12. kolo - ročník 2014:

Sebevědomě vstoupili do podzimní části hráči týmu RED BULL a opět se přiblížili svému prvnímu titulu. Zápas se odehrál plně v jejich režii a i když ze začátku pouze zvonili tyče soupeřovy svatyně, nakonec se skóre zastavilo na třinácti brankách. V souběžně hraném utkání mezi týmy K2 TEAM a SANTORINI viděli diváci mnohem vyrovnanější partii, i když výsledek vypadá také poměrně jasně. K2 TEAM tak v tabulce odskočil svému soupeři o tři body, ale má o zápas více. Na cestu vzhůru tabulkou vykročila také AS REVOLUCE, která přehrála 7:0 K.K.CLUB. Klášterečtí nevyužili v první půli slibné šance a bohužel pro ně toho soupeř dokázal využít a ve druhé půli zápas rozhodl. Nejvyrovnanější tak byl zápas FC OMBRE v. BROADWAY. Hráči FC OMBRE oblékli do podzimní části nové dresy, ty se ale vítěznými nestaly. Vše se odvíjelo od první vstřelené branky týmu BROADWAY. Po ní se vedoucí tým stáhl do obrany a vědom si útočné síly soupeře, důsledně bránil. To se mu dařilo až do poloviny druhé půle, kdy FC OMBRE konečně vyrovnalo a začalo myslet i na vítěztví. Tyto plány ale vzaly za své hned po rozehře, BROADWAY totiž vstřelila druhý gól a vítězství si již pohlídala.

Branky: Sitta 2, Janíček J., Kulíšek M., Kulíšek O., Teffert - Appl, Výboštok
ŽK: Majstryszin, Výboštok (oba SANTORINI)

13. kolo - ročník 2014:

Zatím vítězně si na podzim vede BROADWAY, která si ve 13. kole poradila s dalším těžkým soupeřem. A opět bylo vítězství podpořeno velmi dobrou obranou, ke které se dnes přidala i rychlá a přesná útočná fáze. K.K.CLUB se gólově prosadil až v závěru utkání a to na body nestačilo. Druhým týmem, který na podzim neztratil ani bod, je K2 TEAM. Ten dnes porazil 7:4 AS REVOLUCI a výsledek tak potvrdil postavení obou týmů v tabulce. Rozhodující náskok si K2 TEAM vypracoval již v první půli a i když se v té druhé prosadil i soupeř, vedení si pohlídal. Poněkud s mírnější porážkou než v minulém kole dnes ze hřiště odcházeli hráči HAKU. Bohužel ani dnes se jim nepodařilo vstřelit gól a bez toho se vyhrát nedá. Ze zaslouženého vítězství se tak radovalo FC OMBRE, které vyhrálo 6:0 a bodově se dotáhlo na třetí místo v tabulce. Na ní je také SANTORINI, které se utkalo s vedoucím týmem. Souboje těchto mužstev patří k tomu nejlepšímu co naše liga nabízí a nejinak tomu bylo i dnes. V první půli byl lepší RED BULL a ujal se vedení 1:0. Ve druhé SANTORINI přidalo a snažilo se o vyrovnání. To přišlo v závěru zápasu z penalty, nařízené za ruku obránce v pokutovém území. Oba týmy tak berou po bodu a remíza je to spravedlivá.

Branky: Appl, Okleštěk - Jedelský, Novotný
ŽK: Jedelský, Malý, Sládek (všichni RED BULL)

14. kolo - ročník 2014:

14. kolo bylo zatím nejbohatší na góly, celkem jich padlo 36. Slušně si zastřílel vedoucí RED BULL, který porazil 9:2 AS REVOLUCI. Přitom úvod zápasu takové kanonádě nenasvědčoval. AS REVOLUCE měla několik slušných příležitostí, které ovšem zůstaly nevyužity. Poté už se do šancí dostali i hráči RED BULLU a vedli si mnohem lépe. Čtyři góly vstřelil Lukáš Jedelský a v čele tabulky střelců má už náskok 10 gólů. Vyrovnanou bitvu dnes svedli týmy FC OMBRE a SANTORINI. V první půli gól nepadl i přesto, že SANTORINI hrálo 10-minutovou přesilovku po vyloučení hráče FC OMBRE. Co se nepodařilo v přesilovce, se podařilo hned v úvodu druhé půle a SANTORINI šlo po dorážce přímého kopu do vedení 1:0. FC OMBRE ale nesložilo zbraně, začalo makat a zápas čtyřmi góly otočilo. Skvělý fotbal se hrál i v zápase K2 TEAM v. K.K.CLUB. Oba týmy mají spoustu šikovných hráčů a na úrovni zápasu to bylo znát. Nakonec se z výhry 7:2 radoval K2 TEAM a může tak stále pomýšlet na pronásledování RED BULLU v čele tabulky. Tím spíše, že nás příští týden čeká vzájemný souboj těchto mužstev. Vysokou výhru dnes ukopala i BROADWAY, která přehrála 10:1 HAK. Už začátek zápasu nevěštil pro HAK nic dobrého, neboť se sešel pouze ve čtyřech hráčích. A i když ještě během první půle přišel i ten pátý, o osudu utkání již bylo rozhodnuto. Hráči BROADWAY si s chutí zastříleli a na podzim ještě neztratili ani bod. Uvidíme jak si povedou příští týden se SANTORINI, které dnešní výhrou předskočili v neúplné tabulce.

