18. kolo - ročník 2013:

Dnešní, 18. kolo, napovědělo mnohé o ambicích vedoucích týmů na letošní titul. RED BULL si v pohodě poradil s AS REVOLUCE a vyhrál 8:1. Udržel tak vedoucí příčku a již v příštím kole může udělat rozhodující krok k celkovému vítězství. Soupeřem mu bude zatím druhý K2 TEAM. Ten se dnes musel obejít bez několika klíčových hráčů a souboj s BROADWAY vyhlížel s obavami. K2 TEAM šel brzy do vedení a i poločasový stav hovořil v jeho prospěch. Ve druhé půli ovšem BROADWAY soupeře přehrávala a odměnou jí bylo vyrovnání na 2:2. V závěru se šance střídaly na obou stranách, několikrát zazvonila branková konstrukce. Když už to vypadalo na remízu, prosadil se nový muž sestavy K2 TEAM Lukáš Mička a rozhodl o 3 důležitých bodech. Cenu těchto bodů ještě navýšila následná prohra SANTORINI v souboji s K.K.CLUB. Nebylo pochyb, že půjde o vyhrocený souboj, ovšem o výhře K.K.CLUBU nemohl po utkání pochybovat nikdo. SANTORINI se v závěru sezóny potýká s problémy se sestavou, zapříčiněnou jak zraněními, tak i nedisciplinovaností vlastních hráčů. Klíčovým momentem v utkání byla zřejmě nevyužitá 10 minutová přesilovka týmu SANTORINI, ve které naopak potrestal chybu obrany Martin Uvízl. Za stavu 2:0 už si potom K.K.CLUB výsledek hlídal. Když potom SANTORINI vlivem zranění a vyloučení dohrávalo ve třech hráčích v poli, bylo rozhodnuto. Velmi dobrý podzim prožívá HAK, který dnes porazil 5:2 HAVLÍČKOVOU. Hattrickem se do soutěže uvedl Antonín Jakeš ml. Dokonce pět gólů dnes vstřelil Zdeněk Zimmermann z CARINO "2000" a pomohl tak svému týmu k vítězství 6:3 nad týmem EL NINO.   

Výsledky 18. kola:            
             

AS REVOLUCE - RED BULL

   

1

:

8

(1:3)

Branky: Ehrenberger - Janíček 4, Jedelský 3, Novotný        
ŽK: Janíček (RED BULL)            
             

HAK - HAVLÍČKOVA

   

5

:

2

(2:0)

Branky: Jakeš ml. 3, Hýbl, Švub - Schnaubert 2        
ŽK: Koubek (HAVLÍČKOVA)            
             

BROADWAY - K2 TEAM

 

 

2

:

3

(1:2)

Branky: Němec, Rattay - Janíček J., Kramár, Mička        
ŽK: Pecháček (K2 TEAM)            
             

CARINO "2000" - EL NINO

   

6

:

3

(3:2)

Branky: Zimmermann 5, Urban - Horníček, Pospíšil, Vlk      
             
             

K.K.CLUB - SANTORINI

   

5

:

0

(2:0)

Branky: Balvín 2, Uvízl M. 2, vlastní SANTORINI        
ŽK: Knápek, Macek, Petrmann (všichni K.K.CLUB), Malý L. (SANTORINI)
ČK: Jurásek (K.K.CLUB), Hošek (SANTORINI)        
             

FC OMBRE - volný den

           

 

 

19. kolo - ročník 2013:

Máme sice ještě tři kola do konce sezóny, ale zdá, že o titulu se rozhodlo právě dnes. K2 TEAM dnes dokázal porazit oba největší rivaly a výrazně se přiblížil premiérovému titulu. V prvním zápase, který se hrál ve strhujícm tempu a navíc velmi férově, porazil 3:2 RED BULL. K2 TEAM šel v zápase třikrát do vedení a bylo vždy na hráčích RED BULLU, aby se snažili o vyrovnání. To se jim ale povedlo jen dvakrát. Ve druhém zápase, který byl dohrávkou 17. kola, porazil K2 TEAM 3:1 SANTORINI. I v tomto utkání šel K2 TEAM do vedení a to si udržel po celý zápas i díky skvělým zákrokům Tomáše Kulíška. A ještě jednoho hráče K2 bych chtěl vyzdvihnout. A sice Jardu Janíčka, který dal v každém zápase dva góly a výrazně tak přispěl k oběma výhrám. SANTORINI si ale dnes alespoň jednu výhru připsalo, když porazilo 5:2 AS REVOLUCI. Hattrick vstřelil Tomáš Malý a o koruně pro krále střelců již nemůže být pochyb. Skvělou podzimní formu dnes potvrdily dva týmy - K.K.CLUB a FC OMBRE. V souboji "přespolních" týmů narazil klášterecký K.K.CLUB na postřelmovské EL NINO a zvítězil 2:0. Mladíci z FC OMBRE otočili zápas s HAKEM a vyhráli 3:1. V posledním zápase 19. kola porazila BROADWAY 6:2 HAVLÍČKOVOU, které tak i nadále patří poslední příčka v tabulce. Čtyřmi góly se blýskl Radim Minář.   

Výsledky 19. kola:            
             

RED BULL - K2 TEAM

   

2

:

3

(1:1)

Branky: Sládek 2 - Janíček J. 2, Kulíšek O.          
             
             

K.K.CLUB - EL NINO

   

2

:

0

(1:0)

Branky: Dvořák, Uvízl M.            
             
             

AS REVOLUCE - SANTORINI

   

2

:

5

(1:2)

Branky: Ehrenberger, Horák - Malý T. 3, Hrdlovič, Krňávek      
ŽK: Balvín (AS REVOLUCE)            
             

HAK - FC OMBRE

   

1

:

3

(1:0)

Branky: Švub - Kapl, Vaník, Žanda            
ŽK: Nádeníček (HAK)            
             

BROADWAY - HAVLÍČKOVA

   

6

:

2

(3:1)

Branky: Minář 4, Král, Pěnička R. - Koubek, Valenta M.      
ŽK: Král (BROADWAY), Schnaubert (HAVLÍČKOVA)        
             

CARINO "2000" - volný den

           

 

 

20. kolo - ročník 2013:

Dvacáté kolo potvrdilo karty rozdané minulý týden. K2 TEAM suverénně kráčí za titulem a dnes to "odneslo" CARINO "2000". Od začátku zápasu šel K2 TEAM jasně za svým cílem, velmi brzy vstřelil i první branku a skóre se nakonec zastavilo na konečných 8:1. Ještě o dva góly více dnes dal RED BULL v zápase s HAKEM a potvrdil tak, že je nejlépe střílejícím týmem soutěže, když se zatím jako jediný dostal přes sto gólů. Naopak nepříliš zdařilý závěr sezóny prožívá SANTORINI, které dnes podlehlo FC OMBRE 3:5. Obhájce titulu nastoupil do utkání bez hráčů na střídání a to dnes na mladíky z FC OMBRE nestačilo. Zvláště když byl ve druhé půli, za stavu 3:3, vyloučen Pavel Kamlar a SANTORINI tak dohrávalo pouze ve čtyřech hráčích. Oslabení soupeře FC OMBRE využilo a vstřelilo vítězný gól. Dnešní prohra s EL NINEM potvrdila konečné poslední místo pro HAVLÍČKOVOU. Utkání bylo opticky vyrovnané, ale v koncovce bylo lepší EL NINO, které zvítězilo 3:0. Dohrávka zápasu AS REVOLUCE - K.K.CLUB dopadla lépe pro K.K.CLUB, který zvítězil 5:2. 

Výsledky 20. kola:            
             

HAVLÍČKOVA - EL NINO

   

0

:

3

(0:2)

Branky: Pospíšil 2, Mičunda            
ŽK: Valenta S. st. (HAVLÍČKOVA)            
             

RED BULL - HAK

   

10

:

1

(7:0)

Branky: Jedelský 4, Novotný 3, Maršálek 2, Sládek - Švub      
             

SANTORINI - FC OMBRE

   

3

:

5

(3:2)

Branky: Kamlar 2, Malý T. - Horký 2, Hejna, Nimerfroh, Žanda    
ČK: Kamlar (SANTORINI)            
             

AS REVOLUCE - K.K.CLUB

   

:

(1:2)

Branky: Pěnička, Veigl - Uvízl M. 2, Balvín, Petrmann, Uvízl J.    
ŽK: Malý (K.K.CLUB)            
             

K2 TEAM - CARINO "2000"

   

8

:

1

(4:1)

Branky: Janíček J. 2, Janíček R. 2, Kulíšek O. 2, Kramár, Němec - Meixner L.
             

