1. kolo - ročník 2015:

V pátek 10.4. jsme zahájili 34. ročník Zábřežské ligy malé kopané. Impozantně do něj vstoupil obhájce titulu RED BULL, který deklasoval BROADWAY 10:0 a předvedenou hrou dal jasně najevo, že o ničem jiném než o obhajobě titulu nemůže být řeč. Šesti góly se uvedl loňský král střelců Lukáš Jedelský. Další zápasy už byly hodně vyrovnané. K.K.CLUB porazil 3:1 HAK, když o vítězství rozhodl ve druhé půli. Šlo o utkání dvou posledních týmů loňského ročníku a až další zápasy napoví, zda tyto příčky přepustí letos někomu jinému. Vlastní nedisciplinovaností a lehkovážným přístupem se dnes o důležitou výhru připravilo FC OMBRE. Když ve druhé půli zvyšovalo vedení již na 4:1, zdálo se být rozhodnuto. Ale hráči SANTORINI nesložili zbraně, podařilo se jim vyrovnat a v úplném závěru zápasu dokonce využít nabídnutou přesilovku a překlopit výsledek na svou stranu. Neméně důležitou výhru dnes vybojovala AS REVOLUCE, která porazila vicemistra K2 TEAM 3:2.

Branky: Uvízl 2, Dvořák - Krňávek
ŽK: Knápek, Uvízl (oba K.K.CLUB) - Paraska (HAK)

SANTORINI - FC OMBRE

5

:

4

(0:2)

Branky: Okleštěk 2, Hatoň, Novák, Výboštok - Kapl, Minář, Švub, Vaník
ŽK: Šafář (SANTORINI) - Janíček (FC OMBRE)

Branky: Kulíšek M., Sitta - Martínek, Špička, vlastní K2 TEAM
ŽK: Hanák, Kulíšek T. (oba K2 TEAM) - Balvín, Pěnička (oba AS REVOLUCE)

2. kolo - ročník 2015:

Ve druhém kole nejvíc zaujala demolice týmu HAK v zápase s RED BULLEM. Hlavní příčinou vysokého výsledku byl nedostatek hráčů v týmu HAK. Do zápasu nastoupili pouze v pěti a když se potom jeden z nich zranil, dohrávali v nejnižším možném počtu 3+1. RED BULL svého soupeře ale nešetřil a konečné skóre zápasu je rekordních 20:0. Gólová přestřelka se odehrála i v zápase AS REVOLUCE v. K.K.CLUB. Zde ale branky padaly na obou stranách. V poločase, za stavu 4:1, to vypadalo na pohodovou výhru AS REVOLUCE. Výhra z toho nakonec byla, ale rozhodně ne pohodová, protože K.K.CLUB dokázal ve druhé půli výsledek srovnat a o vítězi se rozhodlo až v samotném závěru zápasu. A stejně jako AS REVOLUCE rozhodl i K2 TEAM svůj souboj s FC OMBRE až v závěru zápasu a připsal si první letošní body. Plný bodový zisk mají zatím tři týmy a mezi nimi je SANTORINI, které dnes porazilo 4:1 BROADWAY. SANTORINI mělo sice herní převahu, ale BROADWAY velmi dobře bránila a navíc hrozila z brejků. O vítězství se tak rozhodlo až ve druhé půli, když SANTORINI vstřelilo třetí a v zápětí čtvrtý gól.

Branky: Martínek 3, Balvín, Kejík, vlastní K.K.CLUB - Uvízl 3, Hýbl, Klemsa
ŽK: Kejík, Soural (oba AS REVOLUCE) - Dvořák, Hýbl (oba K.K.CLUB)

3. kolo - ročník 2015:

První letošní remízou skončil duel dlouholetých rivalů SANTORINI a RED BULL. V prvním poločase šel RED BULL do vedení, ale SANTORINI dokázalo těsně před koncem půle odpovědět. Ve druhém poločase se naopak první trefili hráči SANTORINI a RED BULL vyrovnával až z nařízené penalty. Nakonec z toho tedy byla spravedlivá remíza, na čemž se shodli všichni aktéři zápasu. Dělby bodů mezi vedoucími týmy využila AS REVOLUCE, která přehrála 10:0 HAK a posunula se do čela průběžné tabulky. Pěti góly se blýskl Rosťa Martínek a pomalu, ale jistě se dotahuje na čelo kanonýrů. Další dva, souběžné hrané, zápasy třetího kola skončily shodnými výsledky 2:3. Z prvního letošního vítězství se radovaly týmy FC OMBRE a BROADWAY. Zatímco FC OMBRE si drželo vedení po celý zápas a nakonec ho uhájilo nejtěsnějším rozdílem, BROADWAY předvedla dokonalý obrat, když otočila stav zápasu z 0:2 na 3:2. Hattrickem se o to zasloužil Libor Rattay. První tři celky v tabulce bodově lehce odskočily, nicméně za nimi je situace vzácně vyrovnaná. Ale soutěž se nám teprve rozbíhá.

