18. kolo - ročník 2012:

Dnešní kolo začalo dohrávkou 16. kola v němž SANTORINI porazilo RED BULL 4:2 a výrazně se přiblížilo obhajobě mistrovského titulu. Oba týmy musely potom čekat dvě hodiny na další zápas. A o senzaci se málem postaral MIDOS, který ještě v poločase vedl nad SANTORINI 2:1. Svůj den ale měl Martin Novák, který vstřelil další hattrick a SANTORINI zápas otočilo na 4:2. Stejným výsledkem RED BULL porazil EL NINO a na první příčku ztrácí dva body. V přímém souboji o třetí místo otočilo zápas CARINO a porazilo 2:1 K2 TEAM. Třetí letošní červenou kartu obdržel Tomáš Kulíšek a v součtu s podmínkou za minulou kartu pro něj letošní sezóna zřejmě skončila. Proti trestu se mužstvo K2 TEAM odvolalo v zápise o utkání. Vše se rozhodne na nejbližší schůzi. Další týmy bojující o bednu dnes neztratily. BOCA JUNIORS přehrála 2:0 HAVLÍČKOVOU a AS REVOLUCE si poradila 4:2 s REALEM. Obě poloviny tabulky rozděluje K.K.CLUB, který porazil 5:0 HAK a upevnil si sedmou pozici.

Branky: Kropáček, Minář
ŽK - Dvořák, Valenta S. (oba HAVLÍČKOVA), Minář, Pěnička M. (oba BOCA JUNIORS)

MIDOS - SANTORINI

2

:

4

(2:1)

Branky: Dvořáček, Jílek - Novák 3, Malý T.
ŽK - Malý J. (MIDOS), Malý L. (SANTORINI)

ČK - Kulíšek T. (K2 TEAM)
ŽK - Teffert, Kulíšek T. (oba K2 TEAM), Neumann (CARINO)

19. kolo - ročník 2012:

19. kolo možná rozhodlo o držiteli letošního titulu. SANTORINI totiž urvalo 3 body v těžkém zápase proti K2 TEAMU a odskočilo RED BULLU už na pět bodů. Ale vítězství to nebylo jednoduché. V první půli šel sice obhájce do dvougólového vedení, ale ještě do poločasu bylo srovnáno. Rozhodla až druhé půle, ve které se hra přelévala na obě strany, ale góly padaly pouze do sítě K2 TEAMU. Hráči SANTORINI se tak po zápase oprávněně radovali z výhry a čekali, co v následujícím utkání předvede RED BULL. Hráčů RED BULLU se k utkání ovšem mnoho nedostavilo. Stačilo to sice na hru bez střídání, ale nestačilo to na soupeře. K.K.CLUB dnes hrál s maximálním nasazením a zaslouženě vyhrál. Všichni hráči podali skvělý výkon, ale přesto bych dva vyzdvihnul - brankáře Miroslava Zemana, který se dnes rozhodně nenudil a také Petra Jakoubka, autora hattricku. Na obrátkách nabírá také souboj o třetí místo. Důležitý krok k zisku této mety dne udělali hráči AS REVOLUCE, kteří zdolali CARINO. Po bezbrankové první půli se hned na začátku druhé ujalo rychlé přečíslení a AS šlo do vedení. To potvrdilo až v poslední minutě druhým gólem a získalo velmi důležité tři body. CARINO tak spadlo na pátou pozici, ovšem má stejně bodů jako čtvrtá BOCA JUNIORS. Ta dnes remizovala s EL NINEM a remíza to byla nanejvýš spravedlivá. EL NINO šlo velmi rychle do dvougólového vedení a ještě stihlo nastřelit břevno. Až potom se probrali i hráči BOCY a hrál se velmi pohledný fotbal. A do poločasu už bylo srovnáno. Ve druhé půli už, i přes mnohé šance, gól nepadl a oba týma berou po bodu. Nejvyšší letošní výhru dnes uhrála HAVLÍČKOVA, která přejela 7:1 REAL. Hattrick vstřelil Jakub Koruna. REAL tak spadl na samé dno tabulky a příliš radosti mu neudělal ani poslední dnešní zápas. V něm totiž MIDOS zdolal HAK a odskočil REALU na tři body. A právě oba poslední týmy se utkají příští týden v dohrávce.

