1. kolo - ročník 2013:

V neděli 7.4. jsem odehráli 1. kolo 32. ročníku Zábřežské ligy malé kopané. Přihlásilo se pouze 11 týmů, proto má v každém kole jeden tým volno. To v prvním kole připadlo na RED BULL. Ostatní týmy se již utkaly o první letošní body. Nováček FC OMBRE se uvedl výhrou nad CARINO "2000", když otáčel nepříznivý poločasový stav. Stejně úspěšně se uvedl i obhájce titulu SANTORINI, který si poradil s dalším nováčkem (alespoň dle názvu) BROADWAY. Ještě lépe vstoupilo do sezóny EL NINO, které nadělilo kanára HAKu a navázalo tak na skvělý loňský podzim. Hattrickem se do soutěže uvedl Lubomír Winkler. V souboji tradičních rivalů se z výhry 2:0 radoval K2 TEAM, když byl po celý zápas s AS REVOLUCE lepším týmem a body bere zaslouženě. Cenné body si připsala i HAVLÍČKOVA, která přehrála 3:1 K.K.CLUB.

Výsledky 1. kola:

FC OMBRE - CARINO "2000"

3

:

1

(0:1)

Branky: Ohrablo, Vaník, Žanda - Pohančeník M.

Branky: Čech, Koubek, Valenta M. - Petrmann
ŽK: Valenta M. (HAVLÍČKOVA), Macek (K.K.CLUB)

RED BULL - volný den

2. kolo - ročník 2013:

Druhé kolo ročníku 2013 bylo střelecky velmi bohaté. V úvodním duelu si K.K.CLUB poradil snadno s HAKEM. Už po poločase byl stav 5:0 a bylo rozhodnuto. Podobně to vypadalo i v zápase CARINA "2000" s týmem BROADWAY. Jak K.K.CLUB, tak i BROADWAY si vynahradili ztrátu z prvního kola a získlali první letošní body. Naopak CARINO "2000" i HAK si musí ještě počkat. Druhou výhru dnes vykopal K2 TEAM, který porazil 5:1 HAVLÍČKOVOU a posunul se do čela neúplné tabulky. Zabrala i AS REVOLUCE, která přehrála 2:0 FC OMBRE.
Zápas EL NINO v. RED BULL byl do.hrán 16.6. a RED BULL zvítězil 9:2.

(0:7)

Branky: Winkler 2 - Sládek 3, Novotný 2, Janíček, Král, Maršálek, vlastní EL NINO
ŽK: Mičunda (EL NINO), Král, Sládek (oba RED BULL)

CARINO "2000" - BROADWAY

1

:

7

(1:5)

Branky: Urban - Minář 2, Rattay 2, Doubrava M., Kropáček, Pěnička M.

Branky: Neumann, Pěnička
ŽK: Nimerfroh (FC OMBRE), Čecháček (AS REVOLUCE)

SANTORINI - volný den

3. kolo - ročník 2013:

Tak letošní ročník nabírá na tempu, dnes jsme odehráli kompletní 3. kolo. První letošní zápas odehrál RED BULL a premiéra to byla velmi slabá. Hráči FC OMBRE se soupeře nezalekli a po většinu zápasu měli navrch. A to hlavně střelecky. FC OMBRE šlo brzy do vedení 2:0 a náskok si drželo celý zápas. RED BULL tak může přes týden popřemýšlet nad přístupem k zápasu a hlavně se připravit na prestižní souboj se SANTORINI. Obhájci titulu dnes porazili 5:1 HAVLÍČKOVOU, když se ze zimního spánku probudil kanonýr Tomáš Malý a vstřelil 4 branky. V souboji dlouholetých rivalů se z vítězství radovala AS REVOLUCE, která porazila 4:1 CARINO. To letos nemá dobrý vstup do sezóny a stále čeká na první body. Podobně je na tom i HAK, který dokonce čeká i na první vstřelený gól. Dnes HAK podlehl 0:4 týmu BROADWAY, který zvítězil podruhé za sebou a usadil se na třetí příčce. V čele tabulky je i po třetím kole K2 TEAM, který nejtěsnějším rozdílem porazil EL NINO. To, že půjde o vyrovnaný zápas, se dalo čekat. Obě mužstva předvádí skvělý fotbal a budou patřit k favoritům ročníku. Jedinou branku zápasu vstřelil Tomáš Teffert a zajistil svému týmu důležité 3 body.

Branky: Ehrenberger, Horák, Neumann, Ženatý - Doležel
ŽK: Balvín (AS REVOLUCE), Meixner L. (CARINO "2000")

Branky: Bittner M., Doubrava M., Kejík, Minář
ŽK: Hajtmar, Klimeš, Kubíček (všichni HAK)

4. kolo - ročník 2013:

Nejsledovanějším duelem 4. kola byl určitě zápas SANTORINI v. RED BULL. Ze souboje dvou nejúspěšnějších týmů posledních let po dlouhé době vyšel lépe RED BULL a odčinil tak zaváhání z minulého kola. Býci tentokrát k zápasu přistoupili se vší vážností, připsali si cenné vítězství 4:2 a ukázali soupeřům, že s nimi rozhodně musí počítat. Mimochodem tým SANTORINI prohrál po 18 zápasech, poslední porážku utrpěl v 6. kole ročníku 2012. O první letošní body se utkaly týmy CARINO "2000" a HAK. A nakonec berou každý jeden za remízu 1:1. Stejným výsledkem skončil i zápas FC OMBRE - K.K.CLUB. Po chybě obránce soupeře šel do vedení K.K.CLUB, ale těsný náskok neudržel. FC OMBRE zaslouženě vyrovnalo a v závěru sahalo i po vítězství. Letošní nováček FC OMBRE nevstoupil do soutěže vůbec špatně a hraje aktivní a účelný fotbal. Doufejme, že jim to vydrží co nejdéle. Nejlehčí práci dnes měla AS REVOLUCE, která přejela 7:0 HAVLÍČKOVU a díky skóre se dostala na čelo tabulky. Zápas byl rozhodnut již v prvním poločase, a i když se HAVLÍČKOVA ve druhém zlepšila, na nějaké zdramatizování zápasu to nestačilo. Naopak dramatický do poslední vteřiny byl zápas EL NINO v. BROADWAY. Hrálo se ve vysokém tempu a útočně na obě strany. BROADWAY v první půli využila dvou chyb v obraně soupeře a vedla 2:0. Ve druhé půli odskočila dokonce na tři branky, ale EL NINO se nevzdalo a snížilo na rozdíl jedné branky. Víc už ale nestihlo a prohrálo 2:3. BROADWAY má po čtyřech kolech 9 bodů, stejně jako AS REVOLUCE a K2 TEAM, který měl dnes volný den.

Branky: Kapl - Petrmann
ŽK: Ohrablo (FC OMBRE), Jurásek (K.K.CLUB)

SANTORINI - RED BULL

2

:

4

(1:2)

Branky: Malý T. 2 - Janíček, Jedelský, Malý, Sládek
ŽK: Meisterszyn (SANTORINI), Malý, Neumann (oba RED BULL)

EL NINO - BROADWAY

2

:

3

(0:2)

Branky: vlastní BROADWAY, Winkler - Pěnička M. 2, Minář
ŽK: Mičunda, Winkler (oba EL NINO), Pěnička M., Pěnička R. (oba BROADWAY)

K2 TEAM - volný den

5. kolo - ročník 2013:

V deštivém nedělním dopoledni bylo odehráno nekompletní 5. kolo. Neodehrán byl zápas RED BULL - BROADWAY, který byl odložen na žádost týmu BROADWAY. Neodehrál se ani zápas EL NINO - FC OMBRE, protože mužstvo EL NINO se nesešlo v min. počtu hráčů, potřebném k zahájení zápasu. Za to mu bude dle pravidel udělana pokuta 100,- Kč, dále kontumační prohra 0:5 a také odečteny 3 body v tabulce.
Suverénem ligy je zatím K2 TEAM, který vyhrál všechny čtyři odehrané zápasy, čímž se pasoval do role černého koně soutěže. Dnes si poradil 3:0 s týmem K.K.CLUB. Vysokou výhru si připsalo SANTORINI, které porazilo 8:3 HAK. Čtyři góly vsítil Tomáš Malý a vypracoval si poměrně slibný náskok v čele tabulky střelců. Naopak bez branek se odehrálo utkání HAVLÍČKOVA - CARINO "2000" a je to první letošní bezgólová remíza.

V dohrávce 2.6. porazil RED BULL tým BROADWAY 5:2.

Výsledky 5. kola:

EL NINO - FC OMBRE

0

:

5

Kontumace - EL NINO se nesešlo k zápasu.

0

ŽK: Koubek (HAVLÍČKOVA), Meixner L. (CARINO "2000")

RED BULL - BROADWAY

5

:

2

(1:0)

Branky: Jedelský 2, Sládek 2, Krejčí - Bittner L., Rattay
ŽK - Hajtmar, Jedelský (oba RED BULL), Rattay (BROADWAY)

6. kolo - ročník 2013:

Dnes se odehrály pouze tři zápasy 6. kola a vypadá to, že zejména RED BULL si dá na konci jarní části hned několik dvouzápasových neděl. Ale zpět k dnešku. V prvním zápase na sebe narazili velcí kandidáti na letošní titul. Dosavadní lídr soutěže K2 TEAM nastoupil bez několika opor a SANTORINI toho dokonale využilo. Většinu gólů vstřelilo SANTORINI po krásných kombinačních akcích téměr do prázdné brány. Hattrickem se zaskvěl Tomáš Malý, který dokáže maximálně využívat šance nabídnuté spoluhráči. K2 TEAM tak ztratil první body, přesto se stále drží na čele tabulky, kde je pouze na skóre horší než SANTORINI. Ve druhém zápase se utkaly týmy K.K.CLUB a CARINO "2000". CARINO se v úvodu soutěže trápí a ani dnes neprožilo dobrý vstup do zápasu, když po necelých deseti minutách prohrávalo 0:2 a do půle dokonce 0:3. Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala a i góly padaly na obou stranách. K.K.CLUB si ale nakonec vedení udržel po celý zápas a vyhrál 5:3. Ve třetím dnešním zápase se podařilo EL NINU složit reparát za minulé kolo a porazilo AS REVOLUCI 4:0. Útěchou pro poražené může být fakt, že hra byla vyrovnanější, než napovídá výsledek. EL NINO bylo ale daleko lepší v proměňování šancí, kdežto AS REVOLUCE by nedala gól ani za dva zápasy. Hattrick si připsal Jan Nimrichter.

V dohrávkách 9.6. se zrodily dvě vysoké výhry. BROADWAY porazilo 16:0 FC OMBRE a jedná se o nejvyšší výhru od podzimu 2010, kdy K2 TEAM vstřelil ještě o jeden gól více HARIBU. Ve druhé dohrávce porazil RED BULL 9:1 HAVLÍČKOVOU.