší příčky už to nevypadá. Ale nechme se překvapit, do konce soutěže hrajeme ještě 9 kol.

 

SANTORINI - REAL

 

 

4

:

1

Branky: Malý 2, Benedikt, Šafář M. - Bittner L.

 

 

RED BULL - BOCA JUNIORS

 

4

:

2

Branky: Šafář 2, Janíček, Nepor - Pěnička R. ml., Doubrava

K2 TEAM - MIDOS

 

 

3

:

1

Branky: Němec T. 2, Pecháček - vlastní K2 TEAM

F.R.C. - CHELSEA "94"

 

 

0

:

3

Branky: Janíček, Král, Solník

 

 

 

 

 

JUVE - CARINO

 

 

1

:

1

Branky: Pěnička - Neumann A.

 

 

 

 

HAK - HARIBO

 

 

1

:

2

Branky: Janhuba - Semler, Unzeitig

 

 

 

ŽK - Žanda (HARIBO)

 

 

 

 

 

 

14. KOLO

V parádním fotbalovém počasí a na velmi slušné přírodní trávě se odehrálo 14. kolo ZLMK. Tu trávu jsem zmínil proto, že oproti škváře je to znatelný rozdíl, který se projevuje i na úrovni zápasů. Doufejme, že nám počasí bude přát až do konce podzimní části. Ale nyní již k zápasům samotným. Hned v devět hodin se hrál šlágr kola mezi týmy RED BULL a SANTORINI. Přestože se SANTORINI muselo obejít bez brankářské opory - Petra Večeře, zvítězilo přesvědčivě 5:2 a nadále útočí na čelo tabulky. Těsné vedení v soutěži i nadále drží mužstvo JUVE, které dnes hrálo s posledním HAKEM. A žádné překvapení se nekonalo. Úvodní branku sice vstřelil HAK, ale JUVE ještě do poločasu třemi brankami otočilo a ve druhé půli přidalo dalších pět. Střelecky potentní byl hlavně Lukáš Neumann, který vstřelil hned pět branek a zdramatizoval boj o krále střelců. Dotáhl se totiž na střeleckého lídra - Tomáše Malého ze SANTORINI. Oba mají 19 branek. Nic neponechalo náhodě ani CARINO a přehrálo MIDOS 3:1. Uvidíme, zda CARINO zahájilo další vítěznou šňůru. Pokud ano, mohou velmi reálně pomýšlet na letošní titul. Na čtvrté místo soutěže se po dnešku vyhoupla CHELSEA"94", která i bez hráčů na střídání porazila HARIBO 2:0, když obě branky vítězů zaznamenal Jarda Janíček. Ale jak jsem ten zápas měl možnost sledovat, i jedna branka by stačila, protože HARIBO by nedalo gól ani kdyby se hrálo týden. No třeba jim to tam bude padat příště. Vyrovnaný zápas, který nakonec i dělbou bodů skončil sehrály týmy REAL a K2 TEAM. Ale oba týmy zřejmě pomýšlely na výhru, alespoň podle pozápasových reakcí. Výhru naopak i přes hektický závěr urvali hráči BOCA JUNIORS. A přitom, když ve druhé půli zvyšovali již na 5:0, málokdo čekal nějaké drama. I někteří hráči F.R.C. již viděli zápas černě. No on nakonec sice černě skončil, ale poté co se jim podařilo vstřelit v závěru 4 branky, mohou si říct, že to není úplně tmavě černá, ale světle černá, nebál bych se říct, že možná i tmavě šedá. Ale dost výtvarné nauky a těšme se na další, již 15. kolo soutěže.

 

RED BULL - SANTORINI

 

 

2

:

5

Branky: Nepor, Šafář - Okleštěk 2, Benedikt, Malý, Šafář D.

REAL - K2 TEAM

 

 

1

:

1

Branky: Král - Chanh

 

 

 

 

 

F.R.C. - BOCA JUNIORS

 

 

4

:

5

Branky: Matějka 2, Krňávek M., Melcher - Bittner, Mička, Pěnička M., Pěnička T., Urbášek

ŽK - Melcher, Knápek (oba F.R.C.)

 

 

 

JUVE - HAK

 

 

8

:

1

Branky: Neumann 5, Ehrenberger 2, Malý L. - Dobiáš

ŽK - Hýbl (HAK)

 

 

 

 

 

CARINO - MIDOS

 

 

3

:

1

Branky: Hradil, Meixner L., Špaček - Valenta S.

 

 

HARIBO - CHELSEA "94"

 

 

0

:

2

Branky: Janíček 2