12. kolo - ročník 2011:

V neděli 4. září jsme zahájili podzimní část ročníku 2011. Počasí ovšem bylo hodně letní a na některých hráčích bylo znát, že poslední pohyb zaznamenali zároveň s posledním jarním kolem. Nicméně nikdo se nezhroutil a všichni odešli po svých, což je důležité. Vítězně vstoupily do podzimu všechny tři první týmy.  SANTORINI sice dlouho vedlo pouze 1:0, ale nakonec překvapení nepřipustilo a porazilo CARINO 3:0. RED BULL si spíš lehce potrénoval a deklasoval tým HAVLÍČKOVA 11:0. Poražený tým měl problémy se sestavou, utkání zahájil dokonce o hráče méně, nicméně kvalita byla na opačné straně hřiště a to rozhodlo. BOCA JUNIORS se po vítězství 4:1 nad HARIBEM i nadále drží na čele tabulky. V zápase sice BOCA prohrávala a měla pomalejší rozjezd, ale počítá se závěrečné skóre a to i zásluhou hattricku Davida Lukáče vyznělo lépe pro ni. Naopak dva body dnes ztratil čtvrtý tým tabulky, tedy K2 TEAM. S REALEM se rozešel smírně 1:1. Toho využilo JUVE, které porazilo 6:0 K.K.CLUB a stáhlo ztrátu na K2 TEAM na tři body. Výrazně v tabulce dnes poskočil HAK, který porazil 3:2 MIDOS. Díky třem bodům předskočil tři soupeře a drží sedmou pozici.

JUVE - K.K.CLUB

   

6

:

0

Branky: Kalous M. 2, Martínek 2, Horák, Ženatý  
ŽK - Chyťa (JUVE)          

HAK - MIDOS

   

3

:

2

Branky: Hubáček, Hýbl, Jakeš - Hošek, Kubálek  

REAL - K2 TEAM

   

1

:

1

Branky: Doležel R. - Kulíšek O.        
ŽK - Kramár (REAL)          

SANTORINI - CARINO

   

3

:

0

Branky: Hatoň, Malý T., Výboštok      
ŽK - Meixner L. (CARINO)          

HAVLÍČKOVA - RED BULL

 

0

:

11

Branky: Sládek 3, Němec 2, Sroka 2, Krejčí, Maršálek, Novotný,   Odstrčil

BOCA JUNIORS - HARIBO

 

4

:

1

Branky: Lukáč 3, Doubrava M. - Beran      
ŽK - Němec (BOCA JUNIORS)      

 

13. kolo - ročník 2011:

Tak dnes jsme si užili nejen dostatek sluníčka, ale také vyrovnané a velmi vydařené zápasy. Do té vyrovnanosti nezapadá pouze první dnešní utkání, ve kterém BOCA JUNIORS přesvědčivě porazila tým HAVLÍČKOVA. Poražený tým sice po dlouhé době neměl problémy se sestavou, ale ani tak to na body nestačilo. BOCA byla fotbalovější a opět dokázala, že není na špici tabulky náhodou. Možná to bude trochu předčasné tvrzení, ale vzhledem ke ztrátám ostatních týmů si myslím, že o prvních třech místech letošního ročníku je rozhodnuto. Ani oba konkurenti BOCY JUNIORS v boji o titul dnes nezaváhali, ale nadřeli se podstatně více. RED BULL otáčel dvoubrankové vedení MIDOSU a nakonec zvítězil vysoko 6:3. Ale na začátku zápasu, kdy šel MIDOS do vedení to na pohodu moc nevypadalo. SANTORINI zachraňovalo vítězství nad K2 TEAMEM dokonce až v poslední minutě, když se po autovém vhazování hlavičkou prosadil Ondra Hošek. K2 TEAM, který jediný dokázal na jaře SANTORINI sebrat body, tak dnes žádný bod nezískal, čehož mohlo využít JUVE. Ani to však nedokázalo naplno bodovat a s HAKEM se rozešlo smírně 2:2. JUVE bylo sice možná o trochu lepším týmem, ale HAK hrál dobrý fotbal podpořený skvělými zákroky Tomáše Kubíka. Remíza se zrodila i v zápase CARINO v. K.K.CLUB, když se v každém týmu našel pouze jeden úspěšný střelec. Zápas REAL v. HARIBO byl dohrán 24.10. a REAL zvítězil v pohodové atmosféře 6:2.