SANTORINI - RED BULL

2

:

2

(1:1)

Branky: Benedikt, Novák - Hajtmar, Král
ŽK: Appl, Výboštok (oba SANTORINI) - Janíček, Sládek (oba RED BULL)

Branky: Holomek, Uvízl - Žanda 2, Janíček
ŽK: Kocourek (K.K.CLUB) - Minář (FC OMBRE)

4. kolo - ročník 2015:

Dohrávkou 4. kola jsme ukončili jarní část ročníku 2015. Zbývají pouze dva zápasy 11. kola, které budou dohrány na podzim. Půlmistrem se i přes jednozápasové manko stal RED BULL, který má lepší celkové skóre než FC OMBRE. K tomu pomohla i dnešní vysoká výhra 9:1 nad týmem AS REVOLUCE. Podle umístění obou týmů v tabulce se očekával mnohem vyrovnanější souboj, ale na hřišti bylo vše jinak. AS REVOLUCI dnes nefungovala obrana a RED BULL šel rychle do vedení, které úspěšně navyšoval až na konečnou devítku. Stejně bodů jako RED BULL má FC OMBRE, které dnes porazilo 3:0 HAK. Výhra to bylo víceméně povinná, nicméně HAK, který hrál bez možnosti střídání, nedal svou kůži lacino. Bohužel jeho šance zůstaly nevyužity a tři body bere soupeř. Problémy se sestavou řeší již delší dobu K.K.CLUB. Dnes opět nastoupil v minimálním počtu 5+1 a po zkušenosti z minulého kola se soustředil hlavně na obranu. Na první gól BROADWAY dokázal K.K.CLUB ještě do poločasu reagovat. Po půli se ale BROADWAY přeci jen dokázala prosadit a soupeře i podruhé porazila. Bodově se tak dotáhla na třetí místo, což je dobrá výchozí pozice do podziní části. Stejně je na tom i SANTORINI, které dnes remizovalo 2:2 s K2 TEAM. A podle ohlasů po utkání, může K2 TEAM za získaný bod hodně děkovat svému brankáři. Šancí na straně SANTORINI bylo hodně, gólů ovšem padlo na obou stranách stejně. K2 TEAM se tak i nadále drží na dohled horní polovině tabulky.

Podzimní část startuje v pátek 4. září a pevně věřím, že se sejdou všechny týmy a sezónu dohrajeme dle rozpisu. Přeji Vám příjemné léto.

Výsledky 4. kola:

SANTORINI - K2 TEAM

2

:

2

(2:1)

Branky: Petruška 2 - Kulíšek O., Sitta Mich.

5. kolo - ročník 2015:

Páté kolo měnilo pořadí na čele tabulky. Do toho se opět vrátil RED BULL, který přesvědčivě porazil 5:0 K2 TEAM. Rozhodlo se už v první půli, ve které vstřelil RED BULL čtyři góly. Naopak první porážku v ročníku dnes utrpěla AS REVOLUCE, která nestačila na FC OMBRE. Do sestavy FC OMBRE se po odpykání trestu vrátil Antonín Kapl a hned se dvěma góly výrazně podílel na důležité výhře, která FC OMBRE posunula blíže čelu tabulky. Stejně je na tom i BROADWAY, která porazila poslední tým tabulky HAK 5:1 a připsala si druhé letošní vítězství.

V dohrávce porazil K.K.CLUB 3:1 SANTORINI a uštědřil tak soupeři první letošní porážku.

Branky: Malý, Petrmann, Uvízl - Novák
ŽK: Knápek, Petrmann (oba K.K.CLUB) - Šafář, Večeř (oba SANTORINI)

6. kolo - ročník 2015:

FC OMBRE si vyšláplo na dalšího favorita a po výhře 4:2 nad týmem RED BULL stoupá tabulkou vzhůru. Úvod soutěže se hráčům FC OMBRE výsledkově sice moc nevydařil, ale teď si vše vynahrazují. V minulém kole porazili AS REVOLUCI, teď i RED BULL. Pro dramatičnost ligy je to jen dobře. Do čela se tak opět posunula AS REVOLUCE, které dnes sehrála gólovou přestřelku s týmem BROADWAY. Hrálo se hodně útočně a na výsledku je to znát. AS REVOLUCE byla po většinu zápasu o gól napřed a nakonec i zvítězila. Ani v pátém zápase nedokázal bodovat HAK. Po první půli prohrával jen o gól, když přestál penaltu i desetiminutové vyloučení svého hráče za ruku ve vápně. Nicméně druhá polovina zápasu vyzněla jasně pro SANTORINI, které nakonec zvítězilo 6:0 a drží medailové pozice. Zápas K2 TEAM v. K.K.CLUB byl dohrán 13. 6. a K2 TEAM zvítězil jasně 5:0.

Výsledky 6. kola:

BROADWAY - AS REVOLUCE

5

:

7

(3:5)

Branky: Bittner L., Doubrava M., Pěnička M., Rattay, vlastní AS REVOLUCE - Martínek 2, Wiesner 2, Balvín, Nimrichtr, Ženatý

7. kolo - ročník 2015:

V sedmém kole se nám to opět pěkně promíchalo na čele tabulky. Vedení ztratila AS REVOLUCE, která nestačila na SANTORINI a prohrála 3:1. SANTORINI se tak vyhouplo do čela tabulky, na němž má stejný počet bodů jako RED BULL. Ten dnes nastoupil bez možností střídání, ale i přesto si dokázal snadno poradit s K.K.CLUBEM a zvítězil 9:1. Podobně si vedlo i FC OMBRE, které vstřelilo ještě o gól více a přehrálo BROADWAY 10:1. A aby těch gólů nebylo málo, K2 TEAM porazil 11:1 HAK.