7. kolo - ročník 2010

V sobotu 5.6. jsme odehráli 7. a 8. kolo ročníku 2010. Hned tři týmy zvládly obě kola bez ztráty bodu a utrhly se na čele tabulky. Suveréně si i nadále vede SANTORINI, které si poradilo jak s HARIBEM, tak i s MIDOSEM. Ve dvou zápasech nastřílelo SANTORINI 19 gólů, což některé týmy nemají od začátku sezóny. Dalším neporaženým byl K2 TEAM, který porazil HAK a HARIBO. V dresu K2 TEAMU opět řádil Honza Smékal, který vstřelil sedm branek a upevnil si vedení v tabulce střelců. A třetím týmem, který v sobotu uhrál šest bodů byl RED BULL, který porazil JUVE a REAL. Ostatní týmy se spíše trápily a body rozdávaly. JUVE nejprve nestačilo na RED BULL a ve druhém zápase bralo  bod za remízu s BOCOU JUNIORS. A protože BOCA ve druhém zápase porazila MIDOS, dotáhla se na JUVE bodově na dělené čtvrté místo. Ovšem ta ztráta na třetí místo je poměrně veliká. V závěsu je potom HARIBO, které v sobotu nebodovalo a následuje CARINO. To se nesešlo v moc oslnivé sestavě a nestačilo na REAL, který zaznamenal první letošní výhru a přepustil poslední místo MIDOSU. "Oko bere" si mohli říct oba brankáři MIDOSU (střídání bylo vynucené zraněním), protože celkem jednadvacekrát lovili míč ze své sítě. A to se pak těžko vyhrává. Jedno utkání odehrál HAK, bohužel ne vítězně. Druhé s CARINEM si odložil, ale nevím, zda to nebyla vzhledem k sestavě CARINA spíše chyba. To se uvidí po dohrávce 20. června, kdy je na pořadu poslední jarní kolo ročníku 2010.
V dohrávce porazilo CARINO tým HAK 6:1.

 

 

 

HARIBO - SANTORINI

   

1

:

6

Branky: Beran - Malý 2, Benedikt, Hatoň, Hirsch, Knížátek

MIDOS - BOCA JUNIORS

   

2

:

8

Branky: Gabčo, Sitta - Neumann 4, Okleštěk, Pěnička M., Pěnička R., Pěnička T.

CARINO - REAL

   

1

:

3

Branky: Hradil - Doležel R., Jašek, Kunčík      

JUVE - RED BULL

   

1

:

5

Branky: Valnoha - Janíček 2, Němec, Sládek, Šafář
ŽK - Pěnička (JUVE), Král (RED BULL)      

HAK - K2 TEAM

   

1

:

5

Branky: Žouželka - Smékal 2, Orlický, Pecháček, Penka

 

 

8. kolo - ročník 2010

 

HAK - CARINO

   

 1

Branky: Kozlanský D. - Urban 3, Meixner L. 2, Polášek  

HARIBO - K2 TEAM

   

3

:

8

Branky: Beran 2, Unzeitig - Smékal 5, Hrdlovič, Němec, Pecháček

RED BULL - REAL

   

6

:

1

Branky: Hajtmar, Janíček, Krejčí, Sládek, Šafář, Teffert - Kunčík

SANTORINI - MIDOS

   

13

:

2

Branky: Malý 3, Benedikt 2, Knížátek 2, Okleštěk 2, Hirsch, Hošek, Šafář M., Výboštok - Gabčo, Jílek K. st.
ŽK - Večeř (SANTORINI), Doubrava, Malý (oba MIDOS)

JUVE - BOCA JUNIORS

   

1

:

1

Branky: Pěnička - Neumann          

 

 

9. kolo - ročník 2010

Tak až v posledním jarním kole jsme se dočkali zaváhání vedoucího SANTORINI. O všechny 3 body je připravila BOCA JUNIORS, která vyhrála 3:2. Junioři šli rychle do vedení 2:0 zásluhou Lukáše Neumanna. SANTORINI dokázalo snížit a bylo aktivnějším týmem, nicméně z gólu se opět radovala BOCA po rychlé kličce Martina Doubravy. SANTORINI vzápětí snížilo na rozdíl jednoho gólu, ale více už nedokázalo a tři body tak patří hráčům BOCA JUNIORS. Tento výsledek napomohl i RED BULLu, který v dramatickém utkání porazil K2 TEAM 5:4 a na první příčku ztrácí pouze tři body. S chutí si dnes zastřílelo CARINO, které spolu s dohrávkou 8. kola vsítilo 13 branek a připsalo si šest bodů. V obouch utkáních zaznamenal hattrick Honza Urban. Stejně tak si spravilo chuť JUVE, které dalo 10 branek MIDOSu.   

Zápas HAK - REAL byl dohrán 3.10.  