Jak už jsem psal v úvodu, dnešní zápasy byly opravdu koukatelné a diváci se nenudili. A že se jich letos schází na malé kopané opravdu hodně. Samozřejmě je to pouze dobře, že jsme na očích a můžeme se prezentovat kvalitním fotbalem. O to víc mrzí, když pak musí všichni přítomní poslouchat během některých zápasů jednu vulgaritu za druhou. A nemám teď na mysli nadávky na rozhodčí, to už se snad podařilo odstranit (i když rezervy jsou pořád). Teď mám na mysli pokřiky na protihráče a dokonce i spoluhráče během hry, kdy p..e jenom lítají. Já chápu, že je to fotbal a jsou tam emoce, ale někdy je toho opravdu příliš. Mějte proto v paměti, že i tyto prohřešky budou rozhodčí trestat kartami. 

BOCA JUNIORS - HAVLÍČKOVA

5

:

0

Branky: Pěnička M. ml., Němec, Pěnička M. st., Polášek

SANTORINI - K2 TEAM

   

2

:

1

Branky: Hošek, Malý T. - Němec       
ŽK - Kamlar, Malý T. (oba SANTORINI), Janíček, Pecháček (oba K2 TEAM)

HAK - JUVE

   

2

:

2

Branky: Hýbl 2 - Hrdlovič, Vlk        
ŽK - Nádeníček (HAK), Neumann (JUVE)      

REAL - HARIBO

   

6

:

2

Branky: Jašek 3, Král 2, Doležel R. - Báča 2      

MIDOS - RED BULL

   

3

:

6

Branky: Kubíček 2, Žanda M. - Jedelský 2, Němec 2, Janíček, Krejčí

CARINO - K.K.CLUB

   

1

:

1

Branky: Krška - Kubíček          

 

14. kolo - ročník 2011:

Zápasům 14. kola jsem nebyl osobně přítomen, proto bude můj komentář stručný. Tahákem kola byl souboj BOCA JUNIORS v. SANTORINI, ve kterém lídr tabulky potvrdil vedoucí příčku a zvítězil 4:2. Gólové hody si diváci užili v utkání K2 TEAM - HAK. Stejně jako na jaře (6 góly) se o vysoké vítězství K2 TEAM zasloužil Jan Smékal, který se tak dostal na druhou příčku mezi střelci. Naopak stejně jako na jaře gólově slabé bylo utkání REAL - CARINO. Tentokrát alespoň jedna branka padla a zajistila REALU důležité tři body. Kontakt s vedoucím týmem ani po dnešku neztratil RED BULL který porazil 5:3 K.K.CLUB. Na hubené vítězství se dnes nadřelo JUVE, které opět doplatilo na neproměňování šancí a tři body si zajistilo až v poslední minutě. Na závěr jsem si nechal utkání MIDOS - HAVLÍČKOVA, ve kterém se nám po dlouhé době červenalo. A protože to bylo za urážky na rozhodčího, nemůže následovat nic jiného než STOP na tři zápasy. A to dle očitých svědků nemuselo zůstat u jedné červené karty. Holt jsem se v hodnocení minulého kola asi trochu unáhlil. A abych nezapomněl - MIDOS  zvítězil 6:2 a oplatil tak soupeři jarní porážku.   

K2 TEAM - HAK

   

9

:

2

Branky: Smékal 6, Kulíšek O., Němec, Pecháček - Hýbl, Nýdecký

BOCA JUNIORS - SANTORINI

2

:

4

Branky: Doubrava M. 2 - Malý T. 2, Okleštěk 2    
ŽK - Melcher (BOCA JUNIORS), Malý T. (SANTORINI)

HARIBO - JUVE

   

2

:

3

Branky: Kohl 2 - Hrdlovič, Kalous, Martínek    

REAL - CARINO

   

1

:

0

Branky: Král          
ŽK - Meixner L. (CARINO)          

MIDOS - HAVLÍČKOVA

   

6

:

2

Branky: Hošek 2, Jílek, Kubíček, Žanda A., Žanda M. - Schnaubert, Valenta S.
ČK - Koruna (HAVLÍČKOVA)        
           

K.K.CLUB - RED BULL

   

3

:

5

Branky: Kubíček, Petrmann, Krcho - Pek 2, Sládek 2, Jedelský
ŽK - Jurásek (K.K.CLUB), Odstrčil (RED BULL)

 

15. kolo - ročník 2011:

Z 15. kola se dnes odehráli pouze 4 zápasy. SANTORINI potvrdilo roli favorita a hladce zvítězilo nad MIDOSEM 10:1. Stejně tak RED BULL nezaváhal a získal tři body za výhru 5:0 nad REALEM. Poražený tým zachránil od většího přídělu skvělými zákroky brankář Martin Pek, který si připsal i zlikvidovanou penaltu. K2 TEAM oplatil BOCE JUNIORS porážku z jara, zvítězil 4:1 a může stále pomýšlet na třetí místo. Velmi dobrou podzimní formu dnes potvrdil HAK a porazil 3:1 HARIBO.

Zbylé dva zápasy se dohrály 16. října. Z nejtěsnější výhry se radovala HAVLÍČKOVA, která zdolala K.K.CLUB. V souboji tradičních rivalů bylo lepší CARINO, které přehrálo JUVE 4:2.

MIDOS - SANTORINI

   

1

:

10

Branky: Dvořáček - Novák 3, Hatoň 2, Okleštěk 2, Kamlar, Knížátek, Malý T.

K.K.CLUB - HAVLÍČKOVA

 

0

:

1

Branky: Dvořák          

K2 TEAM - BOCA JUNIORS

 

4

:

1

Branky: Krátký, Němec, Nguyen, Teffert - Lukáč  
ŽK - Okleštěk (BOCA JUNIORS)      

HARIBO - HAK

   

1

:

3

Branky: Sova - Janhuba 2, Jakeš        
ŽK - Skoumal, Škrabal (oba HARIBO)      

REAL - RED BULL

   

0

:

5

Branky: Jedelský 3, Janíček 2          
ŽK - Janíček, Němec (oba RED BULL)      

CARINO - JUVE

   

4

:

2

Branky: Meixner M., Pohančeník M., Polášek, Urban - Martínek, Neumann

 

16. kolo - ročník 2011:

Tak ani po 16. kole žádné změny na čelních pozicích. První tři týmy si s chutí zastřílely. SANTORINI porazilo 7:1 HAK, přičemž všechny góly zaznamenali dva hráči. 4 góly dal Tomáš Malý a o jeho vítězství mezi střelci pochybuje už jen málokdo. K němu se hattrickem přidal Marek Výboštok. Dva třígolové střelce našel i RED BULL - konkrétně Lukáš Jedelský a Michal Novotný přispěli k vysoké výhře nad CARINEM 9:2. A aby ani BOCA nezůstala pozadu, tak porazila 6:2 JUVE a tři góly vsítil Martin Pěnička mladší. A když už jsme u těch "šutérů", hattrick zaznamenal i Honza Schnaubert z HAVLÍČKOVÉ. Ten jeho byl o to cennější, že to byli jediné góly mančaftu a zajistily tak vítězství nad HARIBEM 3:1. V souboji dvou "káček" se z nejtěsnějšího vítězství radovalo to zábřežské. K2 TEAM porazil K.K.CLUB 2:1 a i nadále drží naději na třetí flek. Hned o dvě místa v tabulce si dnes polepšil REAL, který přehrál 3:1 MIDOS a poskočil na 7. místo. Dnes se mu ovšem vykartovali hned dva hráči, kteří tak budou po třetí ŽK v 17. kole chybět.  

