13. kolo - ročník 2010

 Tak dnes opět začnu zápasem týmu RED BULL. Ovšem mnohem v lepším světle než minulý týden. Býkům se dnes podařilo otočit téměř ztracený zápas. S HARIBEM prohrávali už 0:3, ale během jediné minuty dokázali ve druhé půli srovnat a v hektickém závěru přidat i vítězný gól. Věřím, že tento obrat kluky povzbudí, v dalších zápasech se budou soustředit pouze na svoje výkony a ještě promluví do bojů o vítěze ročníku 2010. Další adepti na celkové vítězství dnes také nezaváhali. SANTORINI jednoznačně přehrálo JUVE 6:1, když bylo po celý zápas lepším a hlavně produktivnějším mužstvem. V dresu vítězů zaznamenal hattrick Marek Výboštok a nemohu také nezmínit skvělý výkon brankářské dvojky Michaela Šafáře. V těsném závěsu za SANTORINI se po dnešním vítězství i nadále drží K2 TEAM, který porazil 4:0 CARINO. Káčko letos míří hodně vysoko a hodně napoví vzájemný souboj se SANTORINI - ten ovšem nebude v příštím kole, ale bude se na žádost K2 TEAM dohrávat později. Cenné vítězství si dnes připsala BOCA JUNIORS, která porazila REAL 3:1 a bodově se dotáhla na čtvrté JUVE. Třetí vítězství v sezóně si připsal HAK, který porazil 4:2 MIDOS. Ten naopak zaznamenal osmou porážku v řadě, což znamená poslední příčku v tabulce. Tu opustil nováček soutěže K.K.CLUB, který již po čtyřech odehraných utkáních má více bodů než dva nejhorší týmy ligy. O tom, že se historie opakuje se totiž přesvědčili hráči HARIBO, kteří i ve druhém dnešním utkání vedli (s K.K.CLUB 2:0) a stejně odešli poraženi. No uvidíme, kam až se K.K.CLUB i přes zápasový deficit posune v tabulce. Hned příští týden mají možnost zdvojnásobit své body, odehrají totiž dvě utkání - soupeřem jim budou CARINO a MIDOS. 

 

JUVE - SANTORINI

   

1

:

6

Branky: Horák - Výboštok 3, Hatoň 2, Malý    
ŽK - Malý (SANTORINI)          

REAL - BOCA JUNIORS

   

1

:

3

Branky: Bittner M. - Neumann 2, Pěnička M.    

CARINO - K2 TEAM

   

0

:

4

Branky: Smékal 2, Krátký, Němec J.      
ŽK - Pohančeník M. (CARINO)        

HARIBO - RED BULL

   

3

:

4

Branky: Beran 2, Škrabal - Sládek 3, Maršálek    
ŽK - Maršálek (RED BULL)          
ČK - Žanda (HARIBO)          

HAK - MIDOS

   

4

:

2

Branky: Kozlanský D. 3, Hojgr - Kubíček M., Malý

K.K.CLUB - HARIBO

   

3

:

2

Branky: Knápek, Petrmann, Pospíšil - Beran, Unzeitig
ŽK - Petrmann (K.K.CLUB)          

 

 

14. kolo - ročník 2010

Ve 14. kole jsme sice neviděli přímý souboj o první místo SANTORINI - K2 TEAM, ale branek padalo hodně a diváci se nenudili (snad). Hned deset jich viděli v zápase HAK - RED BULL. Skoro všechny branky padly do sítě HAKU, což znamená tři body pro RED BULL a udržení se na špici tabulky. Atraktivní byl duel BOCA JUNIORS v. CARINO. Z pohledu na tabulku je jasné, že to byl první přímý souboj o konečné čtvrté místo. Lépe z něj vyšlo CARINO a protože dnes porazilo i K.K.CLUB, dotáhlo se na BOCU na rozdíl jediného bodu. Dalším uchazečem o čtvrté místo je JUVE, které dnes přejelo HARIBO 8:0 a svým soupeřům lehce odskočilo. S oběma ale bude ještě hrát. K.K.CLUB si potom následně spravil chuť na MIDOSU, který porazil 8:5. Zápas posledních dvou týmů v tabulce vítěze nenašel, týmy MIDOSU a REALU se rozešli smírně 1:1 a "boj" o nelichotivé poslední místo je tak i nadále otevřený.
Zápas SANTORINI v. K2 TEAM se dohrál 24.10. SANTORINI zvítězilo díky hattricku Tomáše Malého 3:1 a zajistilo si mistrovský titul.

