12. kolo - ročník 2013:

V první zářijový den začala podzimní část ročníku 2013 a ráno to vypadalo, že se pěkně vykoupeme. Naštěstí s příchodem půl deváté déšť ustal a počasí bylo ideální. V prvním zápase na sebe narazily týmy SANTORINI a BROADWAY a diváci se rozhodně nenudili. Šance se střídaly na obou stranách a hrál se útočný fotbal. Do vedení šlo v první půli SANTORINI díky hlavičce Marka Hatoně. A když přidal po přestávce druhý gól Martin Novák, zdálo se být rozhodnuto. Pak ale oslabil svůj tým Petr Večeř, který zahrál rukou mimo pokutové území a byl vyloučen. BROADWAY dostala možnost hrát 10 minut přesilovku. Z ní vytěžila ale pouze snížení na konečných 2:1 pro SANTORINI. V obou zápasech hraných v deset hodin se zrodily remízy. V souboji EL NINO v. HAK se skóre přelévalo z jedné strany na druhou až na konečných 4:4 a oba týmy měli svého střelce hattricku - Ondřej Panák (EL NINO) a Tomáš Hýbl (HAK). Vzájemné zápasy týmů K2 TEAM a AS REVOLUCE bývají vždy velmi vyrovnané a stejně tomu bylo i dnes. AS REVOLUCE vedla po první půli 1:0 brankou Davida Horáka. Ve druhé části vyrovnal Marek Sitta a oba týmy usilovaly o výhru. K té měl blíž K2 TEAM po ráně Jardy Janíčka z přímého kopu. Ovšem ten samý hráč udělal vzápětí chybu v obraně a podruhé v zápase skóroval David Horák. V posledním dnešním zápase porazil K.K.CLUB tým HAVLÍČKOVA 7:2. Čtyři branky vstřelil Martin Uvízl.
Jako první tým (po změně pravidel) využilo CARINO "2000" možnost odložit si svůj zápas a souboj s FC OMBRE bude dohrávat v průběhu podzimní části.

Branky: Kapl 2, Horký - Špaček R., Urban
ŽK: Nimerfroh, Vaník (oba FC OMBRE), Urban (CARINO "2000")

Branky: Panák 3, Jáně - Hýbl 3, Hojgr
ŽK: Balvín, Šamšula (oba EL NINO), Janhuba (HAK)

13. kolo - ročník 2013:

Dnes jsme odehráli kompletní 13. kolo a pro některé papírové favority to byla nešťastná třináctka. První se o tom přesvědčil K.K.CLUB, který byl v souboji s HAKEM lépe postaveným týmem v tabulce. A ač to na malé kopané nebývá pravidlem, o osudu utkání rozhodla první branka. Po ní se HAK zatáhl do bezchybné obrany, na kterou K.K.CLUB nenašel zbraň po celý zápas. Naopak z brejků K.K.CLUB ještě dvakrát inkasoval a odešel poražen. Naprosto stejný průběh mělo utkání CARINO "2000" - BROADWAY. I zde určila první branka průběh utkání. Hráči BROADWAY se po ní sice snažili zápas otočit, soupeře v poli přehrávali, ale nebylo jim to nic platné. Obrana CARINO "2000" pracovala skvěle a co nezvládla ona, to pochytal skvělý brankář. Bodově vyrovnaně na tom byly před vzájemným zápasem týmy FC OMBRE a AS REVOLUCE. I hra byla opticky vyrovnaná, ale góly střílel pouze jeden tým - FC OMBRE. A tak zcela po zásluze bere tři body za vítězství 4:0. Naopak žádné velké starosti se svými soupeři si dnes nedělaly týmy K2 TEAM a RED BULL a oba si upevnily čelní pozice v tabulce. HAVLÍČKOVA se soupeřem na začátku utkání držela, ale druhá půle první části vyzněla jasně pro K2 TEAM a rozhodla o celém utkání. Na čtyři branky soupeře nedokázala HAVLÍČKOVA odpovědět a nakonec prohrála 1:5. K2 TEAM se tak vyhoupl na první místo průběžné tabulky. Pouhé dva body ztrácí RED BULL, který dnes přejel EL NINO 12:0 a hned v prvním podzimním zápase dal jasně najevo, že usiluje o příčky nejvyšší. Čtyři góly vstřelil Tomáš Sládek a vypadá to, že koruna pro krále střelců je stále ještě ve hře.

Branky: Koubek - Kulíšek O. 2, 0, Hýbl, Janíček R., vlastní HAVLÍČKOVA
ŽK: Hostýnek, Krňávek Jakub, Valenta M. (všichni HAVLÍČKOVA)

14. kolo - ročník 2013:

Co nám přinesly zápasy 14. kola? Především suverénní vítězství vedoucích týmů. K2 TEAM porazil EL NINO 9:1 a pěti góly se blýskl Tomáš Teffert. O mnoho nezaostal ani RED BULL, který přehrál 8:0 FC OMBRE a čytřmi góly mu pomohl Michal Novotný. Jedinou kaňkou na úpěšném zápase je pro RED BULL třetí žlutá karta pro Tomáše Sládka, který tak bude chybět v příštím důležitém zápase proti SANTORINI. Obhájce titulu měl svůj zápas odložený a tak zvládl dohrávku 11.kola s týmem CARINO "2000". Zápas skončil vítězstvím 7:1 pro SANTORINI a čtyři góly vstřelil vedoucí muž tabulky střelců Tomáš Malý. Další dva dnešní zápasy byly velmi vyrovnané. AS REVOLUCE dokázala otočit nepříznivý poločasový stav a porazila CARINO "2000" 2:1. BROADWAY přehrála také rozdílem jediného gólu HAK. Konečný výsledek je 4:3 pro BROADWAY.

