17. kolo - ročník 2014: 

Pouze dva zápasy se hrály v 17. kole. V prvním se utkal RED BULL s FC OMBRE a vítězstvím potvrdil nadvládu v letošním ročníku. Jediným týmem,který ho letos dokázal porazit, tak i nadále zůstává K.K.CLUB. Bodově sice RED BULL ještě titul jistý nemá, ale o jeho triumfu už není pochyb. FC OMBRE dnes vyšlo bodově naprázdno a o třetí místo bude muset ještě zabojovat. Na záda mu také dýchá AS REVOLUCE, které se v posledních zápasech daří, což dnes potvrdila výhrou 6:1 nad HAKEM. Tři body za kontumační výhry dnes braly i týmy SANTORINI a K2 TEAM. Jejich soupeři do utkání nenastoupili a dle pravidel jim budou odečteny 3 body a zaplatí pokutu 100 Kč. 

Výsledky 17. kola:            
             

SANTORINI - K.K.CLUB

   

5

:

0

 

kontumace (mužstvo K.K.CLUB nenastoupilo do utkání)      
             
             

RED BULL - FC OMBRE

   

3

:

1

(1:0)

Branky: Jedelský 2, Sládek - Minář            
             
             

AS REVOLUCE - HAK

   

6

:

1

(3:0)

Branky: Balvín 3, Martínek 3 - Borák            
             
             

K2 TEAM - BROADWAY

   

5

:

0

 

kontumace (mužstvo BROADWAY nenastoupilo do utkání)      
             
 
 

18. kolo - ročník 2014:

Tak se hráči RED BULLU konečně dočkali vytouženého okamžiku a po čtyřech stříbrných umístěních vykopali letos titul. A vítězství je to naprosto zasloužené, protože byli opravdu nejlepší. Dnes porazili BROADWAY 4:2, když dokázali otočit nepříznivý poločasový stav. Utkání se hrálo v nepříjemném lijáku, nicméně na kvalitě to příliš neubralo.  BROADWAY prokázala výbornou podzimní formu a favorita potrápila. Ve druhé půli se ale prosadili střelecké opory RED BULLU a to rozhodlo. Ke konci zápasu už si hráči společně se svými fanoušky naplno užívali letošní vítězství. Zajímavé ovšem budou ještě souboje o další medailové pozice. Nejlépe našlápnuto má K2 TEAM, který dnes přehrál HAK vysoko 10:1 a má na druhém místě osmibodový náskok na dvojici týmů SANTORINI a FC OMBRE. Ani tento náskok ale nemusí nic znamenat, protože SANTORINI, které dnes porazilo AS REVOLUCI 5:1,  má o zápas méně a navíc se s "ká dvojkou" utká v příštím kole. Pokud SANTORINI oba zápasy vyhraje přiblíží se na pouhé dva body. A samozřejmě je tu ještě FC OMBRE, které určitě nechce skončit čtvrté jako loni. Dnes své ambice podpořilo nelehkou výhrou nad K.K.CLUBEM 2:0. No vypadá to, že bude o co hrát až do posledního kola, což je jenom dobře.  

Výsledky 18. kola:            
             

SANTORINI - AS REVOLUCE

   

5

:

1

(2:1)

Branky: Novák 2, Appl, Kamlar, Malý L. - Balvín        
             
             

HAK - K2 TEAM

   

1

:

10

(1:3)

Branky: Kubíček - Teffert 4, Janíček J. 3, Němec 2, Kulíšek M.  
             
             

K.K.CLUB - FC OMBRE

   

0

:

2

(0:0)

Branky: Hýbl, Minář            
ŽK: Jurásek (K.K.CLUB) - Ohrablo (FC OMBRE)        
             

BROADWAY - RED BULL

   

2

:

4

(1:0)

Branky: Bajger, Smyčka - Novotný 2, Jedelský, Sládek        
             
 

19. kolo - ročník 2014:

Letošní ročník Zábřežské malé kopané se pomalu ale jistě blíží ke svému závěru. Do konce zbývají už jen dvě kola a z hlediska počasí je to jenom dobře - minulý týden liják, dnes nepříjemná zima. A i někteří hráči již mají fotbalu dost. Alespoň to tak vypadá podle toho, jak se mužstva scházejí k zápasům. Hned dva týmy dnes hráli pouze ve čtyřech v poli, jeden tým se ke své dohrávce ani nedostavil. To se ovšem netýká např. K2 TEAMU, který si dnešní výhrou nad SANTORINI definitivně zajistil druhé místo. Není to sice obhajoba loňkého titulu, ale i tak může být K2 TEAM se svým umístěním maximálně spokojený. K2 TEAM si tak s RED BULLEM prohodili loňské pozice a podobně to vypadá i na třetím a čtvrtém místě. SANTORINI i FC OMBRE mají sice momentálně shodně 31 bodů, ale FC OMBRE má lehčí los a lepší vzájemné zápasy, takže i v tomto případě to vypadá na prohození loňského umístění. Ale nechme se překvapit, jak to nakonec dopadne. V druhé polovině tabulky mají týmy, až na HAK,  minimální odstupy, takže i zde se ještě pořadí může měnit. Dnes zvítězil K.K.CLUB nad AS REVOLUCE 5:2 a ještě se bude snažit odpoutat od předposledního místa, zvlášť když příští týden hraje s týmem BROADWAY, na který ztrácí pouze tři body. 