 

 

HAK - REAL

   

 3

Branky: Hýbl, Jakeš, Žouželka - Doležel R., Král          
ŽK - Hýbl (HAK)           
ČK - Kunčík (REAL)          

HARIBO - CARINO

   

2

:

7

Branky: Kuba 2 - Urban 3, Krška, Meixner L., Pohančeník M., Špaček
ŽK - Švorčík (CARINO)          

JUVE - MIDOS

   

10

:

2

Branky: Havlíček 3, Horák 2, Martínek 2, Ehrenberger, Pěnička, Ratiborský - Sitta 2

K2 TEAM - RED BULL

   

4

:

5

Branky: Němec T. 2, Smékal 2 - Maršálek 2, Janíček, Sládek, Šafář
ŽK - Janíček, Sládek (oba RED BULL)      

SANTORINI - BOCA JUNIORS

2

:

3

Branky: Hatoň, Knížátek - Neumann 2, Doubrava M.  
ŽK - Večeř, Výboštok (oba SANTORINI), Doubrava R. (BOCA JUNIORS)

 

 

 

10. kolo - ročník 2010

V neděli 5.9. jsme se s chutí pustili do podzimní části ročníku 2010. A také jsme přivítali nový tým z Klášterce - K.K.CLUB. Nováček ligy, který odehraje letos pouze podzimní část a bude sbírat zkušenosti, si premiéru odbyl s týmem JUVE. I přes prohru 4:7 se uvedl v dobrém světle a věřím, že v dalších zápasech přibudou na konto K.K.CLUBU nejen zkušenosti, ale i první vítězné body. Hráči JUVE si potom výhru zopakovali i nad druhým nedělním soupeřem - REALEM. Zde sice celý zápas dotahovali vedení soupeře, ale vítěznou a hodně šťastnou branku nakonec dokázali vstřelit a berou tři body. Vedoucí tým soutěže SANTORINI měl svůj zápas s týmem HAK odložen a tak tu byla šance pro RED BULL se na lídra bodově dotáhnout. A RED BULL svoji šanci využil maximálně, když porazil CARINO 5:2. Hattrick zaznamenal Filip Maršálek. V těsném závěsu za vedoucími týmy zůstáva K2 TEAM, který přehrál 3:2 BOCU JUNIORS. Střeleckou fazónu z jara si udržel Jan Smékal, který už s 20 brankami jasně kraluje soutěži střelců. Vítězně vykročilo do podzimu HARIBO, které porazilo MIDOS 4:0. HARIBO již na jaře překvapovalo dobrými výsledky a pokud mu forma vydrží, má na to překonat svoje historicky nejlepší umístění v lize (rok 2004 - 7. místo). V posledním uvedeném zápase dostal červenou kartu Karel Jílek st. z MIDOSU (za dvě ŽK) a proto má v příštím kole zákaz startu. 

 

 

 

JUVE - REAL

   

5

:

4

Branky: Ehrenberger 2, Hampl, Malý, Pěnička - Bittner M., Doležel R., Sváda, Šváb

MIDOS - HARIBO

   

0

:

4

Branky: Beran, Brzobohatý, Šebesta, Žanda    
ČK - Jílek K. st. (MIDOS)          

K2 TEAM - BOCA JUNIORS

 

3

:

2

Branky: Smékal 2, Němec T. - Okleštěk, Pěnička T.
ŽK - Doubrava R. (BOCA JUNIORS)      

SANTORINI - HAK

   

 4

:

Branky: Malý 2, Knížátek, Výboštok - Balvín, Hojgr, Klvaňa    

RED BULL - CARINO

   

5

:

2

Branky: Maršálek 3, Hajtmar, Sládek - Meixner M., Špaček

JUVE - K.K.CLUB

   

7

:

4

Branky: Ehrenberger 3, Malý 3, Hampl - Kubíček 2, Krcho, Rulíšek

 

 

11. kolo - ročník 2010

Dnes nemůžu začít jinak, než zaváháním jednoho z favoritů soutěže. RED BULL se přesvědčil o tom, že i když mají fotbalovou kvalitu na své straně, bez možnosti střídání a hlavně bez kvalitního brankáře se zápasy nevyhrávají. Býci se na zápas sice sešli v pěti hráčích, ale do brány musel zaskočit hráč z pole a to zřejmě rozhodlo. BOCA JUNIORS vycítila svou šanci a i když většinu zápasu prohrávala, dokázala zápas otočit. A to i díky "výletům" brankáře RED BULLU na útočnou polovinu. Moc velkou radost z hattricku asi Filip Maršálek mít nebude. Jak velký vliv bude mít tato porážka na boj o titul zjistíme už v příštím kole, kde se RED BULL utká se SANTORINI. To si dnes poradilo s REALEM 5:1 a opět odskočilo na čele tabulky. Před RED BULL se na druhou příčku dostal K2 TEAM. Ten dnes přejel MIDOS 11:2. Káčko sice nastoupilo bez své střelecké opory, ale alespoň mohl vyniknout další pan střelec - Jarda Janíček vstřelil 5 gólů. Ve vynikajících výkonech pokračuje i HARIBO, které je důkazem toho, že s kvalitním gólmanem se zvedá i celé mužstvo. Radek Langer si dnes zopakoval čisté konto z minulého kola a opakoval se i výsledek - 4:0. HARIBO se posunulo již na šestou příčku a o tu pátou se příští týden v přímém souboji utká s BOCOU JUNIORS. V přehledu minulého kola jsem avizoval, že K.K.CLUB nebude na první body čekat dlouho. Premiérové výhry v soutěži se K.K.CLUB dočkal již dnes. Jakoby se hráči K.K.CLUBU ponaučili z prvního zápasu, nehnali se bezhlavě do útoku, ale hráli trpělivěji a čekali na chyby soupeře. Ty, jak už to bývá, přišly a spolu s neutěšenou koncovkou hráčů REALU vyústily ve vítězství 3:2. Zápas JUVE v. CARINO se dohrál 24.10. a CARINO zvítězilo 4:3.
A ještě mi to nedá a musím dnes zmínit rozhodčí. S dnešním kolem jsme ke stávajícím rozhodčím - Tomáši Žouželkovi a Vladovi Ikrimu přibrali do naší soutěže jednoho nového rozhodčího - p. Aloise Žižku a jednoho staronového - p. Františka Sedláčka. Na jakékoliv hodnocení je samozřejmě brzy, ale chtěl bych oběma popřát pevné nervy a také radost ze sledované hry.   