  

BOCA JUNIORS - CARINO

 

3

:

5

Branky: Neumann 2, Němec - Pohančeník M. 3, Meixner L., Urban
ŽK - Meixner L. (CARINO)          

HAK - RED BULL

   

1

:

9

Branky: Jakeš - Maršálek 2, Pek 2, Král, Malý, Sládek, Šafář, vlastní RED BULL
ŽK - Maršálek (RED BULL)          

MIDOS - REAL

   

1

:

1

Branky: Gabčo - Král          

SANTORINI - K2 TEAM

   

3

:

1

Branky: Malý 3 - Němec J.          

JUVE - HARIBO

   

8

:

0

Branky: Pěnička 3, Malý 2, Ehrenberger, Havlíček, Horák
ŽK - Škrabal (HARIBO)          

K.K.CLUB - CARINO

   

2

:

7

Branky: Kubíček, Petrmann - Urban 3, Čecháček, Meixner L., Pohančeník M., Polášek
ŽK - Bittner (K.K.CLUB)          

K.K.CLUB - MIDOS

   

8

:

5

Branky: Kubíček 2, Petrmann 2, Pospíšil 2, Knápek, Rulíšek - Gabčo 2, Kubíček 2, Krňávek

 

15. kolo - ročník 2010

V 15. kole vedoucí týmy nezaváhaly. SANTORINI uspělo jak v zápase s CARINEM, tak i v dohrávce 10. kola proti HAKU, připsalo si 6 bodů a je opět v čele tabulky. K2 TEAM s JUVE sice prohrával, utkání ale otočil a zvítězil výrazně 6:1. Stejně lehce porazil i RED BULL tým MIDOS. V souboji o čtvrté místo dnes ztratila cenné body BOCA JUNIORS, která prohrála 1:4 s HAKEM. Nutno, ale přiznat, že HAK se tuto neděli sešel v optimální sestavě a hned to přineslo optimální výsledek. Náladu si BOCA spravila ve druhém dnešním zápase, když přehrála K.K.CLUB 3:1. Druhou výhru v sezóně si dnes připsal REAL, když porazil HARIBO vysoko 7:1. HARIBU závěr sezóny moc nevychází a pomalu ztrácí v předchozích zápasech těžce získané postavení v tabulce.  

 

 

BOCA JUNIORS - HAK

   

1

:

4

Branky: Neumann - Kalous 2, Balvín, Hojgr     

REAL - HARIBO

   

7

:

1

Branky: Bittner M. 3, Bittner L. 2, Doležel R., Jašek - Semler

MIDOS - RED BULL

   

1

:

5

Branky: Gabčo - Janíček, Král, Sládek, Sroka, Šafář

SANTORINI - CARINO

   

5

:

2

Branky: Knížátek 2, Hatoň, Malý, Výboštok - Pohančeník M. 2
ČK - Šafář M. (SANTORINI)        

K2 TEAM - JUVE

   

6

:

1

Branky: Smékal 3, Teffert 2, Hrdlovič - Martínek  
ŽK - Kulíšek O. (K2 TEAM), Havlíček, Malý (oba JUVE)

K.K.CLUB - BOCA JUN.

   

1

:

3

Branky: Jurásek - Bittner, Neumann, Pěnička    
ŽK - Knápek (K.K.CLUB)          

 

16. kolo - ročník 2010

Tak dnes musím opět konstatovat, že tři vedoucí celky zvládly dnešní kolo bez ztráty bodů a už to tak vypadá, že rozhodnou jejich vzájemné duely. Nejvíce práce měl dnes RED BULL, který porazil JUVE nejmenším možným rozdílem 1:0. Vítězství to ovšem bylo zasloužené, RED BULL byl celý zápas aktivnějším týmem a 3 body má právem. JUVE se spoléhalo spíše na obranu a případné protiútoky. Šance byly na obou stranách, ale pouze jedna byla gólová a ta rozhodla o vítězi. Hráči SANTORINI i K2 TEAM si dnes zarelaxovali před dohrávkou vzájemného souboje, která nás příští týden čeká. Pokud bude chtít K2 TEAM ještě zdramatizovat boj o titul, musí ve zbývajících zápasech porazit jak SANTORINI, tak i RED BULL. No nic jednoduchého chlapce nečeká. Dohrávka čeká i JUVE a CARINO. Oba týmy dnes zaváhaly, čehož využila BOCA JUNIORS a posunula se na čvrté místo. I v souboji o čtvrté místo nás čekají příští týden vzájemné souboje, které mnohé napoví. Pokud chce být čtvrté JUVE, musí CARINO i BOCU porazit. Ještě se ale vrátím k dnešnímu souboji CARINO v. REAL, protože takový obrat jsme tu už dlouho neměli. Ještě pět minut před koncem CARINO vedlo 3:1 a nic nenasvědčovalo překvapení. To ale přišlo, když hráči REALU dokázali třemi rychlými brankami zápas otočit a připsat si třetí vítězství v sezóně.   