Výsledky 19. kola:            
             

AS REVOLUCE - K.K.CLUB

   

2

:

5

(2:3)

Branky: Weigler 2 - Petrmann 2, Uvízl J. 2, Pospíšil        
ŽK: Horák, Kejík (oba AS REVOLUCE)            
             

FC OMBRE - BROADWAY

   

6

:

1

(3:0)

Branky: Kauer 3, Hýbl, Minář, Vaník - Pěnička M.        
ŽK: Pěnička M. (BROADWAY)            
             

K2 TEAM - SANTORINI

   

5

:

1

(3:0)

Branky: Kulíšek M. 2, Janíček J., Pokorný, Teffert - Novák      
             

RED BULL - HAK

   

:

 0

 

kontumace (bez odečtu bodů)            
             

 

20. kolo - ročník 2014:

Předposlední kolo mohlo vyřešit poslední neznámou ohledně medailových pozic, leč nestalo se tak. FC OMBRE si sice dle předpokladů poradilo s HAKEM a zvítězilo vysoko 10:0, ale SANTORINI získalo bod za remízu 2:2 s již jistým vítězem RED BULLEM a udrželo si tak naději na obhajobu bronzu. Rozhodnutí tak přinese až vzájemný souboj obou mužstev v posledním kole. FC OMBRE půjde do utkání s výhodou, že mu stačí i remíza. Také situace ve spodní polovině tabulky se vyjasňuje. BROADWAY porazila těsně K.K.CLUB, odsunula ho na konečné sedmé místo a sama může pomýšlet na místo páté. K tomu musí příští týden porazit HAK a čekat, zda AS REVOLUCE nezíská alespoň bod v zápase s RED BULLEM. Pro AS REVOLUCI to bude těžký úkol, ale ne nereálný. Pokud zahraje tak dobře jako dnes, kdy nedala K2 TEAMU šanci a zvítězila 6:3, mohou se z pátého místa těšit její hráči. 

Výsledky 20. kola:            
             

HAK - FC OMBRE

   

0

:

10

(0:5)

Branky: Kauer 3, Kozlanský 2, Minář 2, Žanda 2, Janíček      
ŽK: Daniel (HAK)            
             

SANTORINI - RED BULL

   

2

:

2

(1:2)

Branky: Benedikt 2 - Jedelský, Sládek            
             

K.K.CLUB - BROADWAY

   

4

:

5

(1:1)

Branky: Petrmann 3, Malý - Bajger 3, Kejík, Smyčka        
             
             

AS REVOLUCE - K2 TEAM

   

6

:

3

(5:0)

Branky: Martínek 3, Hojgr, Nimrichtr, Ženatý - Teffert 2, Pokorný  
ŽK: Němec (K2 TEAM)            
             

 

 

21. kolo - ročník 2014:

33. ročník Zábřežské ligy malé kopané je minulostí. Novinkou, která se alespoň dle mého soudu osvědčila, byla změna hracího termínu na páteční večer. Určitě se mnou budou souhlasit hráči RED BULLU, kteří se poprvé stali mistry ligy a potvrdili tak fotbalovou kvalitu, kterou bezesporu mají. Letos herní kvalitu podpořili i disciplínou (k čemuž jim páteční termín určitě pomohl) a je z toho první místo. A vítězně i sezónu zakončili, když porazili 4:1 AS REVOLUCI. Té se nepodařilo získat alespoň bod, což znamená konečné šesté místo za týmem BROADWAY, který má sice stejně bodů, ale lepší vzájemné zápasy. BROADWAY dnes porazila poslední celek soutěže, mužstvo HAK, vysoko 8:1. O nic, z hlediska konečného umístění, už nešlo v zápase dvou "ká" týmů. K2 TEAM potvrdil druhé místo výhrou 3:0. K.K.CLUB skončil přesně na opačném pólu tabulky - předposlední. Nejvíce sledovaným zápasem posledního kola byl tak souboj o konečné třetí místo mezi FC OMBRE a SANTORINI. A kdo naši ligu hraje nebo alespoň sleduje jako divák, musel v tomto duelu vidět i generační souboj. SANTORINI jako jeden z nejúspěšnějších týmů historie na straně jedné a FC OMBRE jako budoucnost ligy na straně druhé. Po závěrečném hvizdu se z výhry 5:2 radovali hráči FC OMBRE a vybojovali tak třetí příčku. Věřím, že je toto umístění posílí a příští rok budou atakovat mety nejvyšší. K tomu bude ale potřeba přidat i tu výše zmiňovanou disciplínu, která je k úspěchu nezbytná.
 

Všem hráčům, rozhodčím a organizátorům soutěže nezbývá než poděkovat, popřát klidnou zimní přestávku a na jaře se snad budeme opět těšit na vzájemné souboje. Bohužel týmů v soutěži postupně ubývá a nové není kde brát. Takže pokud byste věděli o nějakých možných zájemcích o naši soutěž, neváhejte mě kontaktovat. Pevně doufám, že soutěž udržíme a budeme pokračovat v její dlouhé historii. ZLMK zdar !  

Výsledky 21. kola:            
             

K2 TEAM - K.K.CLUB

   

3

:

0

(1:0)

Branky: Janíček J., Sitta, Teffert            
ŽK: Pospíšil (K.K.CLUB)            
             

BROADWAY - HAK

   

8

:

1

(4:1)

Branky: Bittner L. 2, Němec 2, Bittner M., Kejík, Pěnička M., Smyčka - Rösler
ŽK: Paraska (HAK)            
             

RED BULL - AS REVOLUCE

   

4

:

1

(1:0)

Branky: Malý 2, Jedelský, Šafář - Horák            
ŽK: Král (RED BULL)            
             

FC OMBRE - SANTORINI

   

5

:

2

(2:1)

Branky: Kauer 2, Horký, Minář, Žanda - Novák 2        
ŽK: Majstršín, Nýdecký (oba FC OMBRE) - Šafář (SANTORINI)  
ČK: Kauer (FC OMBRE)