7. kolo - ročník 2012:

S jedním získaným bodem dnes usedali k obědu hráči týmů K.K.CLUB a HAK. Po první půli vedl K.K.CLUB zaslouženě, ovšem ve druhé HAK zlepšil hru a výsledkem bylo šťastné vyrovnání. Poté se hrál pěkný fotbal a obě mužstva se hnala za vítězstvím. V závěru měl K.K.CLUB slušné šance, ale v cestě stál buď skvělý brankář nebo špatné zakončení. Stejně vyrovnaný byl i souboj HAVLÍČKOVA v. BOCA JUNIORS. Herně na tom byly oba týmy stejně, gólově byla vždy vepředu BOCA a těsné vedení i udržela. Naopak zápas SANTORINI v. MIDOS připomínal spíš házenou, protože většinu času byl MIDOS stažen u vlastní brány a hráči SANTORINI si posunovali míč z jedné strany na druhou. Otázkou bylo pouze skóre a to se zastavilo na stavu 7:1. S nulou v kolonce obdržené branky zvládlo zápas s REALEM mužstvo AS REVOLUCE. To se pak hraje mnohem lépe, když brankář nepustí gól. Útočníci navíc pět vstřelili, takže jasné vítězství a tři body. Daleko dramatičtější byl souboj K2 TEAM - CARINO. V důležitém souboji sousedů v tabulce vyhrálo CARINO 4:3 a odskočilo soupeři o tři body. Překvapení nepřipustil RED BULL, který po remízovém poločase přehrál EL NINO 5:2.

(1:2)

Branky: Hostýnek, Koruna - Rataj 2, Pěnička M.
ŽK - Krňávek (HAVLÍČKOVA), Rataj (BOCA JUNIORS)

Branky: Kulíšek O., Lukáč, Smékal - Flodr, Hradil, Pohančeník, Urban
ŽK - Smékal (K2 TEAM), Meixner L. (CARINO)

8. kolo - ročník 2012:

Po vynucené přestávce jsme dnes odehráli kompletní 8. kolo. A duely to byly velmi atraktivní. Hned ráno vedoucí tým soutěže AS REVOLUCE poměřil síly s CARINEM, tedy soupeřem, se kterým body spíše ztrácí. Dnes to na začátku zápasu vypadalo zcela jinak. AS REVOLUCE šla rychle do dvougólového vedení a byla lepším týmem. Ovšem CARINO zabojovalo a dvěma góly Jana Urbana srovnalo. Poté se hrál výborný fotbal a šance měla obě mužstva. Góly ale vsítila už pouze AS REVOLUCE a po výhře 5:2 i nadále drží první pozici. Těsně v závěsu se i po dnešku udrželo SANTORINI a RED BULL. Těžší to ale mělo SANTORINI, které vydřelo těsnou výhru s K2 TEAMEM. To RED BULL s K.K.CLUBEM si pěkně zastříleli a výsledek 7:5 se musel divákům líbit. Čtyřmi góly se blýskl Viktor Malý. Vyrovnaný do poslední minuty byl duel REALU a HAVLÍČKOVÉ. REAL dnes nebyl v optimální sestavě, přesto vybojoval tři body. HAVLÍČKOVÁ může litovat promarněných šancí, včetně neproměněné penalty. EL NINU se dnes povedl dokonalý obrat v utkání. Zatímco po půlce prohrávalo o dva góly, po konci zápasu slavilo výhru 3:2. A rozhodně to nebylo slabým soupeřem, protože BOCA JUNIORS hraje o špici tabulky. Dnes si to "junioři" ovšem trochu zkomplikovali a v příštím kole budou muset zabrat. Vítězství dnes slaví i HAK, který porazil 4:1 MIDOS. Utkání ovšem nebylo tak jednoznačné, jako výsledek. MIDOS spálil hodně vyložených šancí a to se potom těžko získávají body.

Ještě se vrátím k dnešním červeným kartám. Obě byly za urážky směrem k rozhodčímu a proto, dle mého soudu, naprosto zbytečné. A za obě nemůže následovat jiný trest než STOP na 3 zápasy. Věřím, že se z toho ponaučí nejen potrestaní hráči. A to, jak se dokážou někteří hráči rozčilovat a jak dokážou rozhodčího nazvat, to je opravdu za hranicí slušnosti a trest je naprosto v pořádku.

Branky: Kramár M., Sváda - Valenta M.
ŽK - Kramár M. (REAL), Valenta M. (HAVLÍČKOVA)

Branky: Kamlar, Novák - Smékal
ŽK - Hatoň (SANTORINI), Pecháček, Daniel, Kulíšek O., Kulíšek T. (všichni K2 TEAM)

(1:0)

Branky: Hýbl 2, Hajtmar, Nýdecký - Žanda M.

9. kolo - ročník 2012:

Tahákem 9. kola byl souboj o první místo mezi týmy AS REVOLUCE a SANTORINI. Z vítězství 2:1 a posunu na první místo se nakonec radoval obhájce titulu SANTORINI. Po bezbrankovém prvním poločase šlo ve druhém SANTORINI do dvougólového vedení, což v případě takto zkušeného týmu bývá rozhodující. AS REVOLUCE snížila až v těsném závěru utkání. Zaváhání doposud vedoucí AS REVOLUCE mohl využít i RED BULL, ale ten dnes překvapivě prohrál s MIDOSEM. Poslednímu týmu tabulky se podařilo favorita dokonale zaskočit. Začátek zápasu se přitom vyvíjel dle očekávání a RED BULL brzy vedl 3:1. Potom ovšem brankář RED BULLU zahrál rukou mimo pokutové území a zabránil střele soupeře, která šla zřejmě do brány. V 10 minutovém oslabení se MIDOSU podařilo vyrovnat. I přesto, že do konce zápasu zbývalo stále dost času, začal RED BULL hrát s brankářem v poli a inkasoval tři góly přes celé hřiště. Prohru z minulého kola dnes odčinila BOCA JUNIORS, která porazila 2:1 REAL a udržela čtvrtou pozici. Jediný střelec dnes stačil HAKU, aby porazil K2 TEAM. Tím slavným se stal Aleš Paraska, kterými prvními třemi letošními góly zajistil svému týmu tři body. Za každý gól jeden bod. Méně slavnými se v závěru utkání stali Daniel Ohrablo a Tomáš Kulíšek. Prvně jmenovaný nejdříve zezadu svého soupeře fauloval, ten potom nedržel nervy a protihráče napadl. Oboum náleží trest dle pravidel - za nebezpečný faul 2 zápasy STOP a za oplácení v přerušené hře ještě o zápas více. Hodnocení zakončím dvěma nerozhodnými výsledky. K.K.CLUB měl v zápase s EL NINEM v nohách ranní dohrávku 4. kola, ale i přesto šel do vedení. Potom ovšem převzal iniciativu postřelmovský tým a kombinačně svého soupeře přehrával, což v závěru utkání přineslo i zasloužené vyrovnání. Druhá remíza 1:1 se zrodila v utkání CARINO v. HAVLÍČKOVA. Obě branky padly již v prvním poločase. V tom druhém mělo největší šanci CARINO, ale gól již nepadl.

(2:3)

Branky: Kaplánek 3, Kubíček, Růžička, Žanda A. - Maršálek, Němec, Sládek 2, Sroka

Branky: Odstrčil - Paraska 3
ČK - Kulíšek T. (K2 TEAM), Ohrablo (HAK)

10. kolo - ročník 2012:

V 10. kole se dařilo hlavně střelcům a padlo hodně branek. Čtyři góly vstřelil Petr Jakoubek z K.K.CLUBU a také Jan Flodr z CARINA. Oba tím zajistili svým týmům výhru. V prvním případě přehrál K.K.CLUB mužstvo MIDOS 7:2, CARINO zvítězilo nad BOCOU JUNIORS 5:2. Dva hattricky jsem viděli v utkání RED BULL v. K2 TEAM. O oba se postarali hráči RED BULLU, Filip Maršálek a Tomáš Sládek, a hlavně jejich zásluhou se podařilo RED BULLU otočit velmi těžký zápas. A další hattrick dnes vstřelil Roman Puchr, jehož tým AS REVOLUCE porazil 6:1 HAK. Nezaváhalo ani vedoucí SANTORINI, které přehrálo 6:1 HAVLÍČKOVOU, a stále tak drží první pozici. Zajímavou se také stává situace v tabulce střelců, ve které se nám oddělila trojice hráčů a vzájemně je dělí pouze jeden gól.
V dohrávce zápasu EL NINO v. REAL rozhodl začátek druhé půle, kdy REAL vstřelil dvě rychlé branky. Soupeř již nenašel síly na odpověď a REAL si vítězství pohlídal.

Branky: Malý T. 2, Benedikt, Hatoň, Okleštěk, Výboštok - Dvořák
ŽK - Večeř (SANTORINI), Krňávek A. (HAVLÍČKOVA)

(3:0)

Branky: Jakoubek 4, Petrmann 2, Jurádek - Dvořáček, Žanda A.

CARINO - BOCA JUNIORS

5

:

2

(3:1)

Branky: Flodr 4, Krška - Minář, Pěnička R.

11. kolo - ročník 2012:

5 zápasy 11. kola jsme uzavřeli jarní část soutěže (zbývají dva zápasy, které budou dohrány příští týden). Bez ohledu na dohrávky se jarním mistrem stalo SANTORINI, které dnes přehrálo 3:1 BOCU JUNIORS. O svém vítězství rozhodlo SANTORINI již v první půli, ve které vstřelilo všechny tři branky. O druhé místo po jarní části se příští týden v dohrávce "poperou" AS REVOLUCE a RED BULL. Čtvrtou pozici drží CARINO, které dnes porazilo REAL těsně 3:2. Přitom ještě ve druhé půli REAL vedl. O vedení ovšem přišel vlastním gólem, po nedorozumnění brankáře a obránce, a nakonec neudržel ani tu remízu. CARINO tak drží v polovině soutěže skvělou čtvrtou pozici a dává tak vzpomenout na úspěchy let minulých. Už čtyři body ztrácí na pátém místě BOCA JUNIORS, ale ta určitě neřekla poslední slovo. Šestý je K2 TEAM, který dnes otočil zápas s K.K.CLUBEM a přeskočil ho tak v tabulce. Hattrickem se na výhře podílel Miloslav Kulíšek, kterého "ká dvojka" dopsala na soupisku až dnes. Tomu se říká vstup do soutěže - jen tak dále. Také výhra týmu HAVLÍČKOVA znamenala posun v tabulce před svého soupeře. Po výhře 2:0 je tak po jarní části HAVLÍČKOVA osmá a HAK devátý. A dokonce dva soupeře dnes v tabulce přeskočil MIDOS, který porazil vysoko 6:2 EL NINO. Hattrickem mu k tomu pomohl Jan Růžička. O tom, které mužstvo bude po jarní části na posledním místě, tak rozhodne dohrávka 10. kola EL NINO - REAL.
Dohrávaný souboj o druhé místo byl až překvapivě jednoznačnou záležitostí. RED BULL nedal soupeři nejmenší šanci a smetl ho 8:0. O všechny góly se postarali dva střelci - Viktor Malý a Tomáš Sládek, kterého čtyři góly posunuly do čela tabulky střelců.