8. kolo - ročník 2015:

Osmým kolem jsme začali druhou sérii vzájemných zápasů. Takže týmy, které první zápasy prohrály, měly možnost vrátit soupeři porážku. Dokonale se to povedlo K2 TEAMU, který porazil 3:2 AS REVOLUCI. Stejné skóre měl i zápas v prvním kole, to se ovšem z vítězství radovala AS REVOLUCE. DNES šel K2 TEAM do vedení po úspěšně proměněné penaltě. Ve druhé půli sice AS REVOLUCE vyrovnala, poté ale dvakrát inkasovala a zápas tak ztratila. Souběžně hrané utkání mezi týmy SANTORINI a FC OMBRE nabídlo vynikající fotbalovou podívanou a nakonec skončilo spravedlivou remízou. Oba týmy si tak udržely pozice na čele tabulky. SANTORINI mohlo průběžné vedení ještě vylepšit, kdyby bodovalo v dohrávce 5. kola. To se ovšem nestalo, protože z vítězství 3:1 se radoval K.K.CLUB. Klášterečtí navíc v řádném zápase 8. kola porazili, díky hattricku Jirky Uvízla, 3:0 HAK a připsali si dnes celkem 6 bodů. Takže jim nakonec ani nevadil slejvák, za kterého se dnes dohrávalo.  

Výsledky 8. kola:            
             

SANTORINI - FC OMBRE

   

2

:

2

(0:0)

Branky: Novák, Okleštěk - Nýdecký, Vaník          
ŽK: Ohrablo (FC OMBRE)            
             

K2 TEAM - AS REVOLUCE

   

3

:

2

(1:0)

Branky: Sitta Mar. 2, Kulíšek M. - Martínek, Wiesner        
ŽK: Balvín (AS REVOLUCE)            
             

BROADWAY - RED BULL

   

 3

:

 4

(2:1)

Branky: Bajger 2, Rattay - Král 2, Beran, Šafář            
ČK: Okleštěk (BROADWAY)            
             

K.K.CLUB - HAK

   

3

:

0

(2:0)

Branky: Uvízl 3            
ŽK: Daniel, Klvaňa (oba HAK)            

 

9. kolo - ročník 2015:

Díky šesti získaným bodům se dnes do čela tabulky vrátil RED BULL. Nejprve si 7:0 poradil s HAKEM a v dohrávce 8. kola přehrál i BROADWAY. Druhé vítězství ovšem nebylo vůbec snadné. BROADWAY hrála skvěle a ještě deset minut před koncem zápasu vedla 3:2. Potom ji ale srazilo vyloučení a v oslabení dvakrát inkasovala. Podobný průběh, i když s alespoň bodovým ziskem, měl i dnešní první zápas BROADWAY, ve kterém nad SANTORINI těsně před koncem vedla 2:1. V závěrečných minutách ale proměnilo SANTORINI přímý kop a získalo bod za remízu 2:2. Toho využilo FC OMBRE a po těsné výhře 3:2 nad K2 TEAM se posunulo na druhou příčku. V těsném závěsu je potom AS REVOLUCE, která nadělila 12 gólů týmu K.K.CLUB.  

Výsledky 9. kola:            
             

RED BULL - HAK

   

7

:

0

(4:0)

Branky: Jedelský 3, Beran 2, Král 2            
ŽK: Klvaňa (HAK)            
             

BROADWAY - SANTORINI

   

2

:

2

(1:1)

Branky: Bajger 2 - Novák 2            
ŽK: Pěnička M. (BROADWAY) - Benedikt, Kamlar, Maistryszin (všichni SANTORINI)
             

AS REVOLUCE - K.K.CLUB

   

12

:

3

(3:1)

Branky: Wiesner 5, Puchr 3, Martínek 2, Balvín, Ženatý - Jurásek 2, Klemsa
ŽK: Jurásek (K.K.CLUB)            
             

FC OMBRE - K2 TEAM

   

3

:

2

(1:2)

Branky: Kapl 2, Vaník - Kulíšek O., Sitta Mar.        
             