 

 

HARIBO - SANTORINI

   

0

:

5

Branky: Hatoň 2, Výboštok 2, Knížátek      
ČK - Škrabal (HARIBO)          

MIDOS - BOCA JUNIORS

   

1

:

6

Branky: Jílek K. st. - Neumann 3, Němec, Okleštěk, Pěnička R.

CARINO - REAL

   

3

:

4

Branky: Flašar 2, Urban - Bittner L., Doležel R., Jašek, Král
ŽK - Švorčík (CARINO), Doležel R. (REAL)    

JUVE - RED BULL

   

0

:

1

Branky: Krejčí          
ŽK - Pěnička (JUVE), Němec, Sládek (oba RED BULL)

HAK - K2 TEAM

   

0

:

7

Branky: Smékal 3, Janíček 2, Hrdlovič, Böhm    

K.K.CLUB - SANTORINI

   

0

:

7

Branky: Výboštok 3, Okleštěk 2, Hatoň, Hošek    
ŽK - Hýbl (K.K.CLUB), Šafář M. (SANTORINI)
ČK - Knápek M. (K.K.CLUB) 

 

17. kolo - ročník 2010

Tak a o vítězi letošního ročníku ZLMK máme rozhodnuto. Potřetí v řadě získali titul hráči SANTORINI. Rozhodující se stala ranní dohrávka 14. kola, v níž SANTORINI porazilo K2 TEAM 3:1 a ve zbývajících utkáních 17. a 18. kola již nemůže být bodově předstižena. Hattrick v tomto důležitém zápase vstřelil Tomáš Malý. Ovšem na velké oslavy čas nebyl, protože ihned po odehraném utkání následovalo utkání 17. kola SANTORINI v. MIDOS. Souboj posledního celku s čerstvým mistrem nakonec skončil dle očekávání vysokou výhrou favorita, ale MIDOS i bez možnosti střídání předvedl výborný výkon a dlouho držel remízu 2:2.  Ráno se hrála i druhá dohrávka (11. kolo) mezi týmy JUVE a CARINO. V dramatickém utkání zvítězilo CARINO 4:3 a uchovalo si naději na čtvrté místo. Ta ovšem zhasla hned v následujícím utkání 17. kola, v němž nepotvrdilo CARINO roli favorita, podlehlo 2:3 týmu HAK a skončí tak nakonec na místě šestém. O konečné čtvrté místo si to tedy v přímém souboji rozdaly týmy JUVE a BOCA JUNIORS. Hráči se velmi dobře znají a tak se očekávala velká bitva. Velmi rychlá branka juniorů určila průběh utkání, kdy JUVE dobývalo branku soupeře a BOCA hrozila z brejků. JUVE nakonec zápas otočilo a pokud porazí v závěrečném kole MIDOS, skončí čtvrté. BOCA si to v posledním zápase rozdá se SANTORINI a pokusí se ho podruhé v sezóně porazit. Smutek z porážky se SANTORINI překonali velmi rychle hráči K2 TEAM a doslova odrovnali HARIBO 17:0. Tak vysokou výhru jsme tu dlouho neměli. Pátral jsem v dostupných výsledcích a našel jsem pouze jednu vyšší výhru hned v prvním ročníku soutěže (ročník 1982/83 - ČSAO v. NHKG 23:1). Ale nemám všechny ročníky, tak to berte s rezervou. Každopádně kanonáda to byla slušná. Šesti góly se blýskl Jarda Janíček, pro kterého není vyšší počet gólů v jednom zápase žádnou novinkou.  Stejně pohodově přehrál i RED BULL svého soupeře a tak se můžeme v posledním kole těšit na skvělý souboj o konečné druhé místo, které svedou K2 TEAM a RED BULL. Ve druhém svém dnešním zápase opět naplno bodoval HAK, když porazil K.K.CLUB 7:2 a potvrdil skvělou fazónu v závěru soutěže. Kdyby se hráči HAKU scházeli v této sestavě celý rok, určitě mohli pomýšlet na lepší než sedmé místo. Každopádně oproti poslednímu místu z loňska je to značný posun vzhůru.