BROADWAY - volný den

           

 

 

21. kolo - ročník 2013:

O nečekanou zápletku v boji o titul se dnes postaralo FC OMBRE, které porazilo 3:1 K2 TEAM a minimálně o týden mu odsunulo oslavy letošního triumfu. FC OMBRE má na podzim vynikající formu, kterou potvrdilo i v dnešním zápase. Nováček soutěže tak skončí na skvělém čtvrtém místě a na příští rok může mít ambice i mnohem vyšší. Naopak hráči K2 TEAMU dnes odcházeli ze hřiště v nepříliš dobré náladě. Těšit je může snad jen to, že nic lepšího pro dramatický závěr sezóny udělat nemohli. O mistrovském titulu se totiž s největší pravdědobností rozhodne v posledním zápase celé soutěže. Navíc to bude premiérově v pátek večer pod umělým osvětlením a věřím, že i za přítomnosti mnoha diváků a hráčů ostatních týmů. Jediný, kdo může K2 TEAMU sebrat titul je RED BULL. Ten dnes deklasoval 16:1 CARINO "2000" a "potrénoval" tak na páteční důležitý souboj s K.K.CLUBEM. CARINO "2000" dnes opět řešilo problémy se sestavou, dohrávalo pouze se čtyřmi hráči v poli a je jasné, že poslení zápas proti SANTORINI bude i derniérou tohoto historicky úspěšného klubu. Naopak sezónu by nejraději ještě prodloužil K.K.CLUB, který je v laufu a dnes to stvrdil dvěma výhrami - v dohrávce porazil 5:2 AS REVOLUCI a následně 4:1 BROADWAY. Uvidíme zda příští týden potrápí RED BULL a překazí mu tak alespoň naději na zisk titulu. Vysoké vítězství dnes vybojovalo SANTORINI, které porazilo 9:2 EL NINO. Ještě poločasový stav byl vyrovnaný, ve druhé půli už ale stříleli branky pouze hráči SANTORINI. EL NINO má příští kolo volný den, takže to byl jejich poslední letošní zápas. A bohužel dle hlasů z postřelmovského tábora možná i poslední v zábřežské lize. Což je z mého pohledu velká škoda, protože hráči jsou to velmi dobří. Uvidíme, třeba bude jaro moudřejší podzimu. AS REVOLUCE si po prohrané dohrávce spravila náladu vítězstvím 4:1 nad týmem HAK. Může tak i nadále živit naději na konečné páté místo, k čemuž potřebuje v závěrečném kole porazit BROADWAY a také fandit RED BULLU v souboji s K.K.CLUBEM.

V pátek je tedy o co hrát téměř na všech místech v tabulce. A tak to má být. Těšme se tedy na fotbalový večer se skvělou atmosférou, který bude vyvrcholením letošní sezóny. V sobotu od 15:00 hod. se potom sejdeme na závěrečném vyhlášení výsledků v restauraci BROADWAY na stadioně. Všichni jste srdečně zváni a jen tak mimochodem dodávám, že každý tým má předplacených 50 piveček.  

Výsledky 21. kola:            
             

K.K.CLUB - BROADWAY

   

4

:

1

(2:1)

Branky: Balvín, Jurásek, Malý, Uvízl J. - Doubrava M.        
ŽK: Uvízl J. (K.K.CLUB), Bittner M., Rattay (oba BROADWAY)  
             

FC OMBRE - K2 TEAM

   

3

:

1

(2:1)

Branky: Žanda 2, Nýdecký - Janíček J.            
             