 

10. kolo - ročník 2015:

Předposlední jarní kolo (nepočítám odložené 4. kolo) přineslo první bod týmu HAK. A to za remízu se třetím týmem tabulky AS REVOLUCE. HAK dopsal před zápasem dva nové hráče, oba se hned zapsali mezi střelce a pomohli tak k zisku prvního bodu. Věřme, že na další body nebudou hráči HAKU čekat podobně dlouho a že se jim podaří snížit ztrátu na konci tabulky. Z předposledního místa vzhůru dnes poskočila BROADWAY, která porazila 4:1 K2 TEAM. Broadway má momentálně velmi dobrou formu a dnes to, narozdíl od minulých zápasů, potvrdila i výsledkově. K2 TEAM si tak spravil chuť alespoň v dohrávce 6. kola, v němž přehrál K.K.CLUB 5:0 a podržel si páté místo. Naopak K.K.CLUB dnes dvakrát prohrál a klesl na místo sedmé. Nad jeho síly byl jak K2 TEAM, tak i FC OMBRE, které zvítězilo 3:0. FC OMBRE tak i nadále drží druhou příčku a na RED BULL ztrácí 3 body. Vedoucí tým si dnes nezvykle snadno poradil se SANTORINI. Vzájemné souboje těchto týmů bývají většinou hodně vyrovnané, dnes ovšem nebylo co řešit. RED BULL byl lepším týmem a zcela zaslouženě bral tři body za vítězství 7:0.
Do konce jarní části tedy zbývá odehrát 11. kolo (19. 6.) a také dohrávané 4. kolo (26. 6.). A protože hrajeme tříkolově a zápasy se opakují po sedmi kolech, tak se v obou následujích zápasech potkají stejní soupeři. Můžeme se tedy těšit na tyto "pohárové" dvojzápasy: SANTORINI - K2 TEAM, BROADWAY - K.K.CLUB, RED BULL - AS REVOLUCE a FC OMBRE - HAK.  

Výsledky 10. kola:            
             

K2 TEAM - BROADWAY

   

1

:

4

(1:1)

Branky: Pokorný - Bittner M., Doubrava M., Pěnička M., Rattay  
ŽK: Pěnička M., Rattay (oba BROADWAY)          
             

K.K.CLUB - FC OMBRE

   

0

:

3

(0:1)

Branky: Kapl 3            
ŽK: Hýbl (K.K.CLUB)            
             

SANTORINI - RED BULL

   

0

:

7

(0:5)

Branky: Hajtmar 2, Jedelský 2, Král, Sládek, Šafář        
             

HAK - AS REVOLUCE

   

3

:

3

(2:1)

Branky: Flodr, Jakeš ml., Krňávek - Kejík M., Martínek, Wiesner  
             

 

11. kolo - ročník 2015:

Pouze dva zápasy byly dnes odehrány z 11. kola. A oba měly, alespoň dle výsledku, jednoznačné vítěze. FC OMBRE porazilo 7:2 HAK a bodově se dotáhlo na čelo tabulky. BROADWAY porazila K.K.CLUB ještě výraznějším rozdílem 10:1. Další dva zápasy byly odloženy a zřejmě se budou dohrávat až na podzim.

Zápas SANTORINI v. K2 TEAM se dohrával 11.9. Po první půli a vedení K2 TEAMU 3:0 se zdálo být vše jasné. Ve druhé sice SANTORINI snížilo na 1:3, ale soupeř hned zase odskočil na tři góly. SANTORINI se ale nevzdalo a začalo snižovat náskok soupeře. O všechny čtyři góly se postaral Jarda Appl a hlavně čtvrtý a vyrovnávající gól stál za to - šibenice z přímého kopu. Když už to vypadalo na remízu, postavil se v poslední minutě k přímému kopu z poloviny hřiště Jarda Janíček a svoji skvělou levačkou zajistil K2 TEAMU výhru 5:4.

