1. kolo - ročník 2016:

Tak nám to opět začalo - páteční podvečer a malá kopaná. Letošní ročník bude mít, oproti tomu loňskému, pouze sedm jarních a sedm podzimních kol. A protože je sedm týmů, bude mít v každém kole jeden tým volný den. A hned v prvním kole měl volno obhájce titulu, tým RED BULL, který tak měl možnost omrknout letošní soupeře. V nejlepším světle se uvedla AS REVOLUCE, která porazila HAK 8:0, když hned dva její hráči vstřelili hattrick. Konkrétně David Horák a Rosťa Martínek. Jen o gól méně nadělilo svému soupeři SANTORINI. I když dlouho to vypadalo, že se ani hrát nebude, protože BROADWAY dlouho nebyla schopna se k prvnímu zápasu sezóny vůbec sejít. Nicméně SANTORINI se zachovalo velkoryse a dalo soupeři čas na sehnání alespoň pěti hráčů. Nejvíc herně vyrovnaný byl zápas K2 TEAM v. FC OMBRE. Po poločase to bylo jen o gól a zápas se zlomil až ve druhé půli, když FC OMBRE vstřelilo tři rychlé góly. Třetí dnešní hattrick vsítil Radim Minář a dělí se tak o první místo v tabulce střelců.

2. kolo - ročník 2016:

Ve druhém kole se divákům poprvé představili obhájci titulu, tým RED BULL, a start němeli vůbec jednoduchý. Souboje RED BULL v. SANTORINI patří vždy k těmu nejvyhecovanějšímu, ale také nejlepšímu co může naše liga nabídnout. Zápas rozhodla druhá půle, ve které se sice místy více diskutovalo než hrálo, nicméně RED BULL ji gólově ovládl. Nakonec zvítězil 4:0 a úspěšně tak vykročil za obhajobou titulu. V souběžně hraném utkání si FC OMBRE poradilo s HAKEM poměrně lehce, zvítězilo 9:2 a vyšvihlo se do čela tabulka. Na hattrick z prvního kola navázal dnes Radim Minář dokonce čtyřmi brankami a ujal se vedení v tabulce střelců. Závěrečný zápas dne obstaraly týmy BROADWAY a AS REVOLUCE. Bohužel většina diváků odešla sledovat hokejové mistrovství světa a přišla tak o velmi zajímavý duel, který se rozhodoval až v samotném závěru. Ještě v polovině druhé půle vedla BROADWAY 2:1 a měla i dvě velké šance na zvýšení náskoku. Bohužel pro ni je ale neproměnila a o vedení nakonec i přišla, když neustála závěrečný nápor soupeře. AS REVOLUCE si tak připsala vydřené vítězství a je spolu s FC OMBRE na čele tabulky.

3. kolo - ročník 2016:

Ze 3. kola jsme dnes odehráli jen dva zápasy a oba měly jednoznačný průběh. Nejprve si RED BULL poradil s AS REVOLUCÍ 11:2 a posunuje se vzhůru tabulkou. RED BULL potvrdil svoji kvalitu a soupeře, který hrál bez hráčů na střídání, nešetřil ani za rozhodnutého stavu. Nakonec z toho bylo dvojciferné skóre a zasloužené tři body. V dalším zápase byla bez střídání zase BROADWAY a dopadla jen o pár gólů lépe než AS REVOLUCE. To je ale slabá útěcha na prohru 2:8. FC OMBRE si tak připsalo třetí výhru a nadále drží první místo.

Zápas K2 TEAM v. HAK byl dohrán 10. 6. a K2 TEAM zvítězil 8:2.

K2 TEAM - HAK

8

:

(3:0)

Branky: Teffert 4, Krátký 2, Němec, Švoma - Malý 2
ŽK: Kramár M., Kulíšek O., Teffert (všichni K2 TEAM)
ČK: Kramár M. (K2 TEAM)

RED BULL - AS REVOLUCE

11

:

2

(4:1)

Branky: Jedelský 3, Sládek 3, Rattay 2, Hajtmar, Šafář, vlastní AS REVOLUCE - Balvín 2

FC OMBRE - BROADWAY

8

:

2

(5:0)

Branky: Horký 4, Minář 3, Hýbl - Němec, Pěnička M.

SANTORINI - volný den

4. kolo - ročník 2016:

Dnes jsme opět odehráli pouze dva zápasy místo tří. Tabulka je tak neúplná a přestože se hrálo již 4. kolo, žádný z týmů nemá odehrané čtyři zápasy. Připomínám proto, že všechny odložené zápasy musí být odehrány v jarní části. Pokud se týmy na termínu nedohodnou, bude určen natvrdo vedením soutěže.
A ted již k dnešním zápasům. V prvním se utkaly týmy SANTORINI a K2 TEAM. Oba týmy se velmi dobře znají a vzájemné zápasy bývají velmi vyrovnané. V dnešním ale mělo navrch SANTORINI a to jak herně, tak i výsledkově. První poločas skončil 4:1 a i přesto, že na začátku druhého K2 TEAM rychle snížil a měl i další šanci, se na rozdělení bodů nic nezměnilo. Na konečném skóre 7:2 se hattrickem podíleli Jarda Appl a Marek Výboštok z týmu vítěze. Ještě větší brankový nášup se očekával v zápase HAK v. RED BULL. Konečné skóre 6:0 je sice jednoznačné ve prospěch RED BULLU, ale HAK odehrál velmi dobré utkání a jeho hráči neodcházeli z hřiště se sklopenými hlavami. Pokud bude hrát stejně i v dalších utkáních, bodový zisk určitě přijde. O vyrovnanosti zápasu napovídá i poločasový výsledek, ve kterém RED BULL vstřelil pouze dvě branky. Dostal se tak do čela neúplné tabulky a pochybuji, že bude chtít toto umístění ještě někomu přepustit. Jak říká klasik, je to taková hozená rukavice ostatním mančaftům.

Zápas AS REVOLUCE v.  FC OMBRE byl dohrán 27. 5. FC OMBRE zvítězilo 3:1 a stále drží plný bodový zisk.

5. kolo - ročník 2016:

V souboji dosud nebodujících celků se z vítězství radovala BROADWAY, která si tím pádem připsala první body do tabulky. HAKU se nepodařilo navázat na herně dobrý zápas z minulého kola a v zápase tahal za kratší konec. BROADWAY dala v každém poločase dva góly a to stačilo na vítězství 4:1.
Gólovou one man show viděli diváci v prvním poločase zápasu RED BULL v. K2 TEAM. Všech šest gólů vstřelil Tomáš Sládek a rozhodl tak o osudu zápasu. Ve druhém poločase se k němu přidali i další spoluhráči a RED BULL deklasoval soupeře 14:1.
V dohrávce 4. kola porazil FC OMBRE tým AS REVOLUCE a drží, stejně jako RED BULL, plný bodový zisk. A právě souboj vedoucích mužstev bude tahákem 6. kola.

Zápas SANTORINI v. FC OMBRE byl dohrán 10. 6. a FC OMBRE se podařilo ve druhé půli výsledek otočit ve svůj prospěch a zvítězilo 6:4.

SANTORINI - FC OMBRE

4

:

6

(2:1)

Branky: Žák 2, Kamlar, Výboštok - Minář 3, Nýdecký 2, Žanda
ŽK: Šafář (SANTORINI) - Ohrablo (FC OMBRE)

6. kolo - ročník 2016:

Z očekávaného souboje o první místo se stalo "vraždění neviňátek". RED BULL převálcoval FC OMBRE 14:2 a zajistil si titul půlmistra. A upřímně řečeno nevím, co by se muselo stát, aby to na podzim nedotáhl ke třetímu titulu mistra ZLMK. RED BULL nemá prostě letos konkurenci. K dnešnímu vysokému vítězství pomohl osmi góly loňský král střelců Lukáš Jedelský. Mnohem vyrovnanější byl zápas K2 TEAM v. BROADWAY. Bohužel pro BROADWAY a samozřejme naštěstí pro K2 TEAM měl dnes svůj střelecký den Tomáš Teffert, který vstřelil všechny čtyři góly svého týmu. K2 TEAM tak letos poprvé vyhrál a odlepil se ode dna tabulky. Třetí dnešní zápas se neodehrál, protože AS REVOLUCE se k zápasu, pro malý počet hráčů, nedostavila. Za tuto kontumaci má odečteny 3 body  tabulce a pokutu 100 Kč.

K2 TEAM - BROADWAY

4

:

2

(1:0)

Branky: Teffert 4 - Doubrava M., Pěnička M.

Kontumace ve prospěch SANTORINI.
AS REVOLUCE se nedostavila k zápasu = odečet 3 bodů + pokuta 100 Kč.

HAK - volný den

7. kolo - ročník 2016:

Jarním půlmistrem se stal obhájce titulu RED BULL. Ten dnes předvedl velké gesto, když nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli, protože BROADWAY více hráčů neměla k dispozici. Na výsledek zápasu to ale nemělo vliv a RED BULL zvítězil vysoko 11:3. FC OMBRE dnes mělo dle rozpisu volný den a tak přišla na řadu dohrávka 5. kola se SANTORINI. První půle vyšla lépe soupeři, ale ve druhé FC OMBRE zápas otočilo a uhájilo druhou příčku. SANTORINI následně porazilo HAK 4:3 a patří mu pozice třetí. Na čtvrté je potom K2 TEAM, který dnes získlad šest bodů. Jednak za kontumační výhru s AS REVOLUCÍ a jednak za vítězství 8:2 v dohrávce 3. kola s týmem HAK. Na chvostu tabulky je potom AS REVOLUCE, která přišla o získané body dvěma kontumacemi a HAK, který na první body zatím čeká.

Podzimní část začne v pátek 9. září.

BROADWAY - RED BULL

3

:

11

(1:5)

Branky: Pěnička R. 2, Pěnička M. - Jedelský 4, Hajtmar 2, Němec 2, Král, Schertler, Šafář