Disciplinární seznam - ročník 2014:    

 

Jméno:

Mužstvo:

Počet ČK:

Počet ŽK:

Ohrablo Daniel FC OMBRE 2 2
       
Němec Jakub K2 TEAM 1 4
Kauer Tomáš FC OMBRE 1 3
Vaník Tomáš FC OMBRE 1 3
Bittner Lukáš BROADWAY 1  
Hýbl Radek K.K.CLUB 1  
Janhuba Jiří AS REVOLUCE 1  
Knápek Jan K.K.CLUB 1  
Kulíšek Ondřej K2 TEAM 1  
       
Dvořák Tomáš K.K.CLUB   5
       
Kejík Michal AS REVOLUCE   4
Sládek Tomáš RED BULL   4
       
Jurásek Robert K.K.CLUB   3
Pěnička Martin BROADWAY   3
Pěnička Radovan BROADWAY   3
Svoboda Jakub K.K.CLUB   3
Výboštok Marek SANTORINI   3
       
Daniel Petr HAK   2
Janíček Aleš FC OMBRE   2
Jedelský Lukáš RED BULL   2
Král Ondřej RED BULL   2
Malý Libor SANTORINI   2
Malý Viktor RED BULL   2
Nýdecký Ondřej FC OMBRE   2
Soural Petr AS REVOLUCE   2
Šafář Michael SANTORINI   2
Žanda Miroslav FC OMBRE   2
       
Appl Jaroslav SANTORINI   1
Balvín Jakub AS REVOLUCE   1
Balvín Lukáš K.K.CLUB   1
Barvíř Michal AS REVOLUCE   1
Hajtmar Lukáš RED BULL   1
Hatoň Marek SANTORINI   1
Horák David AS REVOLUCE   1
Horký Tomáš FC OMBRE   1
Hýbl Tomáš HAK   1
Kejík Lukáš BROADWAY   1
Kubíček Martin HAK   1
Lakomý Pavel K.K.CLUB   1
Lukáč David K2 TEAM   1
Majstršín Jan FC OMBRE   1
Majstryszin Jiří SANTORINI   1
Malý Jakub K.K.CLUB   1
Minář Radim FC OMBRE   1
Morong Erik K.K.CLUB   1
Okleštěk Lukáš SANTORINI   1
Paraska Aleš HAK   1
Petrmann David K.K.CLUB   1
Pospíšil Jakub K.K.CLUB   1
Puchr Roman AS REVOLUCE   1
Rösler Dominik HAK   1
Šafář David RED BULL   1
Uvízl Martin K.K.CLUB   1
Večeř Petr SANTORINI   1
Verner Tomáš K.K.CLUB   1

 

Trestní bank - ročník 2014: 

 

název týmu

stav TB

udělené pokuty

AS REVOLUCE

300,- Kč

 100,- (ČK 5. kolo - Janhuba Jiří)
100,- (3 x ŽK - Kejík Michal) 

BROADWAY

500,- Kč

druhý vklad 31.10.

 100,- (nesklizení hřiště, 3.kolo)
100,- (ČK 10. kolo - Bittner Lukáš)
100,- (3 x ŽK - Pěnička Radovan)
100,- (nenastoupení do utkání - 17. kolo)
100,- (3 x ŽK - Pěnička Martin)

FC OMBRE

400,- Kč

druhý vklad 10.10.

 100,- (ČK 1. kolo - Ohrablo Daniel)
100,- (ČK 14. kolo - Vaník Tomáš)
100,- (3 x ŽK - Vaník Tomáš)
100,- (3 x ŽK - Kauer Tomáš)
100,- (ČK 16. kolo - Ohrablo Daniel)
100,- (ČK 21. kolo - Kauer Tomáš)

HAK

500,- Kč

 

K.K.CLUB

 

400,- Kč

druhý vklad 17.10.

100,- (ČK 5. kolo - Knápek Jan)
100,- (3 x ŽK - Dvořák Tomáš)
100,- (3 x ŽK - Svoboda Jakub)
100,- (ČK 10. kolo - Hýbl Radek)
100,- (nenastoupení do utkání - 17. kolo)
100,- (3 x ŽK - Jurásek Robert)

K2 TEAM

200,- Kč

 100,- (ČK 9. kolo - Němec Jakub)
100,- (3 x ŽK - Němec Jakub)
100,- (ČK 16. kolo - Kulíšek Ondřej)

RED BULL

400,- Kč

100,- (3 x ŽK - Sládek Tomáš)

SANTORINI

400,- Kč

100,- (3 x ŽK - Výboštok Marek)