             

HAK - AS REVOLUCE

   

1

:

4

(0:1)

Branky: Švub - Martínek 2, Jílek, Veigl            
             
             

EL NINO - SANTORINI

   

2

:

9

(2:3)

Branky: Krátký, Weisner - Malý T. 3, Novák 3, Hatoň 2, Výboštok  
             
             

CARINO "2000" - RED BULL

   

1

:

16

(0:6)

Branky: Krška - Jedelský 4, Hajtmar 3, Novotný 3, Sládek 3, Beran, Janíček, Němec
             
             

HAVLÍČKOVA - volný den

           

 

 

22. kolo - ročník 2013:

Netradičně v pátek večer se rozhodlo o vítězi 32. ročníku Zábřežské ligy malé kopané. A dle předpokladů se jím, díky vítězství v posledním zápase celé soutěže, stal K2 TEAM. Ale pojďme pěkně popořádku. Nejprve v souboji o páté místo BROADWAY porazila 5:2 AS REVOLUCI a tím ji odsunula na konečné sedmé místo. Hráčům BROADWAY se vydařil vstup do zápasu a prakticky z prvních dvou střel zápasu se ujali vedení 2:0. Brankový náskok drželi po celý zápas a v závěru ho ještě navýšili. Ve druhém úvodním zápase se sice nehrálo o žádné vylepšení pozice v tabulce, přesto to byl významný zápas. A to hned ze dvou důvodů. Za prvé šlo o historicky poslední zápas trojnásobného vítěze ZLMK - týmu CARINO "2000" a za druhé pět gólů vstřelil nejlepší kanonýr ligy Tomáš Malý, čímž se dostal na neskutečných 51 gólů za sezónu. FC OMBRE završilo první sezónu v lize výhrou 5:1 nad HAVLÍČKOVOU a skončilo celkově na vynikajícím čtvrtém místě. V podzimní části bylo dokonce třetí a pokud naváže stejnými výkony i na jaře, může mít i cíle nejvyšší. Naopak HAVLÍČKOVA k pěti jarním bodům nepřidala na podzim ani jeden a klesla na poslední pozici. Naštěstí ji sestup nehrozí a může tak přemýšlet o posilách na příští rok. Pohledný a rychlý fotbal dnes divákům nabídly týmy K.K.CLUB a RED BULL. Kláštereckým sice po výhře týmu BROADWAY už o nic nešlo, přesto nedali RED BULLU nic zadarmo a byli vyrovnaným soupeřem. Gól se jim ale vsřelit nepodařilo a odešli poraženi 0:2. RED BULL tak měl po výhře alespoň malou naději na celkový triumf a o všem tak rozhodl závěrečný souboj HAK v. K2 TEAM. Žádné výsledkové překvapení se ale nekonalo. Ká dvojka šla za svým cílem hned od začátku zápasu, brzy šla do vedení a ještě do poločasu rozhodla o svém premiérovém titulu. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohly oslavy propuknout naplno a věřím, že budou pokračovat i na dnešním vyhlášení výsledků, kam jste všichni srdečně zváni.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům letošního ročníku za jejich účast a věřím, že příští rok na jaře budou opět připraveni bojovat o body a vítězství v naší soutěži.      

Výsledky 22. kola:            
             

BROADWAY - AS REVOLUCE

   

5

:

2

(2:0)

Branky: Minář 2, Kropáček, Pěnička M., Rattay - Balvín, Neumann  
             
             

CARINO "2000" - SANTORINI

   

2

:

7

(0:3)

Branky: Doležel 2 - Malý T. 5, Hatoň, Výboštok        
             
             

K.K.CLUB - RED BULL

   

0

:

2

(0:1)

Branky: Král, Sládek            
ŽK: Jurásek (K.K.CLUB), Hajtmar, Sládek (oba RED BULL)      
             

FC OMBRE - HAVLÍČKOVA

   

5

:

1

(2:1)

Branky: Horký 3, Kapl 2 - Koruna            
ŽK: Ohrablo (FC OMBRE), Koruna (HAVLÍČKOVA)        
             

HAK - K2 TEAM

   

0

:

3

(0:3)

Branky: Janíček J. 2, Pecháček            
ŽK: Klimeš (HAK)            
             

EL NINO - volný den