 

 

SANTORINI - REAL

   

5

:

1

Branky: Knížátek 2, Malý 2, Hirsch - Doležel R.    
ŽK - Knížátek, Malý, Šafář M. (všichni SANTORINI) - Doležel M., Šír (oba REAL)

K2 TEAM - MIDOS

   

11

:

2

Branky: Janíček 5, Kulíšek O. 2, Hrdlovič, Krátký, Kulíšek T., Penka - Malý, Valenta M.
ŽK - Orlický (K2 TEAM) - Doležel (MIDOS)    

HAK - HARIBO

   

0

:

4

Branky: Filip 2, Semler, Unzeitig        
ŽK - Hubáček (HAK)          

RED BULL - BOCA JUNIORS

 

3

:

4

Branky: Maršálek 3 - Neumann 2, Bittner, Pěnička R.
ŽK - Janíček (RED BULL)          

JUVE - CARINO

   

 3

:

Branky: Hampl 2, Vlk - Urban 2, Krška, Švorčík        
ŽK - Kalous (JUVE), Krška, Švorčík (oba CARINO)       

ČK - Urban (CARINO)

         

K.K.CLUB - REAL

   

3

:

2

Branky: Rulíšek 2, Valouch - Kunčík 2      
ŽK - Knápek M., Valouch (oba K.K.CLUB) - Jašek, Král (oba REAL)

 

 

12. kolo - ročník 2010

Tak dnes to nebude veselé hodnocení. Z očekávaného souboje o první místo se stala nechutná přehlídka urážek, vulgarit a nakonec i fyzické inzultace rozhodčího ze strany RED BULLU a jejich příznivců. Všemu předcházel odpískaný gól na 2:1 pro SANTORINI v úvodu druhé půle, kdy se po střele míč odrazil od břevna směrem k brankové čáře. Rozhodčí byl přesvědčen, že přešel celým objemem za ni, hráči a "fanoušci" RED BULLU nikoliv. Po sérii urážek padla červená karta pro hráče RED BULLU a nakonec musel být zápas přerušen z důvodu vniknutí příznivce RED BULLU na hřiště a fyzického kontaktu s rozhodčím. Vše bude řešeno na mimořádné schůzi zástupců klubů ve čtvrtek. 
Ale teď zpět k ostatním zápasům, které se naštěstí odehrály v rámci slušnosti a Fair play. Ve druhém ranním utkání porazilo JUVE tým HAK 7:3 a nadále bojuje o přední příčky. Střelnici si dnes otevřely hned dva týmy. V souběžně hraných utkáních nadělovaly týmy K2 TEAM a CARINO. Oba zápasy skončily stejným výsledkem 10:1. Na přední umístění pomýšlí i BOCA JUNIORS, která si hladce poradila s HARIBEM a zvítězila 5:0. Ve svém druhém dnešním zápase RED BULL přehrál K.K.CLUB 5:1.    

 

 

 

RED BULL - SANTORINI

   

 1

:

2

Branky: Král - Knížátek, Malý          
ŽK - Hajtmar (RED BULL), Knížátek (SANTORINI)      
ČK - Janíček (RED BULL)          

REAL - K2 TEAM

   

1

:

10

Branky: Šváb - Smékal 3, Němec J. 2, Orlický 2, Hrdlovič, Pecháček, Penka
ŽK - Král (REAL)          

HARIBO - BOCA JUNIORS

 

0

:

5

Branky: Neumann 2, Pěnička M. 2, Mička      
ŽK - Škrabal (HARIBO)          

JUVE - HAK

   

7

:

3

Branky: Horák 2, Kalous 2, Ehrenberger, Havlíček, Pěnička - Balvín, Kubík, Nádeníček 
ŽK - Knápek (HAK)          

CARINO - MIDOS

   

10

:

1

Branky: Meixner L. 3, Meixner M. 2, Špaček 2, Urban 2, Krška - Krňávek

K.K.CLUB - RED BULL

   

1

:

5

Branky: Krcho - Maršálek 3, Pek, Šafář