7. kolo - ročník 2014:

Sedmým kolem byla odehrána první třetina zápasů ročníku 2014. Každý tým se utkal jednou se všemi soupeři. Nejlépe si zatím vede RED BULL, který neztratil ani bod a je v čele soutěže. Dnes porazil 5:0 AS REVOLUCI, která naopak na vítězství čeká už šest kol. Na druhém místě se osamostatnil obhájce titulu K2 TEAM, který v dramatickém boji dokázal přetlačit 3:2 K.K.CLUB. Na přední místa se díky čtvrtému vítězství v řadě dere FC OMBRE, které porazilo 2:1 SANTORINI a oba soupeři mají shodně 12 bodů. V duelu mužstev z konce tabulky porazila BROADWAY, nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, HAK. Zajímavostí určitě je, že zatím žádné z 28 utkání neskončilo remízou.

8. kolo - ročník 2014:

Osmým kolem jsme načali druhé kolo vzájemných zápasů a výsledky jsou téměř totožné jako v prvním kole. Jedinou výsledkovou změnou je vítězství HAKU nad K.K.CLUBEM. Po bezbrankovém poločase vstřelil dva góly Miroslav Vlk a zajistil svému týmu cenné vítězství. Na první bodovou ztrátu pro RED BULL to dlouho vypadalo v jeho zápase s K2 TEAM. "Ká dvojka" začala zápas výborně, po dvou útocích a střelách z pravé strany vedla 2:0. Střelcem obou gólů byl Radek Janíček. Ve druhé půli ale RED BULL dokázal, že je v útoku velmi silný. Soupeře zatlačil a výsledkem bylo vyrovnání po dvou tečovaných střelách. Když už to vypadalo na první letošní remízu, dostal se do úniku Tomáš Sládek a nekompromisně zakončil do šibenice. K2 TEAM tak sice může být spokojený s předvedenou hrou, ale všechny body bral RED BULL a v tabulce má už náskok 9 bodů. SANTORINI porazilo 4:3 BROADWAY a na výhru se pěkně nadřelo. Ani jeden tým nenastupoval do zápasu v optimální sestavě a šance tak byly vyrovnané. Nakonec bylo SANTORINI o gól lepší a připsalo si pátou výhru v sezóně. Teprve druhou výhru v sezóně dnes uhrála AS REVOLUCE a opět se stejným soupeřem. FC OMBRE vstoupilo do zápasu vlažně a rychle prohrávalo o dva góly. Do poločasu pak bylo ještě o gól hůře. Ve druhé půli ovšem zabralo, soupeře začalo přehrávat a dokázalo snížit na 2:3. V té chvíli to vypadalo na obrat v utkání. Ten ovšem nepřipustil Rosťa Martínek, z brejku zvýšil na 4:2 a AS REVOLUCE již zápas nepustila.

Výsledky 8. kola:

SANTORINI - BROADWAY

4

:

3

(3:2)

Branky: Appl 2, Hatoň, Okleštěk - Pěnička M. 2, Bittner L.

9. kolo - ročník 2014:

Až v devátém kole našel RED BULL svého přemožitele - stal se jím K.K.CLUB, kterému se podařilo ve druhém poločase třemi brankami otočit nepříznivý stav a vedení udržel až do závěrečného hvizdu. K.K.CLUB si připsal důležité body a odčinil tak porážku z minulého kola. A navíc ukázal ostatním mužstvům, že i RED BULL se dá porazit. V dalším dramatickém souboji o přední místa v tabulce zvítězil K2 TEAM nad FC OMBRE 3:1 a posunul se na druhé místo tabulky. Vítězství se ale nerodilo snadno. FC OMBRE šlo do vedení 1:0 a navíc mělo na rozhraní obou poločasů desetiminutovou přesilovku po vyloučení Jakuba Němce. Tu však nevyužilo a ve druhé půli třikrát inkasovalo. I ve druhém vzájemném souboji porazila BROADWAY tým AS REVOLUCE a odskočila mu v tabulce. Narozdíl od ostatních zápasů 9. kola zde rozhodla už první půle, ve které si BROADWAY vypracovala tříbrankový náskok a ten pohodlně udržela až do konce utkání.
Zápas HAK - SANTORINI byl odložen na žádost SANTORINI a termín dohrávky budeme řešit v týdnu. I s ohledem na žádost AS REVOLUCE, která by si chtěla předehrát zápas 11. kola proti SANTORINI.

Branky: Dvořák, Malý, Uvízl J. - Janíček, Jedelský
ŽK: Dvořák, Jurásek, Svoboda (všichni K.K.CLUB) - Jedelský, Sládek (oba RED BULL)

Branky: Němec 2, Bajger, Pěnička M. - Barvíř
ŽK: Pěnička R. (BROADWAY) - Kejík (AS REVOLUCE)

10. kolo - ročník 2014:

Až v desátém kole se zrodila první letošní remíza. Smírně se rozešly týmy RED BULL a FC OMBRE. Dlouho to dokonce vypadalo na remízu bezgólovou, ale v závěru zápasu se nejprve prosadil nejlepší střelec soutěže Lukáš Jedelský a na jeho gól bleskově odpověděl Tomáš Kauer z FC OMBRE. Další zápasy již byly gólově bohatší. Hattrickem Davida Horáka otočila AS REVOLUCE nepříznivě se vyvíjející zápas s HAKEM a odskočila svému soupeři na chvostu tabulky. Druhý hattrick jsme viděli v zápase SANTORINI v. K.K.CLUB a autorem byl Jaroslav Appl, který tak výrazně pomohl svému týmu k výhře 4:2. SANTORINI se tak bodově dotáhlo na druhý K2 TEAM, který dnes body nezískal. BROADWAY měla skvělý vstup do utkání a už v první minutě vstřelila vedoucí gól. A nakonec to byl i gól vítězný, protože K2 TEAM se střelecky neprosadil a odešel poražen 0:3.

Branky: Appl 3, Novák - Uvízl M. 2
ŽK: Okleštěk (SANTORINI) - Uvízl M. (K.K.CLUB)

Branky: Jedelský - Kauer
ŽK: Horký, Nýdecký, Ohrablo (všichni FC OMBRE)

11. kolo - ročník 2014:

Z 11. kola jsem odehráli pouze dva zápasy, zbylé dva se budou dohrávat až na podzim. Oba dnešní zápasy byly bohaté na góly a měly jednoznačné vítěze. V prvním zápase porazilo FC OMBRE 7:1 K.K.CLUB a předskočilo soupeře v tabulce. I vzhledem k umístění obou celků v tabulce se určitě očekával vyrovnanější zápas. FC OMBRE bylo ale střelecky mnohem produktivnější a nedalo soupeři šanci. Ve druhém zápase jsme viděli rozdílné poločasy. Zatímco v prvním držela BROADWAY s lídrem tabulky krok, ve druhém už to bylo střelecké představení vítězného týmu, což se projevilo i na konečném skóre. Čtyřmi brankami si upevnil vedení v tabulce střelců Lukáš Jedelský.