Závěrečné kolo se hraje v SOBOTU 30.10. dle rozpisu a od 15.00 následuje slavnostní vyhlášení výsledků v restauraci Bowling na stadioně.

 

 

HAK - CARINO

   

3

:

2

Branky: Kalous 2, Hubáček - Krška, Pohančeník M.
ŽK - Hýbl, Nádeníček (oba HAK), Pohančeník Z. (CARINO)

HARIBO - K2 TEAM

   

0

:

17

Branky: Janíček 6, Teffert 4, Smékal 3, Hrdlovič, Kulíšek O., Kulíšek T., Penka

RED BULL - REAL

   

6

:

0

Branky: Hajtmar, Janíček, Koula, Maršálek, Sroka, Šafář
ŽK - Král (RED BULL)          

SANTORINI - MIDOS

   

8

:

2

Branky: Okleštěk 4, Knížátek 2, Malý 2 - Gabčo, Koruna

JUVE - BOCA JUNIORS

   

2

:

1

Branky: Ehrenberger, Malý - Neumann      
ŽK - Pěnička M. (JUVE), Pěnička R. (BOCA JUNIORS)

K.K.CLUB - HAK

   

2

:

7

Branky: Bittner 2 - Kalous 3, Balvín 2, Hýbl, Melcher
ŽK - Nádeníček, Knápek (oba HAK)      

 

18. kolo - ročník 2010

Tak jsme odehráli závěrečné kolo ročníku 2010. A protože o vítězi ligy již bylo rozhodnuto, veškerá pozornost se dnes soustředila na vzájemný souboj o druhé místo mezi týmy K2 TEAM a RED BULL. A byl to boj se vším všudy, který dlouho drželi na remíze oba gólmani. Hlavně jejich zásluhou to už vypadalo na první letošní bezgólový výsledek, když se v závěrečných minutách krásně trefil Tomáš Janíček a zajistil RED BULLU vytoužené druhé místo. RED BULL dosáhl na historicky nejlepší umístění a příští rok bude určitě pomýšlet na příčku nejvyšší. K2 TEAM je na bedně opět po třech letech a sezónu přeci jen zakončil vítězně, když ve svém druhém utkání porazil K.K.CLUB 6:2. Již jistý obhájce titulu SANTORINI nedopustil druhou porážku v sezóně od BOCY JUNIORS a zvítězil 5:2. Za celou sezónu ztratili hráči SANTORINI pouze tři body a proto si dovolím označit letošní vítězství za suverénní. Prohra BOCY JUNIORS znamenala jistotu 4. místa pro JUVE. Hráči JUVE mohli tedy hrát v klidu a bez nervozity - nemyslím si, že se to sice podařilo, ale MIDOS porazili 6:4. Stejným výsledkem skončil další zápas, ve kterém už o nic nešlo - CARINO v. HARIBO. Dobrou formu v závěru soutěže potvrdil HAK a porazil REAL 4:3. 

 

 

HAK - REAL

   

4

:

3

Branky: Balvín 2, Hýbl, Kozlanský D. - Král, Šír, Šváb
ŽK - Šváb (REAL)          

HARIBO - CARINO

   

4

:

6

Branky: Beran 2, Filip, Semler - Flášar 2, Polášek 2, Meixner L., Urban 

JUVE - MIDOS

   

6

:

4

Branky: Horák 2, Vlk 2, Kalous, Martínek - Gabčo 2, Doubrava, Jílek K. st.
ŽK - Doubarava (MIDOS)          

K2 TEAM - RED BULL

   

0

:

1

Branky: Janíček          
ŽK - Janíček, Sládek (oba RED BULL)      

SANTORINI - BOCA JUNIORS

5

:

2

Branky: Malý 3, Výboštok 2 - Neumann, Pěnička M.

K.K.CLUB - K2 TEAM

   

2

:

6

Branky: Bittner, Pospíšil - Teffert 3, Böhm, Hrdlovič, Němec J.
ŽK - Kulíšek T. (K2 TEAM)