Zápas RED BULL v. AS REVOLUCE se dohrával 18.9. a RED BULL potvrdil roli favorita. I přesto, že hrál bez možnosti střídání, šel brzy do vedení 2:0 a soupeři mnoho příležitostí nepovolil. Ve druhé půli přidal Lukáš Hajtmar další dva góly, čímž dovršil hattrick a stanovil konečné skóre 4:0.  

Výsledky 11. kola:            
             

RED BULL - AS REVOLUCE

   

 4

:

 0

(2:0)

Branky: Hajtmar 3, Sládek            
             
             

FC OMBRE - HAK

   

7

:

2

(4:1)

Branky: Minář 4, Kapl 2, Nýdecký - Hýbl, Paraska        
ŽK: Kapl, Kozlanský (oba FC OMBRE)            
             

SANTORINI - K2 TEAM

   

 4

:

 5

(0:3)

Branky: Appl 4 - Janíček J. 2, Němec 2, Teffert            
ŽK: Hatoň (SANTORINI) - Kulíšek O. (K2 TEAM)            
             

BROADWAY - K.K.CLUB

   

10

:

1

(4:0)

Branky: Rattay 7, Bajger, Smyčka, vlastní K.K.CLUB - Uvízl      
 

 

12. kolo - ročník 2015:

Dvanáctým kolem jsme začali podzimní část ročníku 2015. Bohužel neslavně začal podzim pro K.K.CLUB, který se dnes k utkání nesešel a SANTORINI tak zvítězilo kontumačně 5:0. O tom, jestli K.K.CLUB nastoupí do dalších utkání nebo skrečuje celý podzim, se rozhodne příští týden. Další utkání již proběhly dle rozpisu a gólově byly velmi bohaté. BROADWAY potvrdila roli favorita a porazila HAK 9:0. Vedoucí RED BULL si také nedělal mnoho problémů a přehrál K2 TEAM dokonce 14:2. Polovinu gólů svého týmu vstřelil Lukáš Hajtmar a už je druhý v tabulce střelců. Jen o gól méně dal Daniel Beran. Vyrovnaný souboj se čekal v zápase AS REVOLUCE v. FC OMBRE, ale výsledek byl opět jednoznačný. AS REVOLUCE vyhrála 11:1 a hned čtyřmi góly se uvedla nová posila - Karel Lukas. Střed tabulky se nám vyrovnaná, o ambicích jednotlivých týmů nám napoví až další podzimní kola. Věřme, že soutěž dohrají všechny mužstva a nebudeme muset řešit další kontumace. 

Výsledky 12. kola:            
             

K.K.CLUB - SANTORINI

   

0

:

5

 

kontumace ve prospěch SANTORINI (K.K.CLUB nenastoupil k utkání)
             

HAK - BROADWAY

   

0

:

9

(0:3)

Branky: Bittner L. 2, Rattay 2, Smyčka 2, Doubrava M., Pěnička M., Pěnička R.
ŽK: Pěnička R. (BROADWAY)            
ČK: Hýbl (HAK)            
             

K2 TEAM - RED BULL

   

2

:

14

(1:7)

Branky: Pokorný 2 - Hajtmar 7, Beran 6, Michalčák        
             

AS REVOLUCE - FC OMBRE

   

11

:

1

(3:1)

Branky: Lukas 4, Wiesner 3, Puchr 2, Balvín, Pěnička - Klubíčko  
ŽK: Ženatý (AS REVOLUCE)            

 

13. kolo - ročník 2015:

Avizované ukončení působení K.K.CLUBU v naší lize se bohužel stalo skutečností, takže podzimní část se odehraje bez tohoto týmu. Z toho jednak plynou kontumace všech jejich zbývajících zápasů ve prospěch soupeře a také to, že vždy jeden tým bude mít volno. Ještě příští týden toho využijeme k dohrávce zápasu RED BULL - AS REVOLUCE, pak už se budou hrát pouze tři zápasy. Rozpis ani termíny měnit nebudeme. Pokud bude některý tým chtít využít volného hracího času (předehrávka nebo změna času svého zápasu), domlouvejte změnu alespoň týden dopředu. Samozřejmě se změnou musí souhlasit soupeř. A ještě jedna poznámka - hřiště, na kterém se bude hrát jen jeden zápas, budou chystat i sklízet stejné týmy. Bohužel jinak to nejde, tak s tím počítejte a na zápas choďte včas.