HAVLÍČKOVA - HARIBO

   

3

:

1

Branky: Schnaubert 3 - Beran          

K.K.CLUB - K2 TEAM

   

1

:

2

Branky: Petrmann - Němec, Pecháček      
ŽK - Žalman (K.K.CLUB)          

REAL - MIDOS

   

3

:

1

Branky: Jašek, Král, Kramár - Prchala      
ŽK - Jašek, Král, Kramár (všichni REAL), Janíček, Žanda (oba MIDOS) 

SANTORINI - HAK

   

7

:

1

Branky: Malý T. 4, Výboštok 3 - Jakeš      
ŽK - Paraska (HAK)          

JUVE - BOCA JUNIORS

   

2

:

6

Branky: Balvín, Martínek - Pěnička M. ml. 3, Lukáč 2, Němec

RED BULL - CARINO

   

9

:

4

Branky: Jedelský 3, Novotný 3, Král, Maršálek, Sládek - Meixner M. 2, Hradil, Urban

 

17. kolo - ročník 2011:

V nepříliš vlídném podzimním počasí jsme odehráli 17. kolo. Hned pět týmů vyšlo střelecky naprázdno, což se na malé kopané nestává moc často. Nedalo mi to a projel jsem všechna letošní kola. A světe div se - v 6. kole, tedy v kole, kde jsou stejné zápasy jako v 17. kole, jsme měli také pět bezgólových týmů. A pak, že se historie neopakuje. A až na jednu výjimku, byli i stejní vítězové. Jinak dopadl pouze zápas HAK - BOCA JUNIORS, kde se z nejtěsnější výhry radoval HAK. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce je to výsledek překvapivý, ale HAK hraje na podzim podstatně lépe než na jaře a hlavně nemá problémy se sestavou. Všichni hráči chodí pravidelně a na zápasy jsou zdravě nahecovaní. Navíc v neděli HAKU skvěle zachytal brankář, který měl velkou zásluhu na třech bodech. Z ostatních zápasů překvapila poměrně vysoká výhra RED BULLU nad K2 TEAMEM. Oba týmy se sešli kompletní a očekával se vyrovnaný souboj. Ovšem výsledek hovoří jasně ve prospěch týmu RED BULL. A potvrzuje se, že RED BULL je asi jediný tým, který může konkurovat SANTORINI. Jejich vzájemný souboj v předposledním kole bude opravdovým vrcholem letošního ročníku. SANTORINI si dnes zastřílelo a už teď se dostalo přes hranici 100 gólů za sezónu, což není potřeba dále komentovat. V souběžně hraných utkáních dostali pětku jak HAVLÍČKOVA, tak i REAL. V prvním případě se radovalo CARINO, ve druhém K.K.CLUB. Nedá mi to, abych se nezmínil o utkání REAL v. K.K.CLUB. Utkání jsem sledoval a nebyla to příjemná podívaná. Emoce, ve kterých se zápas dohrával, nejsou to, kvůli čemu by stálo za to malou kopanou sledovat. Svůj podíl na tom bohužel nesl i rozhodčí, který nepoužil karty zrovna k urovnání vášní na hřišti. A když potom hráče místo míče zajímají spíše nohy soupeře, je to o poznání složitější. Na výhru se dnes řádně nadřelo JUVE, které sice MIDOS porazilo 6:3, ale ten byl i bez možnosti střídání více než vyrovnaným soupeřem.    

HAVLÍČKOVA - CARINO

   

0

:

5

Branky: Urban 2, Hradil, Krška, Ohrablo      
ŽK - Krňávek (HAVLÍČKOVA), Ohrablo (CARINO)

SANTORINI - HARIBO

   

11

:

0

Branky: Hatoň 4, Malý 4, Kamlar, Šafář, Výboštok
ŽK - Benedikt (SANTORINI), Škrabal (HARIBO)

RED BULL - K2 TEAM

   

7

:

0

Branky: Jedelský 2, Sládek 2, Janíček, Malý, Odstrčil
ŽK - Janíček (RED BULL), Pecháček (K2 TEAM)

REAL - K.K.CLUB

   

0

:

5

Branky: Petrmann 3, Hýbl L. 2        
ČK - Zeman (K.K.CLUB)          
ŽK - Král, Šír (oba REAL), Hýbl R. (K.K.CLUB)

HAK - BOCA JUNIORS

   

1

:

0

Branky: Krňávek          
ŽK - Žouželka (HAK)          

JUVE - MIDOS

   

6

:

3

Branky: Neumann 3, Horák 2, Balvín - Janíček, Kubíček, Žanda