Branky: Neumann, Ženatý
ŽK - Klvaňa (CARINO), Kejík (AS REVOLUCE)

Branky: Kropáček, Minář - Nimrichtr J., Panák
ŽK - Pěnička M., Rataj (oba BOCA JUNIORS), Mičunda (EL NINO)

Branky: Malý T. 2, Hatoň, Okleštěk - Kulíšek O., Sitta
ŽK - Knížátek, Okleštěk (oba SANTORINI), Teffert (K2 TEAM)

RED BULL - K.K.CLUB

2

:

4

(0:2)

Branky: Němec, Sládek - Jakoubek 3, Hýbl L.
ŽK - Malý (RED BULL), Hýbl R. (K.K.CLUB)

HAK - MIDOS

1

:

4

(1:1)

Branky: Kozlanský - Malý 2, Růžička, Žanda M.
ČK - Žouželka (HAK)
ŽK - Hajtmar, Hýbl (oba HAK), Malý (MIDOS)

20. kolo - ročník 2012:

Dnes ráno se dohrávaly dva zápasy 16. kola a ještě než se koplo do míče, přišly na řadu odhrnovače na sníh. Předpověď počasí se bohužel naplnila a zima se ohlásila. Doufejme, že to byl jen náznak a poslední dvě kola odehrajeme bez sněhu a mrazu. Zřejmě rozhodující krok k obhajobě titulu dnes udělali hráči SANTORINI, kteří ve vyrovnaném zápase přehráli AS REVOLUCI 4:2 a k definitivě jim stačí jediný bod. Jistotu nejhůře druhého místa má po dnešku RED BULL, který oplatil MIDOSU jarní porážku a zvítězil 6:2. Na co se ovšem můžeme těšit, je souboj o místo třetí. O to usilují ještě čtyři týmy. Nejlépe je na tom i přes dnešní porážku AS REVOLUCE. Těsně v závěsu je CARINO, které dnes porazilo 2:0 HAVLÍČKOVOU. Ještě o bod méně má K2 TEAM, který neměl moc problémů s HAKEM. Utkání se hrálo většinou na jednu bránu a nakonec skončilo jednoznačně 5:0. Překvapivě dnes ztratila BOCA JUNIORS, která podlehla 1:2 REALU. Myslím, že v konečném účtování budou juniorům tyto body hodně chybět. Naopak REAL ještě vybojoval šanci, že neskončí poslední. Pěkný útočný fotbal byl dnes k vidění v zápase EL NINA a K.K.CLUBU. Z výhry 5:1 se radovalo EL NINO a jen potvrdilo dobrou podzimní formu.

21. kolo - ročník 2012:

Dnešní kolo bylo oslavou staronového mistra ZLMK - týmu SANTORINI, ale také jsme bohužel dvakrát volali sanitku. V obou případech se jednalo o otřes mozku po zásahem míče do obličeje. Prvním zraněným byl rozhodčí Alois Žižka, druhým potom hráč MIDOSU Mira Doubrava. Dle odpoledních informací se už oběma daří lépe a oba jsou z nemocnice doma. Tak jim přejme, ať se vše obejde bez následků.
A teď se již vraťme ke sportovním výsledkům. Po výhře 4:0 nad HAVLÍČKOVOU se z mistrovského titulu, pátého v řadě a celkově už šestého, radují hráči SANTORINI. Dnes jim sice stačil i bod, ale na to se hráči SANTORINI spolehnout nechtěli. Už v poločase bylo rozhodnuto a oslavy mohly začít. V současně hraném zápase šlo také o hodně - CARINO v. BOCA JUNIORS a přímý souboj o třetí místo. To si po výhře 4:1 hodně přiblížilo CARINO. A nutno přiznat, že CARINO zvítězilo zaslouženě, protože šlo do zápasu s větším nasazením. BOCA zahrozila pouze po snížení stavu na 1:2, veškeré naděje ale uťaly dva rychlé góly soupeře. Jak důležité bylo pro CARINO vítězství ukázal následující zápas, v němž AS REVOLUCE nedokázala porazit HAK. A zápas to byl jak na houpačce. HAK šel rychle do vedení 2:0, AS otočila na 3:2, HAK vyrovnal jak na 3:3, tak následně po dalším obdrženém gólu i na 4:4. A to vše ještě do poločasu. Ve druhém již, přes mnohé šance, gól nepadl. O třetí příčku usiluje také K2 TEAM, který dnes porazil již jistého vicemistra RED BULL 5:3. Poražený šel sice rychle do vedení 2:0, ale poté se možná trochu uspokojil a toho K2 TEAM využil a zápas otočil. O bronzové příčce se tedy rozhodne v závěrečném kole. Naopak jistotu sedmé pozice má K.K.CLUB, který porazil 3:2 MIDOS. A osmou pozici obsadí EL NINO, které porazilo 4:2 REAL. EL NINO může litovat špatného jara, protože v podzimní tabulce je zatím páté.