A teď už k zápasům 13. kola. Tahákem kola byl souboj prvních dvou celků soutěžě. FC OMBRE se v případě výhry mohlo na RED BULL bodově dotáhnout. Kdo ale očekával vyrovnaný zápas, musel být zklamán. RED BULL nedal soupeři ani nejmenší šanci a suverénně vyhrál 9:1. Potvrdil si tak první místo v tabulce a kráčí za obhajobou titulu. FC OMBRE naopak začalo podzimní část dvěma vysokými porážkami a pokud chce bojovat alespoň o bednu, bude to chtít pořádně zabrat. Zezadu totiž začíná útočit AS REVOLUCE, která dnes porazila 6:2 BROADWAY. Diváci viděli svižný a útočný fotbal, ve kterém se střídaly šance na obou stranách. Více jich proměnila AS REVOLUCE a raduje se tak ze tří bodů. A nezapomínejme ani na SANTORINI, které sice prohrálo v dohrávce 11. kola, chuť si ale spravilo v zápase s HAKEM. I když zápas to byl nad očekávání vyrovnaný a HAK se dlouho držel na rozdíl jediné branky. V závěru už se ale musel více tlačit do útoku a toho SANTORINI využilo a z brejku rozhodlo o svém vítězství.  

Výsledky 13. kola:            
             

RED BULL - FC OMBRE

   

9

:

1

(4:1)

Branky: Jedelský 3, Beran 2, Král 2, Němec, Sládek - Žanda    
ŽK: Hýbl (FC OMBRE)            
             

K2 TEAM - K.K.CLUB

   

5

:

0

 
kontumace ve prospěch K2 TEAM (K.K.CLUB nenastoupil k utkání)
             

BROADWAY - AS REVOLUCE

   

2

:

6

(0:4)

Branky: Němec, Pěnička R. - Pěnička 2, Wiesner 2, Horák, Martínek
ŽK: Bittner L. (BROADWAY) - Ženatý (AS REVOLUCE)      
             

SANTORINI - HAK

   

4

:

2

(2:1)

Branky: Hatoň 2, Šafář, vlastní HAK - Hubáček, Švoma      
ŽK: Šamšula (HAK)            

 

14. kolo - ročník 2015:

Dnes to bylo doslova propršené 14. kolo. Odpoledne to sice vypadalo, že se dešti vyhneme, ale přesně o půl sedmé začalo pršet a přeháňky vydržely až do závěrečných hvizdů. Samozřejmě počasí na kvalitě zápasů nepřidalo a tak to byly spíše boje a ani gólů jsme se mnoho nedočkali. Oba první zápasy skončily shodně 2:0. V jednom se radoval K2 TEAM, který porazil HAK a stále se drží na dohled medailovým pozicím. Ve druhém AS REVOLUCE přehrála SANTORINI a lehce odskočila svým soupeřům na třetím místě. Druhou pozici si udrželo FC OMBRE, když o své výhře nad týmem BROADWAY rozhodlo až v poslední minutě. Lídrem tabulky zůstává i nadále RED BULL, který dnes získal dokonce 6 bodů - 3 za kontumační vítězství nad K.K.CLUB a další 3 za výhru 4:0 nad AS REVOLUCE v dohrávce 11. kola. 

Výsledky 14. kola:            
             

HAK - K2 TEAM

   

0

:

2

(0:0)

Branky: Kondler, Teffert            
ŽK: Malý (HAK)            
             

AS REVOLUCE - SANTORINI

   

2

:

0

(1:0)

Branky: Balvín, Martínek            
ŽK: Kejík M. (AS REVOLUCE)            
             

K.K.CLUB - RED BULL

   

0

:

5

 
kontumace - K.K.CLUB nenastoupil do utkání        
             

FC OMBRE - BROADWAY

   

2

:

1

(1:0)

Branky: Žanda 2 - Doubrava M.            
ŽK: Minář, Vaník (oba FC OMBRE)