Branky: Novotný 4, Hajtmar, Jedelský, Malý, Sládek
ŽK: Sládek (RED BULL), Gasparics (FC OMBRE)

K.K.CLUB - volný den

15. kolo - ročník 2013:

Z 15. kola byly dnes odehrány pouze 3 zápasy. A ve všech třech se zrodily remízy. Nejočekávanějším duelem byl souboj SANTORINI v. RED BULL. Obhájce titulu měl problémy se sestavou a nakonec nastoupil pouze s jedním hráčem na střídání. Zatímco na druhé straně mohl hrát RED BULL na dvě kompletní pětky. Od tohoto stavu se odvíjela i taktika SANTORINI, tzn. hrát se zabezpečené obrany a nepouštět soupeře do příležitostí. To se evidentně vyplatilo a i přesto, že šel RED BULL ve druhé půli do vedení, SANTORINI se podařilo vyrovnat a oba týmy berou po bodu. Jakou bude mít cenu, se ukáže samozřejmě až na konci soutěže, ale spokojenější byly dnes určitě hráči SANTORINI. A také přihlížející hráči K2 TEAM, kteří se i přes dnešní volný den, udrželi v čele tabulky. Další dva dnešní zápasy měly velmi podobný průběh a v obouch se hrál dobrý fotbal. V zápase CARINO "2000" v. HAK potvrdil druhý jmenovaný tým dobrou aktuální formu a šel brzy do vedení. A nejeden tým se na podzim přesvědčil, že otáčet zápas proti HAKU je velmi těžké. CARINU "2000" se podařilo vyrovnat na začátku druhé půle krásnou brankou Romana Špačka, který se uvolnil ve vápně soupeře a střelou přes hlavu dal gól. A protože na další branku HAKU, kterou vstřelil Tomáš Hýbl, dokázal Roman Špaček opět odpovědět, zrodila se remíza 2:2. A stejným výsledkem skončil i zápas FC OMBRE v. K.K.CLUB. Oba týmy mají ve svých řadách spoustu šikovných hráčů a na hře to bylo znát. Hrál se rychlý a útočný fotbal, na který se dalo dívat. Dlouho to vypadalo, že se z vítězství bude radovat K.K.CLUB, který si vypracoval dvougólové vedení. Ale ve druhé půli se za FC OMBRE dvakrát trefil Miroslav Žanda a zajistil svému týmu cenný bod.

Své zápasy si odložily týmy AS REVOLUCE (proti HAVLÍČKOVÉ) a EL NINO (proti BROADWAY).

Branky: Malý T. - Jedelský
ŽK: Hošek, Malý L. (oba SANTORINI), Hajtmar, Král (oba RED BULL)

16. kolo - ročník 2013:

Dnešní kolo začlo kontumací pro EL NINO, které se nesešlo k zápasu proti FC OMBRE. A protože to není poprvé, do čtvrtka by se mělo rozhodnout, zda bude EL NINO pokračovat v započaté sezóně. Ve druhém ranním zápase naděloval vedoucí tým soutěže K2 TEAM. Výsledek 7:1 nevypadá pro K.K.CLUB až zas tak strašně, ale za to může děkovat pouze skvělému brankáři, který nejméně dalších sedm gólů chytil. K2 TEAM si tak upevnil první příčku a čekal, jak si s tím poradí pronásledovatelé. RED BULL hned v dalším zápase deklasoval BROADWAY 11:1 a stále tak ztrácí jeden bod. Podobně si vedlo i SANTORINI, které udolalo HAK až čtyřmi góly v závěru zápasu. Nejvyrovnanější tak byl dnes zápas HAVLÍČKOVA v. CARINO "2000". První půle skončila bez branek a CARINO "2000" v ní nevyužilo 10 minutovou přesilovku. Ve druhé půli ale už šlo do dvoubrankového vedení a i když HAVLÍČKOVA snížila na rozdíl branky, CARINO "2000" si výhru pohlídalo. Dnes jsme viděli ve dvou zápasech červené karty, a obě byly za oplácení v přerušené hře. Potrestaní hráči tak budou svým týmům chybět tři zápasy - dle pravidel ZLMK. Odvolat se můžou do čtvrtka, kdy bude s největší pravděpodobností schůze.

Výsledky 16. kola:

EL NINO - FC OMBRE

0

:

5

Kontumace - EL NINO se nesešlo k zápasu.

K2 TEAM - K.K.CLUB

7

:

1

(5:0)

Branky: Janíček J. 2, Sitta 2, Hýbl, Němec, vlastní K.K.CLUB - Uvízl M.

17. kolo - ročník 2013:

Dnes se odehráli pouze 3 zápasy 17. kola. RED BULL porazil 5:0 HAVLÍČKOVOU a posunul se do čela průběžné tabulky. Oba jeho hlavní soupeři o titul měli svůj vzájemný souboj odložen. Zřejmě nejrychlejší gól v historii malé kopané jsme dnes viděli v zápase K.K.CLUB - CARINO "2000". Ihned po úvodní rozehře napálil Martin Uvízl míč do šibenice soupeře. Osobně bych to odhadl na třetí vteřinu zápasu. A protože i po zbytek zápasu byl K.K.CLUB lepším týmem, po zásluze bere tři body za výhru 7:1. Výhru dnes vykopala i AS REVOLUCE, když porazila 4:2 EL NINO. Vítězství to ale nebylo snadné a EL NINO bylo vyrovnaným soupeřem. Na rozdíl dvou branek odskočila AS REVOLUCE až v závěru zápasu.