Branky: Hýbl, Kauer, Minář, Žanda - Benedikt
ŽK: Kauer, Minář, Vaník (všichni FC OMBRE) - Malý L. (SANTORINI)
ČK: Vaník (FC OMBRE)

K2 TEAM - K.K.CLUB

7

:

2

(1:0)

Branky: Pokorný 3, Janíček J., Krátký, Lukáč, Sitta - Petrmann, Uvízl J.

15. kolo - ročník 2014:

Dnešními zápasy jsme vstoupili do třetí série vzájemných zápasů. Nejsledovanějším byl duel K2 TEAM v. RED BULL a otázkou bylo, zda se K2 TEAMU podaří zdramatizovat boj o titul. RED BULL ovšem žádné komplikace nepřipustil a v prvním poločase si vytvořil herní převahu, kterou přetavil do vedení 3:0. Ve druhém se hra opticky vyrovnala, ale skóre zůstalo ve prospěch RED BULLU, který tak dál suverénně míří za titulem. První podzimní body dnes mohl vybojovat HAK, když těsně před koncem zápasu srovnával v zápase s K.K.CLUBEM na 3:3. Jenže v úplném závěru zápasu dokázal K.K.CLUB ještě jednou skórovat a bere tři body za vítězství 4:3. To plný podzimní bodový zisk má stále BROADWAY, která si dnes poradila i se SANTORINI. A opět hrála důležitou roli výborná obrana, která dovolila soupeři skórovat pouze jednou, což byl základ pro vítězství 4:1. Neméně radosti měli po svém zápase hráči AS REVOLUCE, kteří porazili 6:2 FC OMBRE. Vítězství bylo o to překvapivější, že AS REVOLUCE hrála pouze v pěti lidech, tedy bez možnosti střídání.

Dnes se hrály i dvě dohrávky 11. kola. V první vyhrál K2 TEAM nad týmem HAK 7:2, když všechny své góly vstřelil již v prvním poločase. Ve druhé dohrávce se utkaly týmy AS REVOLUCE a SANTORINI. A jak jsem již psal, AS REVOLUCE neměla již v předchozím zápase nikoho na střídání a v dohrávce se navíc musela obejít bez vykartovaného hráče. Takže nastoupila do zápasu ve čtyřech hráčích v poli. SANTORINI na to reagovalo nevídaným gentlemanským gestem a hrálo také pouze se čtyřmi hráči. Na hřišti tak bylo mnohem více prostoru, než jsou hráči zvyklí. Nakonec se to ukázalo lepší pro AS REVOLUCI, která zvítězila 7:5.

Branky: Kubíček 2, Hojgr - Jurásek, Knápek, Malý, Petrmann
ŽK: Daniel, Hýbl (oba HAK) - Morong (K.K.CLUB)

16. kolo - ročník 2014:

Zatímco o vítězi letošního ročníku je téměř rozhodnuto, pořadí na dalších medailových pozicích se spíše zamotává. V tabulce druhý K2 TEAM dnes neměl šťastný den a s FC OMBRE prohrál jednoznačně 0:7. A vítězství pro FC OMBRE to bylo naprosto zasloužené, bylo lepším týmem po celý zápas. Na svého soka tak ztrácí už jen pět bodů, což určitě není nemožné stáhnout - ve hře je ještě 15 bodů. FC OMBRE v tabulce předskočilo i podzimního suveréna - tým BROADWAY. Ten dnes ztratil první podzimní body, když nestačil na mužstvo AS REVOLUCE a prohrál těsně 2:3. AS REVOLUCE se tak také tlačí vzhůru tabulkou a na medailové pozice ztrácí čtyři body. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na SANTORINI, které si dnes poradilo 8:1 s HAKEM a pokud bude stejně úspěšné i v dohrávce s tímto týmem, bude třetí místo atakovat také. Kdo naopak ztrácí je K.K.CLUB, který dnes propadl s RED BULLEM a pokud nechce skončit na chvostu tabulky, bude muset zabrat. Příležitost bude mít hned v příštím kole v souboji se SANTORINI, na které se vždy dokáže správně motivovat. Zajímavý bude také souboj vedoucího RED BULLU s FC OMBRE, protože pokud RED BULL zvítězí a současně zaváhá K2 TEAM (hraje s týmem BROADWAY), může RED BULL s předstihem slavit mistrovský titul ! Věřme, že FC OMBRE potvrdí současnou formu a